Sado VS Dragon

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Haritamda strateji kurarken, gelişim alanımı çizmeyi burayı korumayı ve buraya gelebilecek tehtitleri yavaşlatma veya elimine etme yolunu seçerim.
Bizim yaptığımız tüm diplomasiler bu yönde. Tüm müttefiklerimiz bunu bildiği için karşılıklı realite içersinde birbirimize ve biririmizin hedeflerine saygı duyuyoruz ve birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ama kuzeybatı bölgesinde savaş veren bu iki klanın sadece bir DALAŞ içerisinde olduğunu düşünüyorum. Bu harita iki klanında gelişim alanını tamamladığı bir pozisyonda mı da bu iki klan savaşıyor anlamış değilim. Bana göre iki klanda yanlış yolda seyrediyor ve tamamen benimki seninkinden büyük kanıtlaması içerisinde. Doğrudur. Herkes eşit yaratılmamıştır. Birinin eli diğerininkinden büyüktür. Ama asıl soru, bu w deki en büyük el bu kıtayı kapatacak klanın mı ? :)

Dünyayıı diplomasileri haritaları takip etmiyor bu iki klan(dışarıdan görünen bu, belkide bu iki klandan biri gizli bir dünya sonu diplomasisi de yapmış olabilir diğer klanlarla) Eğer böyle bir durum yoksa tamamen kendi haritalarındaki gerekliliği oynuyorlarsa birgün bugünkü hamlelerini eğrisiyle dogrusuyla rasyonel değerlendirebilirlerse ne mutlu onlara.

Furkii3535

Mızrakçı
Ben ancak ve ancak gelişmek için savaş taraftarıyım. Bana göre bu oyunun temel mantığı bu. Gelişimimin durduğu, veya kısıtlanmak istendiği durumda savaşın kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum. Aksi taktirde savaşın klanları ileri değil geri götürdüğüne inanıyorum :)
ben de abi yalan söylemeyeyim, bu oyunu sırf savaşmak için kesim görmek için oynuyorum :D

baco

Mızrakçı
Şöyle bir profil gördüm dikkatimi çekti

27729 adlı eklentiyi görüntüle

Sonra incelemeye başladım27730 adlı eklentiyi görüntüle

Ve sonuçlar karşısın da şaşkınlık içerisindeyim
Adam sözünün eri çıktı27731 adlı eklentiyi görüntüle
Mükemmel bi tespit. Bende şok geçiriyorum şuan. İddalı bir profil yazısı. Umarım bir sonraki misi yine barbara gitmez. Bu işin takipçisi olacağım. 4. Köyü aldığında tekrardan bilgilendirir misiniz ? Zaten azerbaycanlılar beni hep şok eder. Fok balığına su iti denildiğini biliyor muydunuz ?