Scandal Klanı (Tam Bir Skandal)

Dünyanın başından bu yana bu klan başlı başına tam bir rezalet.
Bella Ciao Klanının boşvermiş yönetiminin yetersiz kalıp SCANDAL a sığınması ile birlikte kendi iplerini çektiler. Ki hala Bella klanından kalma yönetimden bir kaç kişi ile idare etmeye çalışıyorlarsa siz düşünün. Kendi klanına faydası olmamış birisinin size ne kadar faydası olur.
Klan içinde olup bitenlere gelecek olursak, ayrıca şimdiden içinizden geçen yada dilinize vurmuş kelimeleri aynen size iade ediyorum.:))

Öncelikle klan içi destek olayı tam bir fiyasko. Sadece belirli başlı üyelere destek gönderilmesi isteniyor. Acil durumlarda yöneticilere ulaşmak sıfır.
Diğer bir garip olay, sınıra destek atan yada atmayan, saldırı/destek puanı gözetmeksizin oyuncuların köyleri (malum geride kalan köyler boş), iki işgüzar eleman tarafından tek tek toparlanmakta ve yönetim buna dair hiçbirşey yapmamakta. Gerekçe, oyuncunun gelişim bakımından biraz geride kalmış olması ((''Sen şuna ben aç gözlüyüm, köy toplar kendi fantazimi kurarım, kimsenin emeği umrumda değil desene. Arkadaşım adam presiz oynuyor. Sen sürekli asker basmasını istiyorsun, destek atmasını istiyorsun. Oyuncuyu bu konuda sıkıştırıyorsun. Yazık yazık.'')) Malum belki de kendi köylerinin de alınmalarından korkuyorlardır.
Önemli unsurlardan biriside, foruma olup biten olaylarla ilgili pay açtığınız zaman işlerine gelmeyen, yada KENDİ AYIPLARINI ortaya çıkaracak birşey ise anında kimse görmeden siliniyor.( En komiğime giden olay da bu. Adamlar devlet olmuş basın özgürlüğü denen birşey var.)

İşgüzarlar (Artık siz beleşçiler dersiniz): (theg0g0 & |WolkadaW| ).

Henüz dünyanın başında sayılırız. Şimdilik olup bitenler bu kadar. Gerçi bunlar bile bir klan için yeteri derecede berbat bir durum ama olaylar geliştikçe yazı güncellenecektir.

happydent

Kılıç Ustası
Klan yönetmek gerçekten zordur hele oyunun başlarında hele ilk savaşlar verilince birde tam sınırda kaldığısan yandın köyü kurtarmak cok zor Eğer kurduğunuz klanda oyuna Asılan güzel gelişen en az 20 kişi yoksa o klanın ömrü uzun olmuyor başka klanla birleşme yoluna gidiliyor zaten klan başkanının başka yapacağı bir şey yok .. birde haritada iyi konumda olmak cok önemli üyelerin dağınıksa cok aktif değilse yanındaki klan çok aktif ve pre kasıyorsa zaten yapacak bir şey kalmıyor silinen ve dağılan ilk klan oluyorsun bu yüzden klan yönetimine cok suç bulmamak lazım klanda en az 30 kişi ortak hareket etmedikçe yönetimin yapacağı hiç bir şey yok ...yönetimde bir üye hiç ikaz edilmeden hemem toplatmakda kötü bir yönetim şekli bilinki bu şekilde dunyanın sonunu göremezsiniz Adam kazanmak zordur kaybetmek en kolay işdir

demek ki sizin takımdada aynı zihniyette adamlar var. bak bunu söylediğin iyi oldu sizide bildik:)) biraz insanların emeklerine saygınız olsun.

demek ki sizin takımdada aynı zihniyette adamlar var. bak bunu söylediğin iyi oldu sizide bildik:)) biraz insanların emeklerine saygınız olsun.
1kişiye bakarak kalan 49kişiye ön yargı ile yaklaşıcak kadar yanlış düşünceli bir kişisin bunuda herkesin öğrendiği iyi oldu boşa burda karalama yapmana gerek yok hattaha geç köşede ağla hahahaha

Furkii3535

Mızrakçı
Yani anlamadığım klanları neden itibarsızlaştırma gereği duyuyorsunuz ki? senin gibi olanlardan bahsediyorum klanı beğenmediysen emeğini daha çok hakeden klana gir giremiyorsan bu dünyada takıl elinden geleni yap kendin sonraki dünyada adını duyurursan seni zaten iyi klanlar ister ha dersen sen kendini tanıttın mı hayır tabi olur mu öyle şey :D