ROTA-PITIRcık

DAĞISTANLI

Yasaklı
Nesin sen avukat falan ? Sana 58de ne yaptiysak, alpaguya da aynısını yaptık ve sizin gibi olan diğerlerine de. Sana çok benzer alpagu, laf almak için laf satıyordu kendi klanindan bize :D Birtek aile klanları ile baş edemedik. aile olarak girsek onları da yeriz hiç şüpheniz olmasın ;)

İncinirsen kusura bakma kenksss sen istedin :D
:D kanka bak sen de avukatlık yapıyorsun hayır sana sallamak istemiyorum sürekli geliyon yav pre kasmadın mı gitsene kardeşim :D

*Alpagu

Yasaklı
İlk opta hesap sile alan alpaguuu :D pis işlerinize hâlâ gazi abilerimizi alet ediyor musunuz ? :)
Şurayı düzeltmem lazım; tekrar ediyorum, bizi dc ye çağırdınız doğru mu ? Bizde geldik. İyi hoş konuştuk. Arkasından salladığın adam olumluydu. Hatta, kendi aramızda yaptığımız istişarede ayrılma kararı çıkmadı. Çünkü bizler verdiğimiz sözleri tutmakla mükellefiz. Bu sebeple lofadan ayrılma kararı çıkmadı. Arkasından salladığın adamda bu karar sonrası 62. Dünyayı bıraktı zaten. Sonrası tamamen benim politikam. Erken pozisyon almanızı engellemek için sizleri beklettim. Bu kadar basit. Başkalarına çamur atmaya çalışmayın

Şurayı düzeltmem lazım; tekrar ediyorum, bizi dc ye çağırdınız doğru mu ? Bizde geldik. İyi hoş konuştuk. Arkasından salladığın adam olumluydu. Hatta, kendi aramızda yaptığımız istişarede ayrılma kararı çıkmadı. Çünkü bizler verdiğimiz sözleri tutmakla mükellefiz. Bu sebeple lofadan ayrılma kararı çıkmadı. Arkasından salladığın adamda bu karar sonrası 62. Dünyayı bıraktı zaten. Sonrası tamamen benim politikam. Erken pozisyon almanızı engellemek için sizleri beklettim. Bu kadar basit. Başkalarına çamur atmaya çalışmayın

Sana çamur atsam elime ne geçecek. Herkes kendi doğrularına inanır öyle değil mi ;) hadi rastgele.

Moonknıght

Ağır Atlı

kjahblfkhaslkjf Lan tanımasak inandırıcak millete kendini

Deleted User - 848902419

Ziyaretçi
Adamsın beeee <3

Senin işin bu paşam çamur at izi kalsın, yalan diline pelesenk olmuş :D :D
.

başta klan başkanın olmak üzere ve içerisinde oynamış olduğun pıtır klanları içinde beni tanıyanlar var. benim buraya yazdıklarımın doğruluğuna dair imzalarını atarlar :)

fark ettiysen benim konuştuklarımın hiçbirini cem dağıstanlı inkar etmiyor. olaylardan sorumlu olan feryat nickli oyuncu da gelip burada bir inkarda bulunmadı. dünya başından beri forumda senden başka konuşan kişi yok. senin gibiler bu oyuna kara bir leke. hee daha toysun bak. benden sana abi tavsiyesi pıtır klanından birisi seni forumda maşa olarak kullanıyor belli ki veya gaz veriyor veya sen bir multi hesapsın :)
yinede ben sana tavsiyemi farklı bir oyuncuymuşsun gibi yapayım. bunları yapma kendine zarar getirirsin. buraya gelip benimle veya bir başkaları ile kavga ediyor olman sana kaybettirir.

sana başka bir kelime etmicem. forum ahalisini bu gereksiz tartışmalar ile de rahatsız etmeye gerek yok. burda sana birkaç kelam ettim diye kendini oyuncu veya adam olarak sıfatlandırma. denk geldiğimiz zaman seni bu forumda iple gezdircem. hiç şüphen olmasın :)

vakti zamanı gelince de bu dünyada kendi klanın tarafından al aşağı edileceksin. kulağına küpe olsun ;)

Beni adam edecekmiş dünkü çocuk :D :D paşam ben seninle tartışmaya girmeye meraklı değilim. Ha gene de cevap vereyim. Tam tersine bırak yazma muhattab bile olma coluk cocuk ya falan tarzında uğraşma diyorlar. Onların yazmama sebebi de zaten bundan kaynaklı. Ben işsiz sapsız evde oturuyorum pandemi den dolayı o yüzden forumlarda takılıyorum. Başka merak ettiğin birşey var mı? Yoksa artık world 65 ten defo.. Aman pardon sukunet ile gider misin :):)

karairf21

Mızrakçı
baktiniz tutsmiyorsunuz istatistiklere yansimasin diye klandan attiklarinidindan fotosunu atarsin :)

