PUSULA & KAPAK Klanları

• Konuyu başlatan Deleted User - 5545206
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Diplomasi başlığımızda parazit yapma git romanını başka bi yerde yaz.Tek cümleni okuyan yok burada. Hayırlı olsun mesajını verdin hafiften uza.
Savaşın seviyesini düşürüp burda gerginlik çıkarma. Hadi burda sana cevap verecek birisi yok güle güle.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya bi de şöyle çocuk gibi cevaplar verme. sana mı soracam nerde ne yazacağımı ben. babasının tapulu arazisi sanki. Global ban yemiş yüzsüz yüzsüz halen forum kullanıp oyun oynar bir de laf yapar ancak burda.

Senin olduğun yerde seviyeyi düşürebilecek bir insan daha olamaz bu mümkün değil.

Speedden gelen arkadaşlarım var bu dieyoung bizim speedde sürekli ağlayan sercan mı diye :) hesap veriyordun artistlik yapıyordu sonra 2 günde sıfırlanıyordu bu o sercan mı diyorlar. Üzülerek evet o sercan diyrum::D bastırılmış duygularını kontrol altına aldı yıllarca çabaladı çalıştı didindi 1.likler yaşadı büyük adam oldu diyorum. Şaşırıyor tabi ki insanlar :)

Ben hiç bir yerde huzursuzluk çıkarmam. Ama senin olduğun yerde güzel olan hiç bir şey yer bulamaz :) Ucanzi o nicki nasıl aldığını hatırlıyor musun ::D

Ben hatırlıyorum Samsun vardı Eray seni vuruyorlardı hani :D benim desteklerim bile kurtarmamıştı seni. Ta ki erayların arkadaşı olan ucanzi ile anlaşıp onun hesabını alıp kendi hesabını vererek elde etmiştin.

Biz yaptıklarımızla ses getirdik sen gözyaşlarınla ses getirdin. Herkes sercanı ilk tanıdığı zaman tüm servera destek diye ağlayan genç biri diye tanıyordu. Ama takdir ediyorum İsmail abinin serkan abinin sayesinde bu aşamalara geldin :D Biri tribal bot alır parasını verip öbürü programı kurar senin için :D hop sercan efsane olduğunu zanneder.

Allahtan şimdiye kadar bana karşı hiç bir galibiyetin yok da atıp tutamıyorsun :D

Pusula ile sadece w16 da savaştım orda da yaptıklarım ortada :D

Burda da yapılanları egale etme zamanı.

Neyse vaktini almayayım ben senin

Malum kendi köylerin olmadığı için destek atmak yerine ardına mislerini atıp da kendi klanının köylerini toplamakla meşgulsun sen :D

Adamları ağlıyor destek atmıyorlar bize diye ama her köyünde de çakılı savunması var. Hayatımda senin kadar klanını kullanan bir insan daha görmedim. Tek başına bir hiç olduğunu biliyor herkes. Kimin ağlıyor olduğunu da herkes görecek Sercan efendi. Sen ergen triplerinle uğraş dur.

Kediymiş hahaha :D Ruh halin bile tuhaf yahu :D

Hikaye yazmak benim işim değil senin işin

Bilinç altında yatan o satanis hikayelerinin partlarını paylaş sen insanlara rağbet görürsün belki :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Kaybol hadi öpüldün cevap yok sana bebek hadi uza uza.

DeletedUser

Ziyaretçi
:) hahahaha Kırıkkalenin gülü Atarlı Sercan :) Hey yavrum hey boş gördü meydanı atıp tutar anca :D

Küçük dağları ben yarattım havaları :D Bil milyon tane köyün olsun her serverda 1.ol seni en iyi oyuncu seçelim

Sen adam olmadıktan sonra istersen mükemmel oyuncu ol hiç sorun değil :)

Şakşakçıların senin raporlarına bakıp mutlu olsunlar.

Ben de klanımla son ana kadar da birlikte oyun oynayayım

w9 da bir tane oyuncum vardı Burak abi kulakları çınlasın. o kadar hevesliydi ki oyuna3 ayda saliselik saldırılarr uzun mesafeden mis araları vs.. klandaki ilk 3 oyuncudan birisiydi. 3.aydan sonra bölgesel operaysonları bile o yönetti.

İnsan salak bile olsa bu kadar sürede oyunu oynar.

Ekibini kullanan bir yerlere geliyor.

Senin en nefret ettiğim yanın pusula klanının başarısını sadece kendi başarınmış gibi lanse etmen.

Oyuncu olarak eline su bile dökemeyeceğin karakter olarak yanından bile geçemeyecceğin insanlar sayesinde o pusula klanı pusula oldu

senin gibi binbir dalavere ile oyun oynayan birisi sayesinde olmadı. Oyuncuları kullanan nerdeyse full saldırı oynayıp köylerini destekleten birisi sayesinde olmadı. :D

neyse bu kadar yeter sana :D

Malum kendi köylerin olmadığı için destek atmak yerine ardına mislerini atıp da kendi klanının köylerini toplamakla meşgulsun sen :D

Adamları ağlıyor destek atmıyorlar bize diye ama her köyünde de çakılı savunması var. Hayatımda senin kadar klanını kullanan bir insan daha görmedim. Tek başına bir hiç olduğunu biliyor herkes. Kimin ağlıyor olduğunu da herkes görecek Sercan efendi. Sen ergen triplerinle uğraş dur.

Kediymiş hahaha :D Ruh halin bile tuhaf yahu :D

Hikaye yazmak benim işim değil senin işin

Bilinç altında yatan o satanis hikayelerinin partlarını paylaş sen insanlara rağbet görürsün belki :D

Miko dua et forumda özel mesaj yazmak yasak. Yoksa o saldırdığınız oyuncunun bir mesajını yayınlardık daha buraya uğramazdın :D

Oyundan da isteme bu mesaj bizde kalsın, biz kendi aramızda gülüp, eğlenelim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ağla kalbim ağla sen ağla kalbim ağla
sus sesin duyulmasın içinden ağla :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ben her türlü mesaja açığım sıkıntı yok :D

Siz gidin radamenti teselli edin 1000 premium harcayıp ona rağmen köyü kaybetmek nasıl bir duygu bi sorun:D

Zamanında süpernaturale profilde duvar için premium harcadı diye laf atmıştı Sercan efendi adam o sayede korudu köyü :D ama sizin radament koruyamadı yazık ya çok yazık :D

DeletedUser36760

Ziyaretçi
bu sadece bir oyun iki tarafta birbirine neler neler yazmış halbuki :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyun başında seviye mesajları veren kişi işte karşınızda beyler :D

Saygı ve sevgi çerçevesinde bi savaş dilerim mesajları verilir oyun başında işte azıcık kafana vurunca ağlamaya yer arıyosun gülüm.

O yüzden ağzından ne iyi söze ne kötü söze itimatı olan yok. Burası bizim diplomasi başlığımız git başka yerde ağla hadi operasyonunu yap sen hadi canım sayfamızı kirletme

DeletedUser

Ziyaretçi
Sercan hesabım da orda klanım da orda ben de ordayım :D kimin kafasına vurmuşsun merak ediyorum :D güldürme beni güldürme D

DeletedUser

Ziyaretçi
Buraya gelip ağlama Mikail.
O kadar sahte tavırlarınız var ki. Buraya gelip saygı mesajları yazıyonuz oyun başında sonra bizim ağzımızdan tek bir kelime çıkmazken gelip burada 4 sayfa mesaj yazıp zırlıyosunuz.

Düşürmeyin savaşın seviyesini. Ben bana operasyon yapan herkesi özelde tek tek kutladım bana tebrik mesajı atanda oldu oyundan köyüme saldırı çıkanlar.

Bunlar senin üyen ise eğer sende bunlara layık bir başkan olmayı dene. Benimde son söyleceğim şey en fazla bu olur.
Daha fazla başlık kirlenmesin. İyi geceler.

DeletedUser

Ziyaretçi
Şöyle bir durup da sadece üslubunu sorguladığın zaman aslında ne kadar yanlış üslup kullandığını anlayabilirsin. olgunluk göstermeye çalışıyorsun ama sadece bir emelden ibaret uygulamada kesinlikle hiç bir başarı yok.

Öncelikle karşındaki insana hitap şeklinde dikkat edersen aslında bir sorun çıkmaz ama sen bunu yapmıyorsun.

Mesajlarında ağlama zırlama defol burdan öpüldün vs. gibi lakayıt kelimeler kullandıktan sonra karşındaki insandan düzgün bir tavır veya üslup beklemek boşuna bir bekleyiş olur sadece.

Ben halen burda başkansam sorumlu isem demek ki doğru olanı yapıyorum. Bir oyundan dolayı asla riyakar tavırlar içerisine girecek değilim. Seviye düşürdüğümüzü de düşünmüyorum hiç bir şekilde. Tavırlarımız hiç bir zaman sahte olmadı hiç bir zaman da oyunun karakterimizin önüne geçmesine izin verecek kadar hırslarımıza yenik düşmedik.

Herkes adabınca davrandıktan sonra taşlar yerine oturur.

Önce kendimizi düzelterek başlamalıyız sorunları çözmeye. Üslubunu düzeltirsen karşılığında düzgün üslup görürsün.

Bu da son yazımdı cevap hakkı doğmazsa sevinirim.

sercan shift klanını vura vura yımadınız karşılıklı oplarla ortada kalan bir savaştı onga ve diğer klan uyuşamadı ve ayrıldı ki shift üyelerinide kendi klanınıza aldınız. vura vura yıktığınız klanlar vardır ama bu shift değildi. bu arada shift klanını fullasın yalakası gibi göstermen yanlış bence.
biz onga ekibiyiz az oyuncudan oluşan bir ekibiz ama kalkıpta fullas yalakası cromun çakması gibi ithamlar yanlış shift klanıda onga oyuncuları ve başka bir klan oyuncuları tarafından kuruldu ve bitti. buna cevap verme gereksinimi duydum cevap hakkı yaratacak sözler kullandın.

kapak ve pusulanın diplomasisi hakkında tebrik ederim sizi çok güçlü bir ortaklık oldu. dünya kutuplaştı diyebiliriz pusula kapak bir tarafta crom fullas bir tarafta arada onga kaldı sanırım bize yol göründü bu serverda :)

DeletedUser

Ziyaretçi
As klanları ile düşman olunduktan yaklaşık 1 2 gün sonra bizden çıkan faruk ve ekibi. Sizler vs bilmiyorum kaç klan birleşti orda Shift kuruldu.
Dağıtıldıktan sonra faruk soluğu nerde aldı peki ? Dediğim gibi bu benim düşüncemdir.Benim düşüncelerimde yanılıyor olabilirim keza sizde ama