ROTA-PITIRcık

gago55

Milis
Oyun ahlakına yakışmayan davranışlar sergiliyorsunuz pıtır klanı olarak. Savaşsa savaş dedik. Her gün başka biriniz yazıyor. Yok bu oyuncularla mı savaşcaksınız. Yok 7 8 oyuncuyu casusladık köyleri boştu. Hala kararlı mısınız savaşta falan. İlk savaş ilanı verince de söyledim şimdide söylüyorum sizinle olan savaşımız konum gereği zorunlu bir savaştır ve ya siz ya biz bu kıtadan çıkacağız. Bu yapılan videoyu bende etik bulmuyorum. Ama bazen olması gerektiği gibi davranmak gerekiyor.

DAĞISTANLI

Yasaklı
Hocam savaşalım sorun yok gerçekten. Ama saygı sevgi çerçevesinde savaşmak çok daha keyifli olur. Sizin klandan yazanının da haddi hesabı yok oyuncularımın moralini düsürmek için yazıyorlar... Oyun basında da bana yazdığınızda benzer ithamlarda bulundunuz cevabı vermiştim size. "pıtır klanı olarak oyun ahlakına yakışmayan davranışlar sergiliyorsunuz" demek de benim sizin için kullanmayacağım tarz da bir laf. Ama yapacak bir şey yok oyun buna dönmüş. Biz ise gereken cevabı oyunda vereceğiz. İyi video iyi rapor iyi kesim tebrikler...

gago55

Milis
Oyun başında bana yazdığnızda derken hocam. Bizden hiç kimse pıtıra diplomasi için gitmedi. Pıtır geldi 5 defa 5 inde de yok dedik. şimdi burda yanlış anlaşılma olmasın lütfen :) neyse bizde oyunda verdik oyunda da vermeye devam edeceğiz. Sizlere de tebrikler iyi oyunlar :)

Game Ov3r

Kılıç Ustası
Hocam savaşalım sorun yok gerçekten. Ama saygı sevgi çerçevesinde savaşmak çok daha keyifli olur. Sizin klandan yazanının da haddi hesabı yok oyuncularımın moralini düsürmek için yazıyorlar... Oyun basında da bana yazdığınızda benzer ithamlarda bulundunuz cevabı vermiştim size. "pıtır klanı olarak oyun ahlakına yakışmayan davranışlar sergiliyorsunuz" demek de benim sizin için kullanmayacağım tarz da bir laf. Ama yapacak bir şey yok oyun buna dönmüş. Biz ise gereken cevabı oyunda vereceğiz. İyi video iyi rapor iyi kesim tebrikler...
Cem adamlar yanlış bir şey yapmamış bro hakaret içeren bir şeyde yok bence. Rapor atıp atmamak keyife kalmış bir şey sizde açın sizinkine de gelip helal iyi kesim olmuş deriz derler. Bunda yanlış bi şey yok.

DAĞISTANLI

Yasaklı
Cem adamlar yanlış bir şey yapmamış bro hakaret içeren bir şeyde yok bence. Rapor atıp atmamak keyife kalmış bir şey sizde açın sizinkine de gelip helal iyi kesim olmuş deriz derler. Bunda yanlış bi şey yok.

kanka olay rapor değil. Arka planı var çok uzatmıyım ama herkese mesaj atıp sizin şu adam mis kestirmiş 500 puan köye vs denip biseyler planlanmıs. Biraz benim yapımı biliyorsunuz zaten genelde sakin takılıyorum eğlencesine bakıyorum ama art niyeti gördüm yani bu sefer , rota klanına da saygım sonsuz ama bu isi kim çevirdiyse karsılığını alır.Kolay gelsin ben daha çok konusmayım kırgınım biraz :)

Game Ov3r

Kılıç Ustası
kanka olay rapor değil. Arka planı var çok uzatmıyım ama herkese mesaj atıp sizin şu adam mis kestirmiş 500 puan köye vs denip biseyler planlanmıs. Biraz benim yapımı biliyorsunuz zaten genelde sakin takılıyorum eğlencesine bakıyorum ama art niyeti gördüm yani bu sefer , rota klanına da saygım sonsuz ama bu isi kim çevirdiyse karsılığını alır.Kolay gelsin ben daha çok konusmayım kırgınım biraz :)
O kadar iç yüzünü bilemem tabi ki ama raporlar gelmeye devam etsin canımız çekiyor tabi ki.

Lv TİRAN

Okçu
Savaşta her şey serbest iç yüzü falan bırakın oyunun stabil hamleleri haline geldi böyle şeyler tartışıp konuyu uzatmaya gerek yok rapor gelsin :cool:

karairf21

Mızrakçı
evet karsi taraftan savasta her sey serbest aciklamasi geldi zaten bir sey söylememe gerek kalmadi :)