Fortuna Brevis

Kılıç Ustası
baktiniz tutsmiyorsunuz istatistiklere yansimasin diye klandan attiklarinidindan fotosunu atarsin :)

Saldırdığınız mı var da tutamayalım en fazla peşleme atacak kadar misiniz ordunuz var zaten onu da biz vuruyoruz siz topluyorsunuz bi süreliğine, emanetçilik yapıyorsunuz yani aslında ancak kısa süreliğine :)

karairf21

Mızrakçı
w65 twstastina bakinca su gibi adamsın :) haritaci seni, söylediklerinin ciddiyeti burdan belli

Klandan atmak mı? Kimi atmışız klandan merak ettim doğrusu. Detaylı bilgi verirsen sevinirim. Ha destek atmak için o anda anlık bir klan kurulup mislerinizi kestiklerimizi diyorsan keşke savaşa yansısaymış :D
Tw stats kelimesini ağzına alma cürretinde bulunmana çok şaşırdım. Aldığınız köylerin hepsi bizim raporlarda temizlediğimiz köyler. Neyse savaşın sonuna az kaldı. Keyfini çıkarın w65 in son anlarında. Sonra w66 açılış tarihine hazırlık yaparsınız. Sizinle savaşmak zevkliydi diyebilseydim keşke ama değildi. Barbar köylerinde daha çok eğlendim hiç değilse kendi kendilerini misleyip hainlik yapmıyorlar

Fortuna Brevis

Kılıç Ustası
w65 twstastina bakinca su gibi adamsın :) haritaci seni, söylediklerinin ciddiyeti burdan belli

Ben kimseye kişisel bir şey demedim. İstatistiği ve klanlarımızın yaptıklarını konuşuyoruz sanıyorum :) Sen benimkine bakar durursun, ben de evet haritanın ne söylediğine. Ciddiyet kelimesinin anlamıysa siz daha ilk operasyonda köyler kaybetmeye başladığınızda mete abiyi klana davet edip onun bastığı prelerin yüzü suyu hürmetine tutunabildiğiniz için anlamını kaybetti. İşte tam o zaman savaşı size değil mete abiye karşı vermeye başladık. O yüzden işi kişiselleştirirsek sizinle ciddiyetle konuşamayız. Bunu da buraya yazıyorum. Mete abi bıraktığı an rota da hızlı bir sona yelken açmış olur. Kalın sağlıcakla ...

karairf21

Mızrakçı
Mete abiden mi medet ummaya başladin kisiselletirmeyelim diyordun :) Hortumun ucu kıbleye Ama birazcik delikanli adamsin dedigim.gibi gecmisinde Rota yaziyor ya :)neyse hadik alin saglicakla

Fortuna Brevis

Kılıç Ustası
Mete abiden mi medet ummaya başladin kisiselletirmeyelim diyordun :) Hortumun ucu kıbleye Ama birazcik delikanli adamsin dedigim.gibi gecmisinde Rota yaziyor ya :)neyse hadik alin saglicakla
Mete abiyi ben eskiden tanırım bu bir. İkincisi büyüklere saygı duyarsın sana küçüklük etmemişlerse. Ben geçmişte aynı klanda oynadığımızdan ve kişisel bir ilişkimiz olmadığından dolayı yaşına hürmeten abi diyorum. Ama sende bu seviyeni s'si bile olmadığından anlamıyorsun herhalde. Yine de klanın seviyesinden yukardasın ki seni onursal başkan yapmışlar sevin diye mi yaptılar bilemiyorum ama :)
Rota yazması ise kara leke benim geçmişimde silemediğim tam da bu seviyesizliğinizden dolayı. Ama sizi silecek olan klanın yöneticisi olmanın şerefi bu lekeyi gölgeliyor. Zaten çaylaktayken yaptığım bir hataydı. Ama leke geçmiyor işte.
Bu arada senin retoriğini hiç beğenmedim, akrostiş falanda yazmaya kalkarsın hırslanıp bu yazımdan sonra, bil istedim senden olmaz :) Oyununuzu oynayıp rapor videolarınızı paylaşın. Tek yetenekli olduğunuz şey edit yapmak herhalde, yetenekli olduğunuz alanda uzmanlaşın tabi paylaşacak raporunuz olursa artık :)