Rakro.31 ve VİP

pNc*

Casus
Silinmeden oku kanka ;)
ahashdfsah bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterirmiş şaşırttın beni aferin len

Gördüğümüz kadarıyla öyleymiş sjsjsj 56. dünyada kaybedersin de forum kavgasını da kazansaydınız iyiydi :D Daha ilk roundda knock-out :D
Ahaahahah oynayanların hepsi neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor bence 7 bin köy farkıyla bile oplarda 20-30 köy düşürebilen bir klandan bahsediyoruz. Allahım ne kadar korkutucu bir klan bir dahaki karşılaşmamızda kime 10 milyar vermeyi düşünüyorlar acaba ashdhsa

Rakro.31

Okçu
ahashdfsah bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterirmiş şaşırttın beni aferin len

Ahaahahah oynayanların hepsi neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor bence 7 bin köy farkıyla bile oplarda 20-30 köy düşürebilen bir klandan bahsediyoruz. Allahım ne kadar korkutucu bir klan bir dahaki karşılaşmamızda kime 10 milyar vermeyi düşünüyorlar acaba ashdhsa

7bin köy farkını içinize multi atıp toplayarak kapatmaya çalışmanız daha acizce değil mi Devo :) bizimkinin bir havası varmış en azından ;)

5-6 kez içimizden hesap satın aldığınız da bile +30 köy alamadınız siz opa gelip 1 köy alıp gidiyordunuz köy sayımız 1.5 kat aldığımız köy sayısı 30 kat bakınca biz arpa boyu yol almışız siz ne boyu bilemedim :D

pNc*

Casus
7bin köy farkını içinize multi atıp toplayarak kapatmaya çalışmanız daha acizce değil mi Devo :) bizimkinin bir havası varmış en azından ;)

5-6 kez içimizden hesap satın aldığınız da bile +30 köy alamadınız siz opa gelip 1 köy alıp gidiyordunuz köy sayımız 1.5 kat aldığımız köy sayısı 30 kat bakınca biz arpa boyu yol almışız siz ne boyu bilemedim :D
Ahahaha yalnız arada bir fark onu unutuyorsun neco biz ne aztek gibi müttefiğiz diyip arkadan iş çevirdik ne de diğer klanlar ile birleşerek büyüdük sadece savaşarak ilerledik oyunun mantığını aşiret savaşları olarak değiştiren sizlerin sözlerinin benim gözümde bir değeri yok kendi aranızda paslaşıp birbirinizi yalamaktan yaptığınız bir şey yok çünkü
Azap - Eibo - Vuslat - Nop - Ayyıldız bilmem ne :D hangi azap ?

Rakro.31

Okçu
Ahahaha yalnız arada bir fark onu unutuyorsun neco biz ne aztek gibi müttefiğiz diyip arkadan iş çevirdik ne de diğer klanlar ile birleşerek büyüdük sadece savaşarak ilerledik oyunun mantığını aşiret savaşları olarak değiştiren sizlerin sözlerinin benim gözümde bir değeri yok kendi aranızda paslaşıp birbirinizi yalamaktan yaptığınız bir şey yok çünkü
Azap - Eibo - Vuslat - Nop - Ayyıldız bilmem ne :D hangi azap ?

56 ya 25 klan girmiştiniz ;)

Sözünün bittiği yerde kaçamak yapma devoo yok adam yerine koymak falan :)

Valla benim yalamama pek gerek yok bizle olmak isteyen zaten bizimle ne eksik ne fazla siz yalayın biraz, malum konuşmuştuk bu konuları wpden senle kendi ağzınla dedin alarmda sen ve falcon harici oynamayanı bilen olmadığını tüm klanı taşımaktan yorulduğunuzu onun için birdaha alarm kurulmayacağını ;)

Ne var orada anlamadım mağlup eden beyini ezip geçen beyine nasıl uyarladın anlamadım mesajın devamını neden atmadın yani konu bumuydu benim alarmı tanımam ve onlara efendi çocuklar dememmi?

Rakro.31

Okçu
Ha bide 56 ya alarm sancak wom vuslat adını unuttuğum varsa devamını sen getir pakt olarak girdiniz gelmiş burda aşiret cart curt konuşuyon :D

rowas

Mızrakçı
Ha bide 56 ya alarm sancak wom vuslat adını unuttuğum varsa devamını sen getir pakt olarak girdiniz gelmiş burda aşiret cart curt konuşuyon :D
ya birak bunlari hesap satin alip alip sonra namuslu oynuyoruz ayagina yatan adamlari muhattap alma kanka 56 yi unutamiyorlar nasil agladiklarini

Rakro.31

Okçu
Ne var orada anlamadım mağlup eden beyini ezip geçen beyine nasıl uyarladın anlamadım mesajın devamını neden atmadın yani konu bumuydu benim alarmı tanımam ve onlara efendi çocuklar dememmi?

Dayı alarmı sevmem seveni de sevmem sanada bir şans verdik faydan dokunur mu diye klana dokunmadı atın toplayın kararı çıktı önceki bulunduğun klanlardan da hakkında iyi referans alamadık zaten

Benim adım Mehmet rakro.31 sana o attığın mesajın devamında dediğim gibi neyse onları birazdan atarım beni bilen bilir konu o değil bana şunu şöyle bana yeter
Sen 16. Dünyada Alarm da oynamışsın veya
Alacağım köye kamini atmadım
veya
Bunların hepsi bahane benim karakterim bu
Ha Rakro31 hangisi

Rakro.31

Okçu
ya birak bunlari hesap satin alip alip sonra namuslu oynuyoruz ayagina yatan adamlari muhattap alma kanka 56 yi unutamiyorlar nasil agladiklarini

Bir bayram sabahına nasıl gözleri şiş uyanmıştılar tüm gece ağlamaktan :D bunlar sayesinde bende gözlerim şiş uyandım gülmekten ağlıyordum artık :D

Rakro.31

Okçu
Benim adım Mehmet rakro.31 sana o attığın mesajın devamında dediğim gibi neyse onları birazdan atarım beni bilen bilir konu o değil bana şunu şöyle bana yeter
Sen 16. Dünyada Alarm da oynamışsın veya
Alacağım köye kamini atmadım
veya
Bunların hepsi bahane benim karakterim bu
Ha Rakro31 hangisi

C şıkkı bizimle deyılsın :D

Dayı alarmı sevmem seveni de sevmem sanada bir şans verdik faydan dokunur mu diye klana dokunmadı atın toplayın kararı çıktı önceki bulunduğun klanlardan da hakkında iyi referans alamadık zaten
Neymiş kötü referans yazda herkes bilsin üstü kapalı konuşma klana gireli 1 hafta olmadan nasıl bir fayda bekliyordun mesela destek istediğiniz adama mis geliyor dediler şu saatte girecek misler var dediler şu an bakıyorum o adam tek birim kesim yapmamış yani bu tür bir faydadan kast ediyorsan ki attım zaten destek atan adam klana nasıl fayda etmiyor hem merak ettim bir söylermisin bend n başka kaç kişi o köye destek atmış

Madem öyle ismini bahşet bana bu kadar üst perdeden konuşuyorsun ben de seni tanıyayım biraz şu andan itibaren senin adına mesaj yazanlarla değil senle ilgiliyim o sebepten sadece senin mesajına cevap vereceğim sonrada bu post kaldırılabilir

Çok konuşmak istemiyorum lakin bu olaylar ilk defa olmuş gibi gelip, bu başlıkta yine insanlara saldırılmaya çalışılmasını çok saçma buluyorum 50.dünya bitti kaybettiniz, 56.dünya bitti kaybettiniz, bir dünya daha açılır ve yine gelirseniz yine kaybedeceksiniz. O yüzden bu saçma, siz bunu yaptınız ühühühühü havalarından çıkın oyununuzu oynayın.. :) her dünya onlarca hesap satın alıp, onlarca truva çekmenize rağmen bu kadar başarısız olup bu kadar pişkin bir tavırla yazdığınızı görünce sizin adınıza üzülüyorum..

Burada durmadan insanlara saldıracağınıza bu kadar başarısız olmanızın sebeplerini arasanız belki de azapın kısa sürede yaptığını bir gün bir yerlerde yapabilirsiniz başarılar..