Req & Şahi vs Hamle

meto..

Yasaklı
Valla bizim REIS le aramiz iyi Berkanla konustum oyle bir dusuncemiz yok dedi. Bilemiyorum artik ya birileri REIS le bizi birbirimize vurdurmaya calisiyor yada farkli oyunlar var.

Bu arada işin şakası bir yana soldaki Yargı ile s.a yapmış alttaki req ve şahi ile müt olan klanın sizi atlayıp Hamleye vurması biraz zor olur. Berkan bey sizi kandırıyor olabilir mi

Stratejist-

Kılıç Ustası
bu w de nedense hep entrika ve magazin dönüyor anlamak mümkün deil güney hattında degisen dengeler galiba çogu kişinin dengesini bozmuş bu arada hamleyide tebrik ederim 1 opta bro klanını dagıttılar sıradaki talihli kim olacak merakla bekliyorum :cool: :cool:
dur knk erken etme, şahide tek yicek o zamana sakla :D

Stratejist-

Kılıç Ustası
bakacaz knk şahide oyunun kaderini degistirecek kaliteli oyuncular var tek bi kırılma anı herseyi değistirir oyun basından beri güzel strateji izlediniz ama bundan sonrası mühim neler olacak bende merakla bekliyorum :) :)

biz kendi işimize bakarak devam edicez. Orda kader değiştirecek kalite olsun, diğer taraflardan müt dost def mis kami bulsun hiçbir zaman kendi koordine ettiğim ekibimi başkasından gelecek faydaya göre değil kendi göbeğini kesecek kadar net bir oyuna yönlendirmeye devam edeceğim. 81de de bilirsin sende gördün, başkalarına güvenen değil kendisine ekibine güvenen biriyim.

Herkese de bunu öneriyorum. <3

54markus54

Çaylak
biz kendi işimize bakarak devam edicez. Orda kader değiştirecek kalite olsun, diğer taraflardan müt dost def mis kami bulsun hiçbir zaman kendi koordine ettiğim ekibimi başkasından gelecek faydaya göre değil kendi göbeğini kesecek kadar net bir oyuna yönlendirmeye devam edeceğim. 81de de bilirsin sende gördün, başkalarına güvenen değil kendisine ekibine güvenen biriyim.

Herkese de bunu öneriyorum. <3
eyvallah knk bahsehttigin konuda sana sonuna kadar katılırım 81 de klanı gerçekten iyi yönetip kordine ettin hamle saglam rakiplerine karsı çokta güzel mücadele verdi ve kazandı o yüzdende zaten şahiden bir adım öndesiniz

LaFleur01-

Milis
Dün paylaştığım multi hesapların bazıları banlanmış sanırım, klandan da atılmışlar, yakın bir zamanda hamle tarafına kapsamlı bir operasyon olması üzerinde çalışıyorum bakalım zaman neyi gösterir.

ZeRo54-

Milis
Biraz yazılanları okuyayım dedim vay geçtim gördüğüm.Ahmet ağlamış.
Anladım kadarıyla ahmet forma gelmiş demekki diplomasi yapmış yoksa forma hayatta gelmezdi.

LaFleur01-

Milis
Çocuklar artık biraz daha saygılı olsak diyorum ? Hani karşınızdaki bir insan burada oyun oynuyoruz ciddileştirmeyin beni ... Şurada oyun oynayıp makaramızı yapıyoruz ama ismimle alay edilmesinden hoşlanmıyorum. Takma adım ile alay et köyümü yık alay et ama ismim olmaz akıllı olun...

meto..

Yasaklı
Çocuklar artık biraz daha saygılı olsak diyorum ? Hani karşınızdaki bir insan burada oyun oynuyoruz ciddileştirmeyin beni ... Şurada oyun oynayıp makaramızı yapıyoruz ama ismimle alay edilmesinden hoşlanmıyorum. Takma adım ile alay et köyümü yık alay et ama ismim olmaz akıllı olun...

Ahmet'im canımın içi geçen whatsappda iki lafından biri küfürdü. Bir anda medeniyetin beşiği olmuşsun