SAS vs GENERALS

Deleted User - 5509885

Ziyaretçi
Herkes oyuna kitlenmiş durumda sanırım, kimseden ses seda yok. :D

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Her zaman kazananlar haklıdır,100 üzeri köye mis girdi sanırım , sadece benim 14 15 köye mis geldi, herkes kendi çabalarıyla birşeyler yapmaya çalıştı lakin tubby sas ve dejavu klanlarına karşı bu kıtada tek başımıza savaşmamız köy sayısı vs bakımından da gerçekten güç.

tebrik ederiz arkadaşlar =)
biz tebrik etmesini de biliriz ama ben o yarım elmayı anlamadım ?

IGreen ShadowI

Ağır Atlı
Her zaman kazananlar haklıdır,100 üzeri köye mis girdi sanırım , sadece benim 14 15 köye mis geldi, herkes kendi çabalarıyla birşeyler yapmaya çalıştı lakin tubby sas ve dejavu klanlarına karşı bu kıtada tek başımıza savaşmamız köy sayısı vs bakımından da gerçekten güç.

şahsım adına bnde sizi tebrik ederim savaşmak güzeldi.

DeletedUser68918

Ziyaretçi
Elinize sağlık ayyıldız ekibi sv başından beri tatlı bir rekabet sergiledik

Deleted User - 5509885

Ziyaretçi

Sizin ekipte gerçekten tebriği hak ediyor. Dünyanın durumu ortada olmasaydı bu kalabalık op olmadan uzun süreler kapışırdık ki kapışmak isterdim, erken bir ayrılık oldu ama dünyanın başından beri gerçekten eğlendim, heyecanı bol oldu. Ne kadar dayanırsınız tutarsınız bundan sonrasını bilemem ama ellerinize sağlık.

Hdciğime oyundan yazdım bu arada ana köyümü salmak isterse diye ama ses seda çıkmadı, fikrini değiştirirse yazsın bana. :)

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Sizin ekipte gerçekten tebriği hak ediyor. Dünyanın durumu ortada olmasaydı bu kalabalık op olmadan uzun süreler kapışırdık ki kapışmak isterdim, erken bir ayrılık oldu ama dünyanın başından beri gerçekten eğlendim, heyecanı bol oldu. Ne kadar dayanırsınız tutarsınız bundan sonrasını bilemem ama ellerinize sağlık.

Hdciğime oyundan yazdım bu arada ana köyümü salmak isterse diye ama ses seda çıkmadı, fikrini değiştirirse yazsın bana. :)

grikurtum nerde , sen ve o ilk gözağrımızsınız bizim =)
bide benim tatlı ayım var gececi =)

Deleted User - 5509885

Ziyaretçi

Grikurt köye yerleşti çiftçilik yapıyor. Şehirden hammadde taşıyıp ürünleri büyütüyor. Ben sinsi sinsi ana köyü alma planları yapıyorum o ara beleş köy topluyorum, ayıcık bildiğiniz ayıcık işte formundan hiçbir şey kaybetmedi.

Pikacuu37

Hafif Atlı
Böyle güzel bir ekiple savaşmak güzeldi Gerçekten yeri geldi atistik yeri geldi sohbet ettik gönül Daha farklı şekillerde devam etmesini isterdi savaşın ama böyle oldu tebrik ederim ayyıldız ekibini

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Böyle güzel bir ekiple savaşmak güzeldi Gerçekten yeri geldi atistik yeri geldi sohbet ettik gönül Daha farklı şekillerde devam etmesini isterdi savaşın ama böyle oldu tebrik ederim ayyıldız ekibini
sen şu nicki değiştir, sürekli elektrikli fare aklıma geliyor, haydar sayesinde =)

Gnrls Klanları adına , savaşın içerisindeki sürtüşmelerin haricinde ileri giden bir arkadaşımız olduysa , affola.

ama savaş devam ediyor , son köy son asker kalana kadar devam =)

DeletedUser66997

Ziyaretçi
İlk defa yorum yapiyorum bu savas hakkinda. Iki klanada tesekkur ederim gayet guzel savaş oldu basinda da sonunda da her iki klanin oyuncularinin eline sağlık. Diplomasi hakkinda konusmuyorum çünkü diplomasi mağduru oldugunuzu söylediğinizkadar bizde diplomasi magduru sayiliriz. Objektif gozle bakinca gayet ortada...

Elinize kolunuza sağlık en azindan kendi adima sizden ayyildiz ekibinden bir saygisizlik gormedim ve saygisizlikta etmedim. Emeginize saglik

GriKurt

Milis

Geldim geldim krallıklar kralı lord grikurt burda sw başı bir ışınlandık sas a değilde ayyıldızdan birine ışınlanılmış gibi bir haritamız vardı iyi kötü güzel savaşlar verdik elinize sağlık hani şu ana köyüme 4 kami 9 mis atmıştınız ben de onu isteyebilirim ilk göz ağrım köylüler özlemişler lordlarını öyle duyumlar alıyorum tabi mümkünse

Pikacuu37

Hafif Atlı
sen şu nicki değiştir, sürekli elektrikli fare aklıma geliyor, haydar sayesinde =)

Gnrls Klanları adına , savaşın içerisindeki sürtüşmelerin haricinde ileri giden bir arkadaşımız olduysa , affola.

ama savaş devam ediyor , son köy son asker kalana kadar devam =)

Sizin canınız sağ olsun diyin :) bende yaşıtlarımdan büyüklere haddimi astıysam özür dilerim. Pes etmek yoksa savaşa devam o zaman :)

SAS-KoPuZ

Mızrakçı
Gerek oyunda gerekse forumda güzel savaş oldu gnrls çok başarılı bi direnç gösterdi klanımdaki arkadaşları ayrıca kutlarım ayyıldız klanını da tebrik ederim