SANCAK vs SOA

DeletedUser59521

Ziyaretçi
Arkadaş Köy kaybeden ağlar da bu kadar tepki vermez daha düne kadar hocam gel bizim klana iyi ekip oluruz diyen adamlar burda oyunun kurdu zanneder olmuş kendini.Biz burdayız SANCAK klanı olarak bekliyoruz.

DeletedUser59521

Ziyaretçi
bizim 50 işsiz demek = en az 250 demek birde böyle düşün :D

Şu emirhana da gaz verip durmayın ayak üstünde ölecekmiş, ölmeyi bayılmak sandı lale tt2

Hasan seni biliyoruz kardeşim c3 te olanların aynısı burdada oluyo.Kimin kafası ezilmeye başlasa viyaklama modu.İcraata gelince Anti lnı misali yok oluyo sabah.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hacked senin köyleri izliyorum her gece yatmadan bilgin olsun tt2

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Hasan seni biliyoruz kardeşim c3 te olanların aynısı burdada oluyo.Kimin kafası ezilmeye başlasa viyaklama modu.İcraata gelince Anti lnı misali yok oluyo sabah.

Burda bana ağlayan birini göstersene ? savaş istatistikleri ortada 17-14 geridesiniz istatistiklere düşmeyen 15 köyünde ekleyince 32-14 oluyor boşa tatava yapma bizde olduğumuz yerdeyiz SONS OF ANARCHY olarak hedefimize dimdik ilerliyoruz. Eğer ki burda c3 le ilgili konuşacak kadar düştüysen sizin oyun ahlakınız zaten ortada milletin kışkırtmaları ve hedef göstermesiyle savaşa giren bir klana kimsey saygı duymaz nasıl bir tepki bekliyordunuz merak ettim doğrusu. Sanada şimdi sert tepki verdim diplomatınız gibi trip atar şekilde mesaja OK diye cevap vermezsin dimi ? :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Saygiyi felan birakalimda en cok su siirli savas basliklarina bitiyorum :)))

DeletedUser

Ziyaretçi
İddaa da uzun zaman sonra sadece son maçı bekliyorum çok huzurluyum, maç gelsin barış teklif edin kabul edicem SNCK klanı tt2

DeletedUser28959

Ziyaretçi
burada şair korktuğunu ifade ediyor :)

Ya bilader sen classicte UDW de oynamış herkese canım cicim ayakları yaparken alarmla olan savaşta alarmı tutmuş adamsın gelmiş burda bize tatava yapıyorsun. Senin karakterin ne ki biz senin klanından korkalım. En son buralarda demir pre ile nasıl bu kadar gelişti de benim köyümü aldı diye ağlıyordun. Şimdi ne ara bu kadar çapa sahip oldun da atar gider yapar oldun. Hadi canım bekleme yapma yandan yandan ikile

DeletedUser

Ziyaretçi
Belki de siir bazen biseyleri anlatmak icin yazilmaz..........

DeletedUser

Ziyaretçi
Belki de siir bazen biseyleri anlatmak icin yazilmaz..........

Çok anlamsız oldu dedigin, her duşunce, her yazı, her kelime bir şey ifade etmek için vardır... Hee şu olabilir bunun yerine şiir senin,benim veya x kişisin için bir şey anlatmaz, ifade etmez o farklı bir şey. Yoksa yazılan her dize, kurulan her cumle hatta sarfedilen her kelime bir şey anlatmak için vardır... Sana yakıştıramadım bu cahilligi tt2