Scandal Klanı (Tam Bir Skandal)

Genzo Wakabayashi*

Kılıç Ustası
valla başta bc klanındaydım bc klanının beceriksizliğini zaten söylememe bile gerek yok zaten herkes biliyor. onu geçtim scandal klanı ile birleştik scandal klanında yönetimin de payı var illaki fakat özellikle çoğu oyuncunun sadece pre kasması kimsenin birbirini desteklememesi gibi etkenler de oldu he kaybetmek sürpriz miydi bana kalırsa değildi zaten en başından belliydi. geçmiş olsun diyebileceğim pek bir şey yok. bu zamana kadar oynadığım klanlar arasından en kötü oyuncu kadrosuna denk geldim açıkçası özellikle bizim bölgemizde dehşete karşı verdiğimiz savaşta 6-7 kişi 2-3 hafta boyunca koca bir klana direnmeye çalıştık olduğu kadar oldu sağlık olsun bu yolda özellikle k46 da benimle birlikte savaşan arkadaşlarımın eline koluna sağlık.

10101010

Yasaklı
Scandalda toplanan oyuncular, askerlerinin ölmesinden korkan bir klan. Yönetimin yapabileceği birşey yok. Bu kadar erken pes etmeleri normal. Yönetimin hatası duyduğum bir duyuma göre, klan içi köyler toplanırken bu truva dediklerinize sonradan karşı çıkmaları. Ve üyeleri gelişen savaş durumu hakkında bilgilendirmemeleri. Bu oyun bireysel bir oyun değil. Bireysel takıldığın an kaybedetmeye mahkumsundur. Gider ayak boş gitmeyeceğimiz de kesin. Herşeye rağmen son askere kadar direnip verebileceğimiz kadar zarar verip öyle bırakırız.26465 adlı eklentiyi görüntüle

Thegogo rapor

2 biriminde boş köy var mis at al dememe rağmen kapak oyuncusunun köyü olduğu için askerim yok desteğim yetişmedi vs vs bahaneler ile bu köyü almayan kişiden ne bekliyorsun. 1k lık adamın verdiği katkıyı veremeyen küçük insanlar yapacak birşey yok. Biliyorduk bunların böyle yapacağını ancak denge kapak dehşet bunlarla savasırken onları nasıl toplayabilirdik. Ama ben yine pes etmiyorum etmemde köy kaybetmiyim oyunum silinmesin diye düşünen küçükler ile elbet denk gelicez

Zamcık

Milis
2 biriminde boş köy var mis at al dememe rağmen kapak oyuncusunun köyü olduğu için askerim yok desteğim yetişmedi vs vs bahaneler ile bu köyü almayan kişiden ne bekliyorsun. 1k lık adamın verdiği katkıyı veremeyen küçük insanlar yapacak birşey yok. Biliyorduk bunların böyle yapacağını ancak denge kapak dehşet bunlarla savasırken onları nasıl toplayabilirdik. Ama ben yine pes etmiyorum etmemde köy kaybetmiyim oyunum silinmesin diye düşünen küçükler ile elbet denk gelicez

Bu sefer hangi hesaba geçeceksin amo söyle onu da toplayalım

LOKAL ANESTEZI

Mızrakçı
İhanet edenlerin ihanet edildi diye ettiği isyanları izlemek herseye bedelmis onu anladım bu worldde.. ama.malesef bisiyi değiştirmiyor çok denedik sayenizde

dişe diş...

osiris

Milis
Ne kapağıysa kapağı kardeşim neyini hayal edelim biz işimize bakar kapar geçeriz :) neyin kapağı olduğunun bir önemi yok :) amma büyüttün kapak mevzusunu sende ha
Sanırım büyüten sensin sana laf atanmı oldu. Yok şu kapağımı yok bu kapağımı, işine bak dediğin gibi o zaman. Az terbiyeli ol kim kime kapar geçer zaman gösterir onu:)