SAS vs GENERALS

DeletedUser66170

Ziyaretçi
En son 32de böyle olmuştu. İki klan sayıca üstün olmasina rağmen dış geciremeyince birkaç klan daha vurmaya başlamıştı. Özlemişim bu duyguyu. İnsan gücünün hudutları yokmuş gibi hissediyor. Tavsiye ederim bir kaşık alın siz de. Göz hakkıdır

Haydarim senin gucunun hudutlarini bisikletin iç lastigi gibi patlatip patlatip,bali ile yama yaparak kullanacak insanlar var.

Hor kullanirlar seni haydarim...

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Ahhh ahh oyundan mesajdan atıp tutanlar gel gör diyenler gelince kaçıcak delik arıyor sığınıcak liman arıyor hdcigim gözlerinden öpüyorum gözlerinden hadi annecim daha çok tecrübe annecim

kılbıll

Baltacı
En son 32de böyle olmuştu. İki klan sayıca üstün olmasina rağmen dış geciremeyince birkaç klan daha vurmaya başlamıştı. Özlemişim bu duyguyu. İnsan gücünün hudutları yokmuş gibi hissediyor. Tavsiye ederim bir kaşık alın siz de. Göz hakkıdır
32 de hangi klandaydın

DeletedUser69472

Ziyaretçi
Dejavu ve tubi yetmez, ceset ile exiti de çağırın...

Küçük düşünün, büyük oynayin ;)

DeletedUser68836

Ziyaretçi
-azrail- kardeşime başarılar diliyorum, bu worldü o hak ediyor sadece

Pikacuu37

Hafif Atlı
Şimdi Pinhani20 abicim veya kardeşim yaşını bilmiyorum. Sizle forumda tanıştım bu zamana kadar yemedigim hakaret kalmadı. Elektrikli fare veya boş adam, puka faresi tarzı. Ben hiç bir zaman size hakaret etmedim. Bir benzetmede bulunmadım.

Sizi küçükte görmedim hiç bir zaman her defasında iki büyük klan birbirini yenecek güçte yani kazanan supriz olmaz dedim. Yenerseniz tebrik ederim bu utanç duyulacak bişey değil dedim ama kazanirsakta tebrik beklerim burada hep dedim.

Ekip olayına gelince benim bir ekibim vardı. Ben hücum ile oynuyordum her dünya w31 kapadık. C7 kapadık w44 e başladım sonra askerlikten dolayı bırakmak zorunda kaldım. Sonra zaten daha kurulmadı hucum c11 e kuruldu ama ben 52 e oynadığım için oynamadım.

Olay bundan ibaret hücum buraya gelseydi burada hücumda oynardım ama gelmedi canımda w55 e oynamak istedi geldim SAS klanlarina onlarda sağ olsun beni aralarına aldılar bu ayıp bişey mi ?

Savaş başladığından beri diyorum, yine diyeceğim kazanan supriz olmaz iki klanda büyük klan kaybeden tebrik etsin sadece

hd1903

Mızrakçı
Salih sana ilgi gösteriyorum diye çoluk çocuk kıskanıyor musallat oluyor buralara. Çek aradan kara kedileri. Bana sen lazimsin

Pikacuu37

Hafif Atlı
Hd1903 kardeşim yazdıklarını şimdi gördüm. Evet gostermissin destek alıp vermeleri ama aynı şeyi sizde yaptınız ve hala yapıyorsunuz sarbonu desteklemeye devam ediyorsunuz.

Dejavu bizi desteklediği falan yok ki olmadı hiç bir zaman olduysada şöyle oldu benim dejavuda arkadaşım vardır. Kardeşim sav varsa atarmisin atarsa saolasın. Dejavu kime klanca destek atmış ? Madem destek attı biz niye yukarıda ki köyleri kaybettik sarbona ? Benim dejavu ve sarbon arası 2 köyüm vardı klandan destek gelmesi 44 saat sürüyordu. Madem dejavu destekliyor bizi niye atmadı adamlar hemen dibimdeydi. Öyle değil mi ? Benim 2 köyüm gitti yukarıda 9 ar k puanlık savunamadim bile.

Sana gelince gerçekten senle atismak çok zevkli sınıra geldim ama tam size op yapacağımız zaman şarbon savaşı patlak verdi hatta seni ben istedim :) burada muhabbet ederiz diye. Ama olmadı zaten olsaydı da yine patlatirdin :) 40 küsur saatten atacaktım.

3 klan olayına gelince biz dejavu ile hiç bir zaman ortak op yapmadık. İşte siz şu köylere gidin biz bunlara tarzı tamamen kisisel savaşlar arasında vurusmalar olmuştur sizle dejavu arasinda. Ve biz hiç bir zaman toplu destek almadık dejavudan.

Keşke diş klanlar olaya girmeden olsaydı bu savaş dejavu, black, şarbon, ocean köylerimiz yakın olsaydı yani klanlarimizin kemik kadroların öyle savassaydik daha çok zevk alırdık

Ve son olarak ben hep sizden taraf oldum. Şarbon savaşı başlamadan önce 1 hafta önce belliydi savaş çıkacağı. Benim kendi fikrim şarbon un sa diplomasisine guvenecegimize düşman olan Ayyildiza güvenirim demiştim. Ama Yönetim bilecek isti ne diyeyim hayırlısı olsun

hd1903

Mızrakçı
Hd1903 kardeşim yazdıklarını şimdi gördüm. Evet gostermissin destek alıp vermeleri ama aynı şeyi sizde yaptınız ve hala yapıyorsunuz sarbonu desteklemeye devam ediyorsunuz.

Dejavu bizi desteklediği falan yok ki olmadı hiç bir zaman olduysada şöyle oldu benim dejavuda arkadaşım vardır. Kardeşim sav varsa atarmisin atarsa saolasın. Dejavu kime klanca destek atmış ? Madem destek attı biz niye yukarıda ki köyleri kaybettik sarbona ? Benim dejavu ve sarbon arası 2 köyüm vardı klandan destek gelmesi 44 saat sürüyordu. Madem dejavu destekliyor bizi niye atmadı adamlar hemen dibimdeydi. Öyle değil mi ? Benim 2 köyüm gitti yukarıda 9 ar k puanlık savunamadim bile.

Sana gelince gerçekten senle atismak çok zevkli sınıra geldim ama tam size op yapacağımız zaman şarbon savaşı patlak verdi hatta seni ben istedim :) burada muhabbet ederiz diye. Ama olmadı zaten olsaydı da yine patlatirdin :) 40 küsur saatten atacaktım.

3 klan olayına gelince biz dejavu ile hiç bir zaman ortak op yapmadık. İşte siz şu köylere gidin biz bunlara tarzı tamamen kisisel savaşlar arasında vurusmalar olmuştur sizle dejavu arasinda. Ve biz hiç bir zaman toplu destek almadık dejavudan.

Keşke diş klanlar olaya girmeden olsaydı bu savaş dejavu, black, şarbon, ocean köylerimiz yakın olsaydı yani klanlarimizin kemik kadroların öyle savassaydik daha çok zevk alırdık

Ve son olarak ben hep sizden taraf oldum. Şarbon savaşı başlamadan önce 1 hafta önce belliydi savaş çıkacağı. Benim kendi fikrim şarbon un sa diplomasisine guvenecegimize düşman olan Ayyildiza güvenirim demiştim. Ama Yönetim bilecek isti ne diyeyim hayırlısı olsun
Salihcim bizzat sizin bir iki oyuncu itiraf etti. İstersen ss de atarım. 3 kaln 100 köylük op yapacağız diye. Ki öyle de oluyor zaten :)

kılbıll

Baltacı
Biz Ay yıldıza ilk opumuzu bugün yapıyoruz yani daha önceleri 3 klana karşı filan savaşmıyordunuz bugünden itibaren 3 klana karşı savaşıyoruz diyebilirsiniz