Pusula

• Konuyu başlatan qcwwsocvvvqweqws
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
ben eski garez uyesi ve koyunu almaya çalıştıgınız kişi :))) tabi beceremediğiniz

burdakinlerin hepsi pusula uyesi herhalde...bu arada ben snakedrummer bugun bana 30 saldırı atmışssınız :))))...hiç yakışıyomu o kadar sutunsunuz oyunu biliyorsunuz 11 klık koye 30 saldırı cıkıyorsunuz niye bu kadar korktunuz anlamadım klanınızın ortasında yer alıyorum obur tarafa gecemek için benim topraklarıma girmeniz gerekiyo bunu bildiginiz halde daha koyumu alamadınız neden acaba cok bildiginizden olmasın :)))))

DeletedUser24465

Ziyaretçi
ben eski garez uyesi ve koyunu almaya çalıştıgınız kişi :))) tabi beceremediğiniz

......

Yaşın kaç senin? 30 saldırı çıkmışsak, otur bilgisayarının başına edebinle adabınla saldırılardan ne çıkacağını bekle. E hani garez nerde? Biliyomuşuz bazı şeyleri ki eski garez üyesiyim diyosun burda.

DeletedUser4466

Ziyaretçi

burdakinlerin hepsi pusula uyesi herhalde...bu arada ben snakedrummer bugun bana 30 saldırı atmışssınız :))))...hiç yakışıyomu o kadar sutunsunuz oyunu biliyorsunuz 11 klık koye 30 saldırı cıkıyorsunuz niye bu kadar korktunuz anlamadım klanınızın ortasında yer alıyorum obur tarafa gecemek için benim topraklarıma girmeniz gerekiyo bunu bildiginiz halde daha koyumu alamadınız neden acaba cok bildiginizden olmasın :)))))

Bence çok az atılmış
Köyünü almayı planlıyorlar mı bilmiyorum ama almayı planlamış olsalardı ne orda sadece 30 tane saldırı olurdu ne de sen şimdiye bu mesajı atıyor olurdun..
Toplamda 100 üyesi olan, ortalama 30-40 tam bir hücum ordusu olan bir klandan, tek köyünü koruyabilmek için kaç köyden "TAM" savunma desteği alman gerekir..
bu matematik sorusunu çözebilir misin acaba?

DeletedUser

Ziyaretçi
Bence çok az atılmış
Köyünü almayı planlıyorlar mı bilmiyorum ama almayı planlamış olsalardı ne orda sadece 30 tane saldırı olurdu ne de sen şimdiye bu mesajı atıyor olurdun..
Toplamda 100 üyesi olan, ortalama 30-40 tam bir hücum ordusu olan bir klandan, tek köyünü koruyabilmek için kaç köyden "TAM" savunma desteği alman gerekir..
bu matematik sorusunu çözebilir misin acaba?

Ben biraz tercüme ediyim ustad anlamaz şimdi arkadaş yaaa bi de git 30 saldırı geldi diye havalanma bu klan istese koyunu sıfırlar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Edit_Renaissance.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Dıtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt Sansürrrrrrr nerde :D

DeletedUser35882

Ziyaretçi
Ben şu "öbür tarafa geçmek için benim köyümü almanız lazım" lafını anlamadım.Kıta sahanlığını mı işgal ettiler dostum,hava sahanı kapat geçmesin bunlar.Beter olsunlar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
hetrkes 3 e bese bolunuyor,kımısı bazı klanların adını alıyor ama pusula cellat sancak devam edıyor aynı ısme aynı kadroya.bu dunya cok degısık

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Başlık klan tanıtımı olduğu için mümkün olduğunca kaldırılmamasına özen gösterildiği için kilitlenmemiştir. :)