Req & Şahi vs Hamle

LaFleur01-

Milis

ShexWear**

Çaylak
Sen hastasın yeğenim klanının yarısından çoğu multi bunu bilmeyen mi var ? kademeler 30 sur yok ana bina yok bu hesaplar klanda ne işe yarıyor ?
Hasta olan sensin la amet. Ortaya truva vs fitne atıyorsun. Brodan istediğin oyuncuyu çek sor bakayım truva ile mi alınmış köyler yoksa vura vura mı alınmış ? Adam sana kanıtla diyor konuyu değiştirip multiye baglıyorsun. Ortaya laf atıyorsan arkasında dur truvaymış neymiş kanıtla bunu. Size op yaptıgımızda da truva konumuna düşmeyin amett. Allah yanındakilere sabır versin la amet başka bişey demiyorum

LaFleur01-

Milis
enesler forumda benimle başa çıkamayınca başkalarını foruma yardıma çağırıyormuş diye duydum gelin gelin ahmet e laf yetiştiremedim destekleyin beni diyormuş neyse haydi kaçtım multi kullanan yağmalayan adamlarla muhattap olmam ben bana mert delikanlı rakip lazım hileci değil.

Tepkisiz

Milis
enesler forumda benimle başa çıkamayınca başkalarını foruma yardıma çağırıyormuş diye duydum gelin gelin ahmet e laf yetiştiremedim destekleyin beni diyormuş neyse haydi kaçtım multi kullanan yağmalayan adamlarla muhattap olmam ben bana mert delikanlı rakip lazım hileci değil.

Arkadaş op istiyor @Stratejist- . Madem truva attık ettik kendisi karşılasın bakalım bir op . Gerçi o zaman da kendi klan oyuncuları için truva falan diyecek bi hava seziyorum.

LaFleur01-

Milis
hamle ne zaman saldırılara başlasa foruma geliyor 3-4 gündür yoklardı algı başladı ben sadece bana laf atıldığından geldim ama artık kaale almıyorum sizleri

Levi

Çaylak
hamleyle yürüyen herkes düşmanımızdır.
müttefiğin masa beni vururken sesin cıkmıyordu şimdi böyle konuşman cok komik en başta masa zaten siyahı 1 haftada yer bro ile masayı birleştirip hamleye mi vurdururum diye düşünüyordun ? Bana gelip konuşalım hamle meselesi falan diye mesaj attın sonra birden sessizleştin müttefiğin masayı mı ikna edemedin ? Zaten nasıl olduysa dünyadaki tüm klanları bağlamışsın siyahta düşman oluversin üzülme

LaFleur01-

Milis
müttefiğin masa beni vururken sesin cıkmıyordu şimdi böyle konuşman cok komik en başta masa zaten siyahı 1 haftada yer bro ile masayı birleştirip hamleye mi vurdururum diye düşünüyordun ? Bana gelip konuşalım hamle meselesi falan diye mesaj attın sonra birden sessizleştin müttefiğin masayı mı ikna edemedin ? Zaten nasıl olduysa dünyadaki tüm klanları bağlamışsın siyahta düşman oluversin üzülme
Müsait olunca ara dedim aramadın bunun üzerine konuşmaya gerek var mı ? İknalık bir durum yok broda oyuna başladın seni bir an siyah için yazılar yazıyor olarak gördüm vakit bulup soramadım, bir ara aklıma gelmişken sorayım dedim wp yazdım istersen wp ss ini buraya yapıştırabilirsin sohbet muhabbet edecektim herşeyde art niyet aramak sizin kalbinizin dışa vurumudur ....

Levi

Çaylak
Müsait olunca ara dedim aramadın bunun üzerine konuşmaya gerek var mı ? İknalık bir durum yok broda oyuna başladın seni bir an siyah için yazılar yazıyor olarak gördüm vakit bulup soramadım, bir ara aklıma gelmişken sorayım dedim wp yazdım istersen wp ss ini buraya yapıştırabilirsin sohbet muhabbet edecektim herşeyde art niyet aramak sizin kalbinizin dışa vurumudur ....
Öncelikle müsait olunca ara demedin sohbet duruyor buraya atmama gerek yok ama sana özel olarak atabilirim unuttuysan , yarın konuşalım yazdın sonrada sesin cıkmadı benlik bir şey yok . Öyle bir yazmışsın ki sanki dönüş yapmayan ben gibi olmuşum :D neyse önemli olan bu değil zaten bide ben broda falanda başlamadım en başından siyahtım doğru bilgin yok

LaFleur01-

Milis
Öncelikle müsait olunca ara demedin sohbet duruyor buraya atmama gerek yok ama sana özel olarak atabilirim unuttuysan , yarın konuşalım yazdın sonrada sesin cıkmadı benlik bir şey yok . Öyle bir yazmışsın ki sanki dönüş yapmayan ben gibi olmuşum :D neyse önemli olan bu değil zaten bide ben broda falanda başlamadım en başından siyahtım doğru bilgin yok
Bu hafta yoğundum öyle hatırlıyormuşum mesaja baktım yarın konuşalım demişim. Ama keşke yazmasaydım bir kahvenin hatırı yokmuş, üzüldüm açıkçası senden böyle bir tepki, böyle bir düşünce beklemezdim 5-10 dk muahbbet edecektik neyse kusura bakma dostum rahatsız etmişim.

Cheguvera

Çaylak
Sen hastasın yeğenim klanının yarısından çoğu multi bunu bilmeyen mi var ? kademeler 30 sur yok ana bina yok bu hesaplar klanda ne işe yarıyor ?
IMG-20240430-WA0062.jpg
Bil bakalım bu kimin oyuncusu :) tahmin etmen zor olmaz muhtemelen bir yakınının multisidir :) çiftlik 20, sur yok, demirci yok, maden 30 ar yapılmış, pazar bile 4.

meto..

Çaylak
Ahmeti suçlamıyorum artık. Bu adamı hiç uyaran, taşın altına elini koyacak koca klanda bir tane adam yok. Tüm sorumluluğu bu garibana vermişsiniz. Adam fazla sorumluluk ve aşağılık kompleksinden kaynaklı nefretinin altında eziliyor. Ahmete anca üzülürüm ama o klanda "biz w3 kapattık biz şahiyiz" diyen oyunu sözde çok bilen adamlar aslında vasat olanlar..