Ramazan Ayı Speed Roundları

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Klanlar Turnuvasının 11 Temmuz Cuma günü sona ermesiyle birlikte Tribalwars Master sunucusu üzerinde Ramazan ayı boyunca speed roundlarımız olacaktır. Bu roundların hangi saatler arasında olması hususunda siz oyuncularımızın da önerilerini almak istiyoruz. Roundların iftardan sonra akşam vakti mi olması mı daha iyi olur, yoksa sahur vaktine yakın olması mı daha iyi olur? Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Roundlarla ilgili gelişmeler ve detaylar ilerleyen tarihlerde açıklanacaktır.

DeletedUser

Ziyaretçi
iftardan sonra olursa daha fazla katılım olur bence iftardan sonra insanın bi yere kıpırdayası gelmiyor

DeletedUser50380

Ziyaretçi
İftardan sonra olması daha iyi olabilir. Birşey sorucam bu roundlar herkese açık mı?

DeletedUser36909

Ziyaretçi
İftardan sonra olması daha iyi olabilir. Birşey sorucam bu roundlar herkese açık mı?

Sadece bizim oyuncularımıza özel olacak, ancak 250-300 gibi oyuncu limiti olacak. Sınırsız limit açamıyoruz maalesef.

DeletedUser37907

Ziyaretçi
Bence 23:00 ile 02:00 arası yapılması herkes için idealdir diye düşünüyorum. 3 saatlik olarak baz alırsak eğer.

DeletedUser50380

Ziyaretçi
23:00-02:00 arası olursa işi olanlar olsun, anne babasından dolayı giremeyenler olsun, uykusu gelen olsun giremeyecekler :) Ayrım yapılmış olur diye düşünüyorum. Herkes gece müsait olmayabilir.

Birde teravih namazını unutmuştum. Bu hususta çok önemli. Orta yol bulmak iyice zorlaştı iftardan sonraki vakit için :(

DeletedUser37907

Ziyaretçi
Teravih namazını düşünerekten bende böyle bir yorum yaptım ama orta yol bulmak zor gerçekten dediğin gibi geçte oluyor iftardan öncede olabilir artık çoğunluğa göre bi saat belirlenir :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Berkutayın dediği gibi 23-02 arası uygun gibi gözüküyo. Çok doğuda olanlar belki sahur yapma hususunda sıkıntı yaşayabilirler :) 22-01 de olabilir :)

DeletedUser46803

Ziyaretçi
23:00-02:00 arası olursa işi olanlar olsun, anne babasından dolayı giremeyenler olsun, uykusu gelen olsun giremeyecekler :) Ayrım yapılmış olur diye düşünüyorum. Herkes gece müsait olmayabilir.

Birde teravih namazını unutmuştum. Bu hususta çok önemli. Orta yol bulmak iyice zorlaştı iftardan sonraki vakit için :(

23:00-02:00 arasında işi olan varsa zaten güvenlik görevlisi yada gececi çalışan birisidir.Oyuncularda oranına bakılırsa oldukça düşüktür. Anne babasından dolayı giremeyen girmesin zaten sütünü içip uyusun dersine çalışsın güzel bir yer kazansın. Uykusu gelen seçeneğini koyduğuna inanamıyorum yorum yapamıcam bu yüzden. bu arada empeat yaşın 15-16 filan büyük ihtimal sürekli bıraktım yeni başladım diyosun ama yazıların yeni başlamış çocuklar gibi.

Ayrıca gündüz vaktine koyarsanız çoluk cocuk 18 yaş altı doluşur seviye denen birşey kalmaz.Sınırlı sayıda kapasitenin olduğu ve yaz vaktininde geldiği düşünülürse ilkokul ve liseli çocuklar kapatmasın speedi. gece müsait olmayan oynamasın zaten empeat.

Edit : Kusura bakma empeat cidden yaşın o civardaymış daha büyüksün zannedip yazmıştım. Dediklerime aldırma sen, devam et kendi yaş grubunun haklarını savunmaya, belki gündüz speedi açtırabilirsin.

DeletedUser44580

Ziyaretçi
bence sabah 07.30da başlasın. Sıcak olmaz hem o saatler. Evde serin serin oynarız :D
Gece arkadşlarla sahura kadar takılan bir de tayfa vardır onları da düşünmek lazım.

Bengam

Ağır Atlı
bence sabah 07.30da başlasın. Sıcak olmaz hem o saatler. Evde serin serin oynarız :D
Gece arkadşlarla sahura kadar takılan bir de tayfa vardır onları da düşünmek lazım.

ata sen forumdamsın sesin solugun cıkmıyordu :D

gece 23:00-02:00 cok iyi olur saat olarak bence

yada sahurdan sonra 02:00 dan 05:00 a kadar da olabilir :D

DeletedUser

Ziyaretçi
la ramazanda gece sahura kadar kim evde durur :D sahurdan sonra olsun bitte tt2

DeletedUser44580

Ziyaretçi
ata sen forumdamsın sesin solugun cıkmıyordu :D

gece 23:00-02:00 cok iyi olur saat olarak bence

yada sahurdan sonra 02:00 dan 05:00 a kadar da olabilir :D

İşler güçler diyelim :p Arada giriyorum da seni hiç göremiyorum :D

Bir de Fatih sahurdan sonra demiş ya. Ben fikrimi değiştirdim. 23-02 arası çok güzel bence :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.