SANCAK vs SOA

Doğrudur yıldırımın düştüğü, yağdığı yağmurun,
Bulutların rüzgarla sökün ettiği.
Ama savaş öyle değil,
Savaş rüzgarla gelmez;
Onu bulup getiren insanlardır.

Saygı çerçevesinde bir savaş olsun.
SANCAK YÖNETİMİ

Bizim oralarda erken öten horozun sadece başını değil kümesini keserler ki yeni doğucak civcivlerde tırt olmasın saygılarımla. -ouslu16

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
SANCAK YÖNETİMİ

Bunu eklemeseydiniz bari saygı göstermeyene saygı gösterilmez :) bu savaş saygı çerçevesinde geçmez :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
dünya da oynamıyorum ama bu SOA klanına neden bu kadar yüklenildiğini anlamış değilim. Eskiden ekipler savaşları dengelemek adına güçsüz olanın yanında yer alırdı şimdi herkes kim güçlü kimden alırım onun derdine düşmüş müttefik değil fırsattan istifadedir bu gözümde 10 klanla savaşan klana savaş açmak 10 köy alıp burda show yapmak neyse sizin bileceğiniz iş iki tarafada başarılar dilerim

dünya da oynamıyorum ama bu SOA klanına neden bu kadar yüklenildiğini anlamış değilim. Eskiden ekipler savaşları dengelemek adına güçsüz olanın yanında yer alırdı şimdi herkes kim güçlü kimden alırım onun derdine düşmüş müttefik değil fırsattan istifadedir bu gözümde 10 klanla savaşan klana savaş açmak 10 köy alıp burda show yapmak neyse sizin bileceğiniz iş iki tarafada başarılar dilerim

Davet atayım buyrun klanımıza ondan sonra bu sorunuzun cevabını vereyim

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
SANCAK YÖNETİMİ[/B]

Bizim oralarda erken öten horozun sadece başını değil kümesini keserler ki yeni doğucak civcivlerde tırt olmasın saygılarımla. -ouslu16

Orada yazan "saygı çervesi" bu altta yazdığın yazılar olmasın diye yazılan bir yazıdır. Anlatabilmişimdir umarım.

BirDost*

Ağır Atlı

Davet atayım buyrun klanımıza ondan sonra bu sorunuzun cevabını vereyim

bu dünyada oynamıyor demiş zaten :)

Ama hasana katılyrum. sayı üstünlüğünü alana bi şeyler oluyor. bide erken daha ilk op pasiflerdende alınmış olabilir bu köyler. birşeyi yansıtmıyor yani

DeletedUser

Ziyaretçi
İstatistiklere yansımayan köy alım verimleri var.

Doğru olan istatistik aşagıdaki gibidir. Yanıltıcı bilgiler vermeyelim...Ki 1 gün 5:16:23 saat öncesini duşunursek 13-4 olan bir skor savaş ilanı sure zarfında gelişen operasyonlarla bu hale gelmiştir. SOA henuz hamle yapmamıştır.

Ayrıca fenersavar her savaş ilanın der ki ;

AKIN VAR,GÜNEŞE AKIN
GÜNEŞİ ZAPT EDECEĞİZ
GÜNEŞİN ZAPTI YAKIN !

BU SLOGANI UNUTMAYIN !

ANARCHY AFFETMEZ!!!

Side 1:
Tribes: S.O.A, S.O.A², S.O.A³
Side 2:
Tribes: SNCK*, SNCK4, SNCK5, SANCAK, S@NCAK

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 179
Side 2: 262
Difference: 83

chart

İki klan arasında alınan köyler:

Side 1: 13
Side 2: 15
Difference: 2

chart

Points value of total conquers:

Side 1: 399,316
Side 2: 362,799
Difference: 36,517

chart

Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 48,262
Side 2: 68,372
Difference: 20,110

chart

DeletedUser

Ziyaretçi
işin garibi soa klanının karşısında sancak ve tim klanları var bu mu adil savaş :)

İstatistiklere yansımayan köy alım verimleri var.

Doğru olan istatistik aşagıdaki gibidir. Yanıltıcı bilgiler vermeyelim...Ki 1 gün 5:16:23 saat öncesini duşunursek 13-4 olan bir skor savaş ilanı sure zarfında gelişen operasyonlarla bu hale gelmiştir. SOA henuz hamle yapmamıştır.

Ayrıca fenersavar her savaş ilanın der ki ;

AKIN VAR,GÜNEŞE AKIN
GÜNEŞİ ZAPT EDECEĞİZ
GÜNEŞİN ZAPTI YAKIN !

BU SLOGANI UNUTMAYIN !

ANARCHY AFFETMEZ!!!

Side 1:
Tribes: S.O.A, S.O.A², S.O.A³
Side 2:
Tribes: SNCK*, SNCK4, SNCK5, SANCAK, S@NCAK

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 179
Side 2: 262
Difference: 83

chart

İki klan arasında alınan köyler:

Side 1: 13
Side 2: 15
Difference: 2

chart

Points value of total conquers:

Side 1: 399,316
Side 2: 362,799
Difference: 36,517

chart

Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 48,262
Side 2: 68,372
Difference: 20,110

chart

Savaştan önce hangi köyleri almışsınız bb kodlu rapor paylaşsanızda bende görsem cidden merak ettim

DeletedUser45265

Ziyaretçi
soa beter olsun fıstık gibi pre kasıyodum ben orda yeniden başlattılar

DeletedUser55128

Ziyaretçi
ulan w32yi cok sevdim nerde tartisma atisma orda eglence iyiki 32 de baslamisim :)

DeletedUser56485

Ziyaretçi
Savas adil değildir adetin aksine güç kimdeyse onun yaninda olunur savasta. neyse soa ya kolay gelsin diyorum 3 klanla 1 dünya vurulur may the force be with you :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Sana rapor rapor veremem benim aldıgım köylerin bile raporu silinmiş :) klandaki başlıklar tazelenmiş, işin takibini sen yap klanından biraz da öyle istatistik koyim biraz demekle olmuyor bu işler...

ss1.png

ss2.png

ss4.png

ss5.png

He ama tebrik ederim aşagıdaki resim bir örnek sadece 1 klanınızdaki durum bu ama genel olarak kendi klanlarınıza karşı yapmış oldugunuz savaşlarda açık ara öndesiniz... Kısacası burada sadece SOA ya karşı bir mucadele yok SANCAK ayrıca kendi klanları ile de savaşan bir klan oldugunu gösteriyor.. :)

a1.png

DeletedUser

Ziyaretçi
Dostum ilk şu savaş a tim klanini aldınız ya işte sıkıntı burada gelip kendi gücünüzü test edip bize karşı savassaniz aslında savaş iyi olur :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Hem iç isyanlara hemde Anarchy'lere karşı savaşıyoruz bu arada bende güneydoğudayım çayını içmeye gelirim :)

Taze bitti başka sefere, hem gelip ne yapacan bi gelen pişman bir de gelmeyen :)

Hem ben sabırsız bir adamım sen gelmeden gelirim belki belli olmaz.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Sancak sancağa soa dan çok op yapmış anladığım kadarıyla :D

yalnız ouslu16 kimdir bilmem ama 16 muhtemelen yaş ibaresi.

Yok arkadaş gireceksin worlde ekiple sağlı sollu tokatlayacaksın. :D yok erken ötenin başını kesermiş te civciv tırt çıkmasınmış da. Adamı o kümese oturtur yumurtlatırız da uzatmak istemiyorum kasmadığım dünyada.