Ramazan Ayı Speed Roundları

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Bu akşamki roundun şifresi:

s^js#P<B

Yaşanan sorun için özür dileriz.

egElif.

Baltacı
Bu iş böyle ekip işi :p Bir de speed de mancınığın olması çok kötü oldu ya düzgün köy alamadık :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ben saldıranım rahmi cagırılan adam da vurulan sen neye atlıyon peki ata :D:D

egElif.

Baltacı
Ata da işte böyle pavyona gidersin de sürekli birilerinin yanına giden kişiler olur ya onlardan :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
ben saldıranım rahmi cagırılan adam da vurulan sen neye atlıyon peki ata :D:D
Bende forumun işsiziyim ne olacak şimdi :D

Ata da işte böyle pavyona gidersin de sürekli birilerinin yanına giden kişiler olur ya onlardan :D
Heee biliyorum onları :D Hani gidiyor adamların yanına patron sizi çağırıyor diyor adam tipine bakıyor korkuyor mecbur patronun yanına gidiyor :D bodyguard gibi oluyorlar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Çevir kazı yanmasın anam troll

bu arada strafor64 yani arda :) iki speeddir köy kaybediyon ya niye ?

egElif.

Baltacı
Anlayan anladı artık sen nasıl anlamak istersen troll troll

Çetin fazla üstüne gitme Arda'nın şaka maka iyi mücadele ediyor.Ama teke tekte daha beni yakalayamadı tt1

Bu speed man olmasa tek girecektim de mancınık var diye önden kami attırdım. Şimdi diyecek 10 kişi daldılar. Ama kendi kazdığı kuyuya kendi düştü troll troll

DeletedUser46733

Ziyaretçi
Anlayan anladı artık sen nasıl anlamak istersen troll troll

Çetin fazla üstüne gitme Arda'nın şaka maka iyi mücadele ediyor.Ama teke tekte daha beni yakalayamadı tt1

Bu speed man olmasa tek girecektim de mancınık var diye önden kami attırdım. Şimdi diyecek 10 kişi daldılar. Ama kendi kazdığı kuyuya kendi düştü troll troll

la kesim speedi şampiyonu kim :) kaç ordu kilit atıp ordu vurdum orada :D tek yapılmıyor çetin napim bu kadar oluyor :) varsa daha iyisini yaparım diyen yapsın :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Başka bir şey ima ediyorsan açık açık söyle de şikayet edeyim :D Çetin gibi ban yersin rütben gider troll

egElif.

Baltacı
la kesim speedi şampiyonu kim :) kaç ordu kilit atıp ordu vurdum orada :D tek yapılmıyor çetin napim bu kadar oluyor :) varsa daha iyisini yaparım diyen yapsın :)

Kesim speed'in de bana kilit atamadın sen. Ben o gün senin köyünü tamamen yıkabilirdim yıkmadım. Yani orada hata yaptım yalan yok. Ama sorun değil speed bu hatalar olabilir. Bu akşam gelemeyecem. O yüzden savunma basmana gerek yok troll

DeletedUser46733

Ziyaretçi
Kesim speed'in de bana kilit atamadın sen. Ben o gün senin köyünü tamamen yıkabilirdim yıkmadım. Yani orada hata yaptım yalan yok. Ama sorun değil speed bu hatalar olabilir. Bu akşam gelemeyecem. O yüzden savunma basmana gerek yok troll

ben sana kilit attım demedim ki :D kaç ordu vurduğumu belirtmek istedim ;) ayrıca bende yıkacak koy yoktu koyumun puanı 1knın üzerine çıkmadı daha ne yıkacaktın.. Oyunun başında bastığım hafif sayesinde oyunu aldım ben :D Ayrıca o raundda bana 2 kişiyiz demiştin ama 4 kişiymişsiniz :D :D :D Ayrıca senden olan lee sin diye nickini saklayan şahıs koyumu yıktı benim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
internet sorunu bitti bu gece az ter atalım :D settere sözüm vardı buralardaysa planı uygulamaya alalım

Durum
Konu yanıtlara kapalı.