Req & Şahi vs Hamle

LaFleur01-

Baltacı
Şaka şaka REQ, ŞAHİ vs HAMLE olarak yeni başlığımızı açtım.

Evet arkadaşlar 2000 kişiye karşı hayali olarak savaştığını iddia eden rakibimiz olduğunu biliyordunuz, her platformda bunu söyleyip ağlıyorlardı, multilerim banlandı haritadan köylerim silindi deniyordu... Bro klanı savaştan çekilince şuan 1200 kişilik hamle klanı, multi banlanması, ve klan içi köy toplayarak 600 küsür oyuncu sayısıyla mücadele etmekte (bu sayı 1-2 ay sonra sadece tanıdıkları klanda kalacak şekilde devam edecektir diğer oyuncular hamle yönetimine köy büyütmektedir.) Şahi ve Req klanlarıda şuan 500 küsür oyuncu sayısıyla mücadele etmektedir.

Yukarıdaki başlık artık eskimiştir buradan kavgamıza devam edelim.

Not: Vakti gelince ayrı bir açıklama da yaparım yada yapmam herkes ayağını denk alsın davutoğlu gibiyim bildiklerimi anlatırsam yer yerinden oynar :)) özellikle hamle klanı @ZeRo54 adamdır onun değerini bilin...

ZeRo54-

Kılıç Ustası
Şaka şaka REQ, ŞAHİ vs HAMLE olarak yeni başlığımızı açtım.

Evet arkadaşlar 2000 kişiye karşı hayali olarak savaştığını iddia eden rakibimiz olduğunu biliyordunuz, her platformda bunu söyleyip ağlıyorlardı, multilerim banlandı haritadan köylerim silindi deniyordu... Bro klanı savaştan çekilince şuan 1200 kişilik hamle klanı, multi banlanması, ve klan içi köy toplayarak 600 küsür oyuncu sayısıyla mücadele etmekte (bu sayı 1-2 ay sonra sadece tanıdıkları klanda kalacak şekilde devam edecektir diğer oyuncular hamle yönetimine köy büyütmektedir.) Şahi ve Req klanlarıda şuan 500 küsür oyuncu sayısıyla mücadele etmektedir.

Yukarıdaki başlık artık eskimiştir buradan kavgamıza devam edelim.

Not: Vakti gelince ayrı bir açıklama da yaparım yada yapmam herkes ayağını denk alsın davutoğlu gibiyim bildiklerimi anlatırsam yer yerinden oynar :)) özellikle hamle klanı @ZeRo54 adamdır onun değerini bilin...
Açıklama için teşkürler kardo.
Ama bir yalnış var biz 1200kişi girmedik.dünya başı hatırladım tüm klanlar 900 kişiydi sizde oldu gibi bizde de oyunu bırakankar illaki oluyor.

ZeRo54-

Kılıç Ustası
@Popeye
Modum birde post yalnış yere açılmış genele taşırmısınız burası diplomasi konu başlıgı biraz abes kaçıyor.

Stratejist-

Hafif Atlı
(bu sayı 1-2 ay sonra sadece tanıdıkları klanda kalacak şekilde devam edecektir diğer oyuncular hamle yönetimine köy büyütmektedir.)

bir önceki dünyada oynarken, rakiplerimizde hamle köylerini mütüne satıyor , hamle sildi silecek, hamle oyuncu kaybediyor vs vs vs deniliyordu.

amed ..... neyse,

allahım sen konuyu biliyorsun amin.

ZeRo54-

Kılıç Ustası
bir önceki dünyada oynarken, rakiplerimizde hamle köylerini mütüne satıyor , hamle sildi silecek, hamle oyuncu kaybediyor vs vs vs deniliyordu.

amed ..... neyse,

allahım sen konuyu biliyorsun amin.
Bak sana kaç kere diorum bizim orda bir laf ver kimseye mahna verme yani onunla ilgili laf söyleme yoksa çocugun ona benzer.

Enes lütfen bak sonra ahmede çekicek çocugun göreceksin yapma.

Ahmet iyi biri ben biliyorum.

Sanchex

Kılıç Ustası
Bana da sınırdan köy verin hesap bakıcısı ile ben de savaşmak istiyorum artık. Forumda 4235 mesajım oldu oyun oynamak istiyorum lütfen.

Stratejist-

Hafif Atlı
Bak sana kaç kere diorum bizim orda bir laf ver kimseye mahna verme yani onunla ilgili laf söyleme yoksa çocugun ona benzer.

Enes lütfen bak sonra ahmede çekicek çocugun göreceksin yapma.

Ahmet iyi biri ben biliyorum.

ben cocuk yapmıcam kardeşim tuzum kuru direk hazır yapılmışını alıcam evlat edinicem