Ramazan Ayı Speed Roundları

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser47821

Ziyaretçi
la kesim speedi şampiyonu kim :) kaç ordu kilit atıp ordu vurdum orada :D tek yapılmıyor çetin napim bu kadar oluyor :) varsa daha iyisini yaparım diyen yapsın :)

Kesim speedi sonuçlarına baktım 100k kesim yapmışsın, çiftlikde kapladığı yerle hesap edilen kesim roundları attığımızda genelde 200k ile kapatırız. Yani kusura bakma da adam gibi kimse bişey kesememiş :) twtotal'den bash round istatistiklerine girin bakın normalde ne kadar kesim dönüyor. Masal Meleği barış bilir mesela o da çok oynar :) bir roundda ortalama 25 kilit yapılır :) aynı anda 3 kişiye kilit atanı çok gördüm. Kim ne derse desin Türkiye sunucusunda speed kültürü yok , speed roundlar kendi serverımızda yapılmadıkça da bu kültür olmayacak. Etkinlik olarak değil de normal dünya olarak speed olmadıkça iyi speed oyuncuları çıkmayaak çünkü tecrübe yok. Yok değil iyi speed oynayan oyuncularımız var ama iki elin parmaklarını geçmiyor buna da dünya kupasında şahit olduk zaten. Arda arkadaşımızı tebrik ediyorum, gerçekten iyi kasıyor ama öğrenmesi gereken daha çok şey var :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.