SANCAK vs SOA

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Gene bir savaş muhabbeti gene polemik :D

TIM - EŞKİYA başlığı örnek olsun size bak :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ziplamadigin forum konusu var mı bana salliyosun? Bi Sinser bi sen çıkmadığınız konu girmediğiniz dunya forumu yok.Ben simdi Sinser e niye salladiysam :D

Forumu aktif kullanmak neden kabahat olsun ki ? hem bana hem çetine sallamalık bir durumun yok. Gereksiz konuşmuşsun :)

Soa ailesinden özür dilerim horoz lafım onlara değil Sinser denen arkadaşadır ve Sinsere hala horoz diyorum ve sonuna kadarda arkasındayım sözümün

Bende bu lafın geregi kendi adıma diyorum ki yakın zamanda bana sorarlar "Tavuk mu yumurtadan çıkar, yumurta mı tavuktan diye" ehh o zaman malum cevabı veririm oyundan :)

Başarılar.

DeletedUser31319

Ziyaretçi
Serhat ne zaman foruma baksam hep bi tartışmadasın adamım tt2tt2

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Bu konuyu burada açmanın bir faydasını görmuyorum ama mesajlaşma bu gunler için arşivlerimde bulunuyor :) Dunden beri rezil oldugunuz yetmedi ise o mesajlaşma ile birlikte gereken cevabı verebilirim :)

Beklemedeyiz :D çarşıyı fena karıştırdık yalnız :D at da görelim bakalım mesajları serhaat

DeletedUser

Ziyaretçi
Beklemedeyiz :D çarşıyı fena karıştırdık yalnız :D at da görelim bakalım mesajları serhaat

Mevzuyu kapadık polemige gerek yok :D

devo sende buralara kadar bana yazmak için mi geliyorsun kanka :D faceden yaz oyundan yaz mobilden yaz... Kime şekil yapıyorsun sen olm tt2

DeletedUser52610

Ziyaretçi
ben soa dan kurtulmaya çalışıyorum, kaç haftadır sizin klanla iletişime geçmeye çalışıyorum en sonunda yanımdaki arkadaş söyledim size yönlendirdi.

Bu da sizden birisi yalvardı klana gelmek için artık amaç casusluk mu yoksa yalvarmaya mı bayılıyorsunuz bilmiyorum

Şimdi gelip burada bir ithamda bulunuyorsun. Bunu anladık ama kanıtsız atıyorsun bak bunu anlayamadık :D sen birisi bize yalvardı diyorsun bense sana koca klanınız bize geçmek istedi diyorum :D Klanda ufak bir fikir ayrılığı sonucu çıkan 10 tane arkadaşımıza SOA ile savaşmak isterseniz kapımız açık mesajlarınızı da hatırlıyoruz bence laf ederken otur iki kere düşün bundan sonra. Bunuda buraya koyuyorum ki sürekli erken ötme diye.

sanbaba46 Oca 19, 20:06
İYİ AKŞAMLAR
ben sancak4 kurucusu ve yetkilisiyim
SANCAK klanlarıyla aramız açıldı
eğer bizim köylerimize biraz destek atarsanız biz burda size tampon görevi görmek istiyoruz

daha doğrusu sancak klanındakiler bizi toplamayı kafalarına koymuşlar bugün bir arkadaşımızın daha köyünü aldılar pasif bahanesiyle
biz onlara verebildiğimiz kadar zarar vermek istiyoruz
işte tam burada sizin desteğinize ihtiyacımız var.
siz bize destek olun sancak klanının tüm orduları desteği sizin sınırınızda ben ve klanım 2 gün içerisinde en az 15 köy alalım sancak tan
bu gece destekleriniz yola çıkarsa yarın saat 8 de en az 3 köy almış alırız

saygılarımızla iyi oyunlar..

not: fenersavar a yazdım sizinle görüşmemi söyledi.

bloodbath60 Oca 19, 20:18
ne zamandan beri klanlar arası ayrım varda böyle bir teklif sunuluyor anlamış değilim ve klanınız arasında sorun varsa kendiniz halledin lütfen bizi bulaştırmayın

rakibimiz dahi olsa düzgün bir şekilde savaş olsun

böyle bir teklifi geri çevirmek zorunundayım

sanbaba46 Oca 19, 20:22
teşekkür ediyorum iyi oyunlar...

bloodbath60 Oca 19, 20:23
iyi akşamlar

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Şimdi gelip burada bir ithamda bulunuyorsun. Bunu anladık ama kanıtsız atıyorsun bak bunu anlayamadık :D sen birisi bize yalvardı diyorsun bense sana koca klanınız bize geçmek istedi diyorum :D Klanda ufak bir fikir ayrılığı sonucu çıkan 10 tane arkadaşımıza SOA ile savaşmak isterseniz kapımız açık mesajlarınızı da hatırlıyoruz bence laf ederken otur iki kere düşün bundan sonra. Bunuda buraya koyuyorum ki sürekli erken ötme diye.

parti haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaard

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Tabi yavrum ne sandın :D Neye ihtiyacın olurs biz burdayız ayıp ediyon :p davetle sokuveririz 50 işsizi :D

hasana yazarsın hemen :D

DeletedUser55102

Ziyaretçi
Soa ailesinden özür dilerim horoz lafım onlara değil Sinser denen arkadaşadır ve Sinsere hala horoz diyorum ve sonuna kadarda arkasındayım sözümün

hiç kimseden özür falan dilemiyoruz lafla peynir gemisi yürümüyor burda boş boş sallmayın oyun oynayında zevk alalım 11 köyde en fazla 25 ordu kaybettik oynuyoruz diye konuşuyosunuz.. hep boşşşşşşş

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Biz klan olarak olması gerekeni yaptık sadece,

tartışmalı bir galibiyet almaktansa. Efendi gibi en fazla kaybederiz olur biter.

Bu tarz ayak oyunlarının içinde hiç bir zaman bulunmadık bulunmayacağız da,

Dizlerimizin üstünde yaşamaktansa Ayaklarımızın üstünde ölmeyi tercih ederiz.

Herkese iyi oyunlar, Seviyeli savaşlar dilerim..

DeletedUser47380

Ziyaretçi
50 yetmez ama 150 bulun siz

hasana mı haber etceniz kime etcekseniz hızlı olun biraz

bizim 50 işsiz demek = en az 250 demek birde böyle düşün :D

Şu emirhana da gaz verip durmayın ayak üstünde ölecekmiş, ölmeyi bayılmak sandı lale tt2

DeletedUser58862

Ziyaretçi
çeto başkan sen gel birde bizim sevgili bir dostumuz var ondan dinle bu hikayeyi hele ki daha önce dinlememişsen mutlaka tavsiye ederim :D

onur senin nickin güzeldi neden değişiklikler yaratıyosun birde utanmadan bu emirhanın arkasından gidiyosunuz :D

Degişiklik şart hasan :D

Emir çagırırda gitmezmiyiz la emir demek bütün dünya düşman demek :D

DeletedUser56485

Ziyaretçi
Hasan dünyaya gelinde az dünya renklensin yav, bu sefer çıkaramadım deme allah aşkına :D

alacan

Yasaklı
Daha yeni başlamış bir savaş sonuç belli deil zevkli bir savaş olması dileğiyle..