REQUİEM Vs phobia & fellas & garez

krmz1905*

Mızrakçı
Valla tam inanacaktım yine inanamadım :D Ayrıca yaşımla ne alakası var arkamızdan söverken adamın yaşı var sövmeyelim demiyosunuz. Klan adı shelby vırt zırt olmuş benim umurumda değil. Racon kesen hepimizi toplayacak olan price kardeşlerin ekibi mi evet. Hesap hesap gezen otto burada mı evet. O zaman shelby :D Ayrıca 76 da hata falan değildi. Hata dediğin op yaparsın yanlış yer seçersin bir tur patlarsın. Çok net beceriksizlik ve kazandık naralarıydı. O yüzden hata falan geçin. Ben geldim vurduğum hesaplarda otto vardı kafasına vura vura hesap hesap gezdirdim. Burada yazdığı mesajdan sonra yine gezdirecem.
Hata olan sizin oyunculuğunuzu bilip forumda kibirle konuşmak oyundan bahsetmiyorum orası hatalık bir şey değil klanlar tarihinin belki de en iyi oyunuydu oynadığınız. Kimse sana vurma etme demiyor elinden geleni yapacaksın bundan yana şüphe yok iki ekip arasında olan hep devam edecektir muhtemelen. W açılalı 1 aydan biraz uzun bir süre oldu size laf söyleyen yok durduk yere klanındaki herkesin abi dediği insansın gelip böyle mesajlar atıyorsun yakışmıyor bence.

-SouLFly52-

Kılıç Ustası
Hata olan sizin oyunculuğunuzu bilip forumda kibirle konuşmak oyundan bahsetmiyorum orası hatalık bir şey değil klanlar tarihinin belki de en iyi oyunuydu oynadığınız. Kimse sana vurma etme demiyor elinden geleni yapacaksın bundan yana şüphe yok iki ekip arasında olan hep devam edecektir muhtemelen. W açılalı 1 aydan biraz uzun bir süre oldu size laf söyleyen yok durduk yere klanındaki herkesin abi dediği insansın gelip böyle mesajlar atıyorsun yakışmıyor bence.
Usta oguz cagirirmisin, sen hic motive edemiyosun adami.Cumlelerinde hic tahrik yok.Yeni Truva atarken yakalandik mesela hic bundan dolayi bize laf ,hakaret filan soylemicekmisiniz