Pusula

• Konuyu başlatan qcwwsocvvvqweqws
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
İyi günler arkadaşlar.
Yakın zamanda w11e veda ettik yaşananlardan dolayı. Ve istediğimiz özellklerde bir dünya gelene kadar bir daha başlamama kararı almıştık şuanda harikaya yakın bir dünya açılıyor.

Pusula klanı şuan ki kadrosu itibari ile dostlukların, sevginin, saygının harmanlandığı ve dünya değiştikçe kadrosuna saygın oyuncuları katan ve bunu en mükemmel şekilde idare eden bir klandır.

Şuraya gelecem w13 dünyası bizim için dostlar için top yekün gireceğimiz bir world olarak kazınacaktır klanlar tarihine...

Özetle şuan ki kadromuzdan aklıma gelen isimleri sıralayıp bölgemizi verip dünya açılışını beklemeye başlayacaz

İsimlerden bazıları

Cumalikalli
Kaman
UcanZi
Zaraki kenpachi(Net değil)
Religion
Mmrbaris
Benwade
Barboros
Vaudeville
Jacksparrow
Oceanblue
Urgent
Nothing-
Uçan Öküz
W11'de ki nickleriyle tanıyacağınız

Businessman59
M@siva
XioiX
Şirinbaba
Adursun
Taber
Darksnake54
Topal sinek
Suomy
Rudyfernandez

Buraya eklenecek çok isim daha var aklıma geldikçe düzenle yaparım.

Bölgemiz her daim KUZEYBATIDIR
2yqfd.jpg

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
kolay gelsin başarılar... sizle kapışmak için başlıcaz dünyaya baya bi üst düzey oyuncuda başlıcak çok zevkli bir dünya olacak gibi. favorim 4zeaL dir dünya için. tabi nisan99w11 gelmesse w13 e...

DeletedUser

Ziyaretçi
bu nisan99w11'i stabil oyuncular sürekli yazmakta ve tekrarlamakta ismini görüyorum forumu takip eden bir insanım açıkçası ama ne yazık ki ismini sadece forumda görüyorum çoğu dünyayı takip ediyorum hiç görmedim kendisini sıralamaya oynayan oyuncular arasında.
w4 ve w11 oynadım kendim ciddi anlamda oynamışlığım w4 sunucusuydu w11 pusula ailesine katılalı gölge savaşı zamanlarıydı ve çok ısındım özellikle sercanı(ucanzi) seviyorum baya, çok samimi bir arkadaş w4 sunucusunu yazın hesap silmiştim 1. konumda tekrar bu sıcaklığı w11 PUSULA ailemde yakaladım benim için favori oyuncu herkezdir bu klan içerisinde çünkü herkez görevini ve sorumluluğunu harfiyen yerine getirmekte elbette objektif bakarsam duruma duygularımı bir kenara atıp bu ailenin olduğu bir dünyada eğri oturup doğru konuşalım diğer ailelere şans tanımıyorum tanımayacağız inşallah :)

Herkezin zevk alacağı bol savaşlı bir dünya olur umarım...

DeletedUser12046

Ziyaretçi
nisan99w11 eski klan savaşları w11 1.si

Başarılar..

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
nisan99 Burdaki en iyi oyuncudur o kadarını söyleyim klansavaşlarından. w13 e başlamasını isterim ama w12 yi bırakmayacağını söyledi malesef.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bizle kapışmak için başlayacaksanız en iyi oyuncu dediğiniz kişiye baskı uygulayın oda gelsin.
Ayrıca tanıtım başlığında iyi kötü muhabbeti nerden çıktı onu anlamadım ?
En iyi oyuncular başlığı var oraya kadrosunu yazıyor herkes sizde girin oraya yazın kadronuzu.

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
baskı uyguladım zaten ama cevabı krallara ait bi söz oldu :)

Cok yanlış bi sistemle beni oraya ikna etmeye çalışıosun o ismini saydıgın isimler cok iyi birer oyuncu olabilir ama

onlara şunu sölemen gerekiyo Nisan99 gelmiyo w13 de oynasanız ne olur ? :D

bolubjk*

Ağır Atlı
Hayırlı olsun PUSULA adına her zamanki gibi iddalı bir ekiple gelecekler tabi özellikler böyle olursa.. Başlarsam PUSULA ile w11 deki savaşımızı devamı niteliğinde başlayacağım bana da başlığımı açma fıRsatı doğar inş bu world de işler ters gitmezse:)

Başarılar PUSULA...

DeletedUser4890

Ziyaretçi
baskı uyguladım zaten ama cevabı krallara ait bi söz oldu :)

Cok yanlış bi sistemle beni oraya ikna etmeye çalışıosun o ismini saydıgın isimler cok iyi birer oyuncu olabilir ama

onlara şunu sölemen gerekiyo Nisan99 gelmiyo w13 de oynasanız ne olur ? :D

Başarılı.. thumbdown

DeletedUser

Ziyaretçi
Servera kalite katıcak klan görmek güzel, başarılar dilerim.

Edit: Cumalikalli'yi oyunda görmek ne güzel..

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar pek imkan vermıyorum worldun bu sekilde olacagına gecmıs tecrubelere gore buyuk bı oranda degıstırılıcektır ama umarım boyle olurda guzel savaslar yaaprsınız

başarılar

DeletedUser24465

Ziyaretçi
nisan99 Burdaki en iyi oyuncudur o kadarını söyleyim klansavaşlarından. w13 e başlamasını isterim ama w12 yi bırakmayacağını söyledi malesef.

Burası Pusula başlığı olduğu için nisan99 reklamını başka yerde yapın lütfen. Öyle 1 hafta geç başlayıp rahat haritada gelişmek kolay. Bunu tartışmayalım.