SAS vs GENERALS

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Her zaman kazananlar haklıdır,100 üzeri köye mis girdi sanırım , sadece benim 14 15 köye mis geldi, herkes kendi çabalarıyla birşeyler yapmaya çalıştı lakin tubby sas ve dejavu klanlarına karşı bu kıtada tek başımıza savaşmamız köy sayısı vs bakımından da gerçekten güç.

tebrik ederiz arkadaşlar =)
biz tebrik etmesini de biliriz ama ben o yarım elmayı anlamadım ?

Hani şarkı var ya bir elmanın yarısı biri sensin biri ben

Panşehir

Mızrakçı
Dzpiyade dedi ki:
Bak çok pis ağzımi bozarım ama yaşımin vermiş olduğu olgunluk ve ........ Ve serefli.....
Kelimelerini aynı yerde ve aynı kişiden gördüm hahahahahaha. Yapmış olduğun hakaretlerden dolayı seni şikayet bile etmedim çünkü o kadarciksin sen. Bir gram fazlan yok ve benim çapımda Birisi hiç değilsin.

Başta Pinhani ve estergon42 olmak üzere yukarıdaki eleman hariç herkese teşekkür ederiz. Güzel savaştılar

DeletedUser28727

Ziyaretçi
diğer arkadaşları peşledim bu sefer, şansını küs =))

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Ama nasıl çöktüm köyüne =) hamları insan 30 yapar tamam köy savunma anladık da bu kadar da olmaz

DeletedUser28727

Ziyaretçi
sen humansur a dua et, her miisin arkasına ara atmıştım, o köyü alınce köy düştü =)
op zamanı toplantıdaydım , saldım gitti =)

DeletedUser54313

Ziyaretçi
sen humansur a dua et, her miisin arkasına ara atmıştım, o köyü alınce köy düştü =)
op zamanı toplantıdaydım , saldım gitti =)

Arkasına ara atsan işe yaramazdı ama neyse :p ara atmışsın zaten ama sursuz kesimler baya hoşdu atim mi raporları canın çeker belki de

Ben şimdi bi şey merak ediyorum gnrls klanı baştan başla atıp arka kıtalarda bi daha pre basarmı ona göre o kıtalardan barbar alıp kasıcam pre için :D

DeletedUser68844

Ziyaretçi
Şahsım adına bende bu savaşta emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Her 2 klanda birbirleri ile olan savaşın dışında dışarıdan çok fazla parazit müdahalelere maruz kaldılar ama Sas ekibini tebrik ediyorum güzel savaştılar ve umarım dünyanın sonuna kadar giderler.