Pusula

• Konuyu başlatan qcwwsocvvvqweqws
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser9560

Ziyaretçi
22:30da çok erken. yarın akşama kadar bekleyeceğiz sanırım.

DeletedUser24465

Ziyaretçi
Arkadaşlar girişleri durduralım lütfen. Giriş yapmamış olanlar sabah uyandıklarında giriş yapsınlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
ben hesabı sildim sabah yeni bir hesap açacağım kimse başlamıyor kuzey batı dip dibe düştük resmen full sabah açıyorum hesabı olmadı 2-3 gün katılmayacağım sonra giriş yapacağım genişlesin az çember...

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Ben de bırakmıştım köyü öyle sabah yeniden başlıcaktım. Sen sildiysen devam mı etsem ki aklımı karıştırdın. Ben ne güzel yarın sabah başlarım diye köyü bırakıp klandan çıkıp uyumuştum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ben dedım sızlere en ıyısı 2 3 gun gec baslamak :) ama kuzeybatı kalabalık oldu

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Aslında 50 şer kişilik gruplar halinde 1 er gün ara ile girmemiz gerekiyormuş. Beklediğimizden az ilgi oldu biz çok kalabalık geldik. İllaki daha gelenler de olacak.

Koca kuzeybatı dar geldi :p

359tr.png

DeletedUser

Ziyaretçi
abı cok sıkısık o ne ya 4 kısı ynyana dusmus.nasıl gelısecek onlar? barboros abı benı kandırdı asıl hesabım otomatık acıldı :D okuzumuzle yarın yada bu gece acarız

bolubjk*

Ağır Atlı
Aynen samet katılım çok çok az.. Bizde tamamen dipdibe düştük resmen o kadar geç saatlerde girmemize rağmen.. Artık bi kaç gün daha beklenir öyle girilir beklediğimden çok çok az oldu katılım

DeletedUser

Ziyaretçi
ne gec gırmesı 20 kısı bır gırıcek 20 kısı 2 saat sonra 20 kısı ıkı saat sonra.katılım bence cok ve mıllet uyand 2 gun sonra gorursunuz bırton adam gırer

17326 KingOfEwiL. 0 0 0

bu kadar eleman var

DeletedUser35491

Ziyaretçi
O kadar yorum olmuş bi başarılar dilememişiz :(

Başarılar uleyn :)

Bu arada mehmete katılıyorum patladık mehmet 5 mızragımızla :D

DeletedUser26376

Ziyaretçi
Başarılar ..