Rakro.31 ve VİP

@MİRZAY...* 3 kere orduyu patlattım 0 dan geri kurdum :D gör gör oyuncu gör kıymetimi bilme benim hep ez beni bizdemi boyle formlara yazalım ha :D

konuya gelicek olursak bu bir savaş oyunu 1 klanın varsa o klana göre ilerlemek zorundasın bugun sana kamı at denildi X oyuncu alıcak köyü sen değil atarsın niye o x oyuncu 2 gün sonra sen köy alabılecek durumdayken senın yerıne kami atar bunun nedeni nedir dersen Ekip olmak bunu gerektırır

bunu anlamayacak adam zaten ekibin ayak bağıdır

@Rakro.31 köyün hayırlı olsun

Rakro.31

Okçu
@MİRZAY...* 3 kere orduyu patlattım 0 dan geri kurdum :D gör gör oyuncu gör kıymetimi bilme benim hep ez beni bizdemi boyle formlara yazalım ha :D

konuya gelicek olursak bu bir savaş oyunu 1 klanın varsa o klana göre ilerlemek zorundasın bugun sana kamı at denildi X oyuncu alıcak köyü sen değil atarsın niye o x oyuncu 2 gün sonra sen köy alabılecek durumdayken senın yerıne kami atar bunun nedeni nedir dersen Ekip olmak bunu gerektırır

bunu anlamayacak adam zaten ekibin ayak bağıdır

@Rakro.31 köyün hayırlı olsun

Thanks kankam :D Durmuş için kami yakman üzücü isteren gece bakıcı alayım askerleri uzağa atayım toplayalım sana kanka :D

***TABUTCU06***

Mızrakçı
Dostum sen seçimini yapmışsın zaten oraya gittiysen başına bunların gelme ihtimalini de hesaplamış olman gerekirdi hata senin.

meşhur bir rus atasözü bırakayım buraya
"Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma."

Uyry*

Baltacı
oyun başında klana yeni aldığın adamın kamisini kullanmak istiyorsun, bu yöneticilikle falan alakalı bir durum değil, bildiğin çakallık.

Uyry*

Baltacı
Benim adım Mehmet rakro.31 sana o attığın mesajın devamında dediğim gibi neyse onları birazdan atarım beni bilen bilir konu o değil bana şunu şöyle bana yeter
Sen 16. Dünyada Alarm da oynamışsın veya
Alacağım köye kamini atmadım
veya
Bunların hepsi bahane benim karakterim bu
Ha Rakro31 hangisi
Hepinizi ezecem Mehmet misin sen

KerBeRos.

Milis
Herkes herşeyin farkında. Bu oyunu yıllardır oynuyoruz ve yıllarca oynacağımız gerçeğini unutmayalım. Elbet bir dünya da karşılaşılacaktır. Biz sizlerin kim olduğunuzu ve neler yapabileceğinizi ( Örn. Hesap çalmak, hesap satın almak, truva ve 5 6 klan birleşerek sırayla birbirinizle oynamak ) biliyoruz. Eminim ki alarm ne zaman içimize ışınlanacak diye tırsıyorsunuzdur. Haklısınız bir dünya da size bir süpriz yapacağız :) Hesap satın alma ve truva olaylarının çok etkili olmayacağı dünya başında göreceğiz sizleri :)

Rakro.31

Okçu
Herkes herşeyin farkında. Bu oyunu yıllardır oynuyoruz ve yıllarca oynacağımız gerçeğini unutmayalım. Elbet bir dünya da karşılaşılacaktır. Biz sizlerin kim olduğunuzu ve neler yapabileceğinizi ( Örn. Hesap çalmak, hesap satın almak, truva ve 5 6 klan birleşerek sırayla birbirinizle oynamak ) biliyoruz. Eminim ki alarm ne zaman içimize ışınlanacak diye tırsıyorsunuzdur. Haklısınız bir dünya da size bir süpriz yapacağız :) Hesap satın alma ve truva olaylarının çok etkili olmayacağı dünya başında göreceğiz sizleri :)

Soran olursa Mesut dersin ;)

Rakro.31

Okçu
Sevgili kardeşlerim alarm hiç bir zaman savaş kaybetmez
Azap alarma rakip dahi olamaz
W56 olan biten su sekil biz alarm olarak once saoyu bi guzel indire gandi yaptik sonra tam nop savasi baslicek nop azapa gecti baya bi savas oldu herseye ramen onde olan bizdik
Sonra eibo wuslat aztek hepsi bir oldu arada 10 k koy arti bizim komutlari gördükleri halde hiç bir şey yapamadılar sizin anliceniz biz yine istatiklerde ondeydik sonra bu azap klani kendi aralarında 11 bin tl toplayıp bizden çaldıkları hesabi barış modunda op yapmışlar dikkat barış modunda neden çünkü barış modu olmasa zaten çaldıkları hesabin koyleri aldıkları gibi geri alırdık
Bunlar o kadar beceriksizki iki ay tum komutlari arti klandaki tum askeri gördükleri halde birsey yapamamış rezilllerdir dicem odurki alarm klani karşısında ancak alarmin tasani yalar baska bi halt edemez

Bi alkışlayalım arkadaşı hayal gücü için :D

Şu yazdıklarına kerberos abiniz bile gülüyordur :D

Uyry*

Baltacı
56 da ne oyun oynadınız anlatsana az Soa yı yenmediniz hesap sildiler başka mevzulardan, sonrasındada boş boş aynı haritada pineklediniz aylarca :D
Silmeselerdi, biz mi silin dedik :d silmeselerdi de tokatlaya tokatlaya devam etseydik ama silip kaçtılar.

Skinny Pete

Okçu
Sevgili kardeşlerim alarm hiç bir zaman savaş kaybetmez
Azap alarma rakip dahi olamaz
W56 olan biten su sekil biz alarm olarak once saoyu bi guzel indire gandi yaptik sonra tam nop savasi baslicek nop azapa gecti baya bi savas oldu herseye ramen onde olan bizdik
Sonra eibo wuslat aztek hepsi bir oldu arada 10 k koy arti bizim komutlari gördükleri halde hiç bir şey yapamadılar sizin anliceniz biz yine istatiklerde ondeydik sonra bu azap klani kendi aralarında 11 bin tl toplayıp bizden çaldıkları hesabi barış modunda op yapmışlar dikkat barış modunda neden çünkü barış modu olmasa zaten çaldıkları hesabin koyleri aldıkları gibi geri alırdık
Bunlar o kadar beceriksizki iki ay tum komutlari arti klandaki tum askeri gördükleri halde birsey yapamamış rezilllerdir dicem odurki alarm klani karşısında ancak alarmin tasani yalar baska bi halt edemez

Kral şu oyunda büyük konuşma bence ne klanlar paket oldu gitti :)