ROTA-PITIRcık

karairf21

Mızrakçı

Eklentiler

• Screenshot_2021-06-14-08-21-46-665_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-06-14-08-21-46-665_com.android.chrome.jpg
    432,8 KB · Görüntüleme: 85
Screenshot_20210614_113413.jpgScreenshot_20210614_113352.jpg

Savaşta son durum bu şekilde, buda son mesajım rota nın forumdaki oyuncuları kurtuluyor benden, vatani görev için gidiyorum Allaha emanet olun döndüğümde rota yı göremeyeceğim. Belki benim de köy kalmayabilir sonraki dünyalarda seviyeli düşmanlığımız her daim devam edecektir :D

Deleted User - 848919497

Ziyaretçi
ROTA olarak kapagın fıs sesi olmaya karar verdik ve kapagın alt klanı olduk

edizzy

Yasaklı
Bu sefer olacak olacak mı bakalım bir türlü halledemedim

Şimdi farkettim savaş raporları bölümüymüş burası :) @Tibelda 66. dünyada rapor dilemişsiniz biraz paylaşalım :) Konuya adapte olması için sadece PITIR klanını ekliyorum.

Şövalyeleri 30 yaptığınız için teşekkürler :)

edizzy0005_1.png

edizzy0005_2.png

edizzy0006_1.png

edizzy0006_2.png

edizzy0006_3.png

edizzy0006_4.png

Eklentiler

• edizzy0005_1.png
    edizzy0005_1.png
    113,9 KB · Görüntüleme: 18

Deleted User - 848919497

Ziyaretçi
15 kişilik kadro dediginiz bi klanın alt klanıydı şimdide aynı masal mı :D şimdi yine 15 kişi ile yıkılmadık mı diyeceksin kapagın 8. klanı :D

gago55

Milis
sizz varyaaa kralsınız adamsınız rota 1 2 3 ve 4
pardon rota 1
düzeltiyorum kapak8
bu dünyada bizim oyunculuğumuzu herkes gördü dostum. Burası forum ağlama duvarı değil :) haritada her klanım farklı bir yere düşmeseydi tüm klan kendi kıtamda başlasaydı sizin gibi görürdüm pıtır 1 2 yok. Yılanın başı baştan ezilmiş olurdu zaten. Ama fark etmez 10 parçaya da bölünseniz sonuç yine değişmeyecek :) oyun sonu tekrar konusalım bunu. tabi burda olursan :)

burçigin

Dük
bu dünyada bizim oyunculuğumuzu herkes gördü dostum. Burası forum ağlama duvarı değil :) haritada her klanım farklı bir yere düşmeseydi tüm klan kendi kıtamda başlasaydı sizin gibi görürdüm pıtır 1 2 yok. Yılanın başı baştan ezilmiş olurdu zaten. Ama fark etmez 10 parçaya da bölünseniz sonuç yine değişmeyecek :) oyun sonu tekrar konusalım bunu. tabi burda olursan :)
Buyrun postta bahsi geçen forum ağlama duvarı

DtMt7

Acemi
dünya başından beri destek çekiyorsunuz bir yerlerden eliniz kolunuz uzunmuş sadece onu gördük :)

edizzy

Yasaklı
dünya başından beri destek çekiyorsunuz bir yerlerden eliniz kolunuz uzunmuş sadece onu gördük :)

Doğru diyorsun. Çok güzel destek çekerim hem kendime, hem de klanıma. Yanlış hatırlamıyorsam 2 hafta öncesine kadar kendi başımızdaydık :)

dtmt7_1.png

2 hafta öncesine kadar sesiniz çıkmıyordu. RM araya girince gereken yapıldı, bu zorunuza gidiyorsa şikayetinizi bize değil sizinle beraber oynayan klana yapın. Biz zorlamadık ya :)

En azından sözünüzde duran başkanınız var. Başkanınızın dediği gibi cidden arada böyle soğuk espriler yaparmışsınız. Psikolojikman da yıkmak lazım rakibi mentalitesinde giderken kendi psikolojinize bir şey olmasın, biz oyun olduğunun farkındayız.

gago55

Milis
dünya başından beri destek mi çekiyoruz :) hocam sen yenisin galiba. ilk defa mı klanlar oynursunuz acaba haberiniz yok haritadan savaştan :) sol üst köşede genel bakışın yanında harita seçeneği var. Oraya tıklayıp bundan sonra günlük bi harita takibi yap bence. bizim yerimizi bi gör nerdeymişiz :)