Scandal Klanı (Tam Bir Skandal)

osiris

Milis
Bakın benim KAPAK klanında gerçekten sevdiğim insanlar var :D belki bilmezsiniz ama neyse yinede söyleyeyim benim amacım KAPAK klanına yüklenmek değil . Yaptığınız gayri nizami savaş taktikleri :D forumndan mis arası başlığı silmekle dünya kapatamazsınız yani sadece rezil olup gidersiniz. Madem klanınızın adına değer veriyorsunuz değer verecek hareketler sergileyin.
Değerli hareketkeri sizmi değerlendiriyorsunuz? Otör sizmisiniz? Gayri nizami savaş taktiklerini bütün klanlar yapıyor, yadırgamam siz neden bu kadar yadırgadınız. Ayrıca neden silelim mis arası başlığını zaten aralarınız yetersiz.yeterli olandada tapınak unutup 2 şer k kılıç-mız kestirip köy veriyorsunuz zaten..

pNc*

Casus
bu adam banlı olmasa, bütün bu pre babaları ondan köy alamaz o kadar prenizle birlikte.
Güzel iş çıkardınız tebrik ederim, ama dediğim gibi, banlı olmasa tüm o prelerinize rağmen ondan köy alamazsınız, tunayı bilenlerde dediğimin doğru olduğunu bilir.
Kimseyle sidik yarıştıracak değilim iyidir kötüdür bir şey diyemem çünkü tanımıyorum arkadaşı :) Ban yedi biz de değerlendirdik tekrar yeniden başla atıp başlasın büyüsün gelsin köy alamayalım oynasın tebrik edelim.

Mis arası başlığından haberim yok ki buna ihtiyacımız olduğunu da düşünmen komik Tunahan 20 saatten misyoner atıyorduk 10-15 köy düşüyordu. Bundan benim haberim yok Tamer abinin de olduğunu sanmıyorum ama böyle bir şey yapıldıysa sizden özür dilerim çirkin bir hareket olmuş.

uyznlar

Ağır Atlı
Kimseyle sidik yarıştıracak değilim iyidir kötüdür bir şey diyemem çünkü tanımıyorum arkadaşı :) Ban yedi biz de değerlendirdik tekrar yeniden başla atıp başlasın büyüsün gelsin köy alamayalım oynasın tebrik edelim.

Mis arası başlığından haberim yok ki buna ihtiyacımız olduğunu da düşünmen komik Tunahan 20 saatten misyoner atıyorduk 10-15 köy düşüyordu. Bundan benim haberim yok Tamer abinin de olduğunu sanmıyorum ama böyle bir şey yapıldıysa sizden özür dilerim çirkin bir hareket olmuş.

son köyü almayın lan :D

tunahan5566

Casus

En azından haberimiz yok diyorsunuz bende iyiniyetinize inanmak istiyorum. Teşekkür ederim.

Truvayı da biz çıkartmadık de de şurda düşüp bayılayım alarm oyuncusu olan sizsiniz :D

pNc*

Casus
En azından haberimiz yok diyorsunuz bende iyiniyetinize inanmak istiyorum. Teşekkür ederim.

Truvayı da biz çıkartmadık de de şurda düşüp bayılayım alarm oyuncusu olan sizsiniz :D
Dediğin oyuncuların twstatsına baktın mı bilmiyorum. Xbl Alp abi bizimle oynadı w56'da diğer 2 sinin ilk dünyası, Wolkadow ise alarmın girdiği yerde kayıt bile yapmamış birisi :) burada konu nasıl alarma geldi biz de anlamadık vallahi gruba da attım kendi aramızda dalgamızı da geçtik..

Zamcık

Milis
Dediğin oyuncuların twstatsına baktın mı bilmiyorum. Xbl Alp abi bizimle oynadı w56'da diğer 2 sinin ilk dünyası, Wolkadow ise alarmın girdiği yerde kayıt bile yapmamış birisi :) burada konu nasıl alarma geldi biz de anlamadık vallahi gruba da attım kendi aramızda dalgamızı da geçtik..

Bu işi yapsa yapsa paşaların paşası ulu karamustafapascha yapmıştır.

Ben bugüne kadar hiç bir klana bağlı kalmadım . Disaridan bakan birisi olarak sizin yaptiginiz kusura bakmayin ama adamlik değil bel altı vurmaktir.su da bir gercek ki girdigim her dünyada her klanda gördüm ki bukemedigin eli çirkeflik yapmadan yıkamıyorsun. Bir klana girdiysen adam gibi sonuna kadar o safta yer alırsın. Karsindaki dostun arkadasin dahi olsa edebiyle oynayip hakkını verirsin. Dünya tarihinde ben türklerin çirkeflik yaptığını duymadım. Hâlâ ortada olan bir ayıbı kendinizi haklı çıkarmaya çalışarak üstünü örtmeye çalışıyorsunuz. Yazık yazık insanların emeğine yazık. Olgun düşünen bir insan oglu kalmamış anlaşılan bu oyunda.

tunahan5566

Casus
Knk ozaman sizde bir sıkıntı var herkes anlaşmayı bozup vuruyor.Kurşun falan döktürün :) Bu arada gırgırına yazdım.Yanlış anlamayın.İyi olan kazansın.

Biz kaybettik kanka :D Valla bende anlamadım bizi gören kaldırıyor bu ara çözemedim iddiasız girdiğimiz dünyada yok onun ekibi yok bunun arkadaşı diye diye yine geldi ihale bizde patladı :D

Smirnoff

Acemi
Scandalda toplanan oyuncular, askerlerinin ölmesinden korkan bir klan. Yönetimin yapabileceği birşey yok. Bu kadar erken pes etmeleri normal. Yönetimin hatası duyduğum bir duyuma göre, klan içi köyler toplanırken bu truva dediklerinize sonradan karşı çıkmaları. Ve üyeleri gelişen savaş durumu hakkında bilgilendirmemeleri. Bu oyun bireysel bir oyun değil. Bireysel takıldığın an kaybedetmeye mahkumsundur. Gider ayak boş gitmeyeceğimiz de kesin. Herşeye rağmen son askere kadar direnip verebileceğimiz kadar zarar verip öyle bırakırız.gogogogo.jpg

Thegogo rapor