PUSULA & KAPAK Klanları

• Konuyu başlatan Deleted User - 5545206
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Düşünceler hep negatif olunca mutlaka bi anti patilik çıkıyor haliyle ortaya. Dediğim gibi bu sadece benim düşüncem değil dışarıdan görüneni söylüyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben kendimi biliyorum sercan :) kimisinin düşüncesi beni ilgilendirmiyor dışarda nasıl görüldüğü yada görünmedi de beni ilgilendirmiyor :) size karşı oynadığım her klanda zaten ben sınır değildim hep ucra köşelerde başka sınırda savaşıyordum ki sizinle savaşmıyordu tabi oynadığım klan da olduğum ve yönetimsel boyut olduğu için yazma istediğinde bulundum bunlar doğal şeyler.. :)

Konumuz şuan pusula ve kapak arasındaki diplomasi hayırlı olsun dedim bitti :) ama sizin yaptığınız diplomasi bizim klanın adının değiştirilmesi ile bir bağlantısı yok :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Sen alakası yok diyosun bu senin düşüncen bende kabak gibi alakası var diyorum bu da benim düşüncem.

Hayırlı olsun mesajların için ayrıca teşekkür ederim.

DeletedUser

Ziyaretçi
ulen ali, sas klanı bizle birleşti burda adamlara gaz verdin haftalarca 'hata yaptınız' diye :D sen daha neyi tartışıyorsun :D

DeletedUser

Ziyaretçi
E yapcen tabi Müttefikte eklersin kardeş klan da olursun :)

Güçlü bir klan şarttı tabi O da kapak olmuş...

Pts Tekrardan as klanı olmuştur ki zaten diplomasi de ortaktı baktık pusula ile kapak kardeş klan oldu biz de kardeş klanımızın adını değiştirdik dedik ki isimler ortak olsun Diplomasi yapacak başka klan yok biz de isim değiştirelim :D

Hani olsa Güneyde Cromdan ve bizden başka klan diplomasi yapacağız da yok.

Ama Gurur duydum şimdi insanları nasıl diplomasilere zorluyoruz nasıl.

Sen git 3 hafta önce tehditler savurduğun klanla kardeş klan ol. Bu oyun nelere kadir be arkadaş.

Hadi bakalım hayırlı olsun :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyun başından beri arkayı nereye yaslayım diye arananlar şimdi ahkam keser olmuş.

Tek başına 4 cephede savaş veren biziz konuşan bunlar ? Ne oldu bi 5.cephe açılmadı diye mi bu ağlak tavrınız.
İçere shift klanını peydakladınız düşman olduktan sonra vura vura yıktık.
Sonra yukarıda ki ufak klanlara diplomasi yapıp bize karşı gönderdiniz onlarında kafasını ezdik.
Puanı 1 milyon olan klanlarla bile diplomasiniz var siz kimsiniz de gelip bu başlıkta ahkam kesersiniz ?

Gücünüz kudretiniz varsa yeke yek gireceksiniz. Yok öyle oyun başından beri bi CROM ile bi As klanları ile savaşan benim tribe giren bunlar.

Hadi gülüm hadi ufaktan yol alın sizin ne tür tripler içerisinde olduğunuzu en iyi ben bilirim.
Öyle nifak tohumlarını attığın klanlara benzemez. Kapı kapı dolaşıp başkanlara ağladığın kişilerden de değildir hadi.

DeletedUser35517

Ziyaretçi
sercan yazdıklarını okuduktan sonra hep gülüom düşman olsak çok ezilirdim:)

DeletedUser2758

Ziyaretçi
aslolan hayattır , hayatsa pusula
vuramazsın botçudur ,
vay efendim kotçudur ,
en olmadı opçudur
tek bir gerçek vardır ,
ya bu oyunu iyi oynucaksın , ya da ortağını doğru seçiceksin...
biz keyif alıyoruz , oyunumuzu oynuyoruz

artık giydirmekten herkes vazgeçsin faydası yok biz piyasada varoldukça bir çoğunuzun en büyük rakibi olmaya devam edicez

biz oyun oynuyoruz sadece , ya siz ?

DeletedUser35517

Ziyaretçi
aslolan hayattır , hayatsa pusula
vuramazsın botçudur ,
vay efendim kotçudur ,
en olmadı opçudur
tek bir gerçek vardır ,
ya bu oyunu iyi oynucaksın , ya da ortağını doğru seçiceksin...
biz keyif alıyoruz , oyunumuzu oynuyoruz

artık giydirmekten herkes vazgeçsin faydası yok biz piyasada varoldukça bir çoğunuzun en büyük rakibi olmaya devam edicez

biz oyun oynuyoruz sadece , ya siz ?

pusulayı karalıyoruz : P dicekler büyük ihtimal : )

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser2758

Ziyaretçi
ne derlerse desinler ne diyodu bunlar eleştiri karalama gizli hayranlıkmıymış neymiş ,

DeletedUser

Ziyaretçi
:) Arkadaş kuyruğuna basılmış gibi ne hikmetse mahalle ağzı ile yorum yapmaya başladı salon çizgisinden dışarıya atıverdi kendisini :)

Oyun başından beri 5 cephede savaşmışta yok biz ufacık klanları onlara düşman ilan ettmişiz de Yok efsanelermişte. Neyin Efsanesi merak ediyorum gerçekten nerde Efsane oldunuz ya da halen nerde varlığınız var da konuşuyorsunuz gerçekten merak ediyorum.

Kimle savaştınız da kimi yıktınız sadece boş konuşmalar mecvut.

As klanları oyun başından beri burda duruyor. Crom klanı da aynı şekilde. Yukarıda şimdiye kadar olympos klanları ile savaşırken halen adamlar yerinde duruyorlar. As klanları halen duruyor yerinde. Her defasında bir kaç tane pasif oyuncudan aldığı saliselik köyler ile klanına hava atıp her aldığı köyün ardından desteğini fener ve 2000 mancınık olarak alan insan konuşuyor işte. Her girdiği köye ne hikmetse önden ordu attırırken normal oyuncuları her geldiği köyde duvara çarpıp geri dönüyor:D

Bize şöyle böyle diyip Sas klanlarını kendi bünyesine katan istatistiklere bile eklemeyen bir klnsınız siz neyin büyüklüğünden bhsediyorsunuz ki.

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz arkadaş. Herkes de biliyor ki pusula klanı şu oyunda en fazla bot kullanan klandır bunu çok iyi ve nett biliyor herkes. İspatlayamazsan sus diyeceksiniz ama ispatlamaya gerek bile yok gerçekten :D Cumalikalli şifre paylaşımından ceza alıyor ne hikmetse acaba neden? Bigbosspusula bot kullanıyor dedim kimse itiraz etmedi radyoda

bırakın bu işleri. öyle birilerinden aldığın destekle artistlik yapma sercan denilen arkadaş. Yabancı serverdaki gibi 3-5 köy kaybedince hesabını siler gidersin ya da sıkıldım der gidersin

Ya da mikail şifremi biliyordu köylerimi aldı der tüm servera ağlar öyle yine oynarsın sen

Oyunu oyun olmaktan çıkardınız keşke mesaj kayıtlarını tutsaydım. w5 de smilek hesabında mis kesme programı var destek attmana gerek yok diyen insan da sendin

Her neyse ben konuşacağım sen de konuşacaksın laf bitmez iş bitmez.

Afferin diplomasinizi yaptınız bravo reklamınızı da yaptınız. Siz süpersiniz demesini bekliyorsunuz ama kusura bakmada sizin oyununuz sadece iğrençliktir. adaletsizliktir. İnsanları şu oyundan soğutan bir klansınız sadece başka da bir şey değil.

Hepinizi tek tek en eski zamanlarınıza kadar tanıyorum herkese yalan söyler herkesi ikna edersiniz de bana sökmez o yalanlar kanınızı biliyorum hepinizin.

Aranızdaki modlar mı dersin adminler mi dersin şimdiye kadar yahu daha dün klan kurucularınızla sizdeki adminlerin usulsüzlüklerini konuşuyorduk Serkan bunların başında gelen birisi.

Bırakın artık pusula şöyle pusula böyle ayaklarını

Geldik servera 4 gün sonra 1.aydan sonra 1.liği aldık bir daha 1.liği göremediniz neyin kafasıdır ki bu ::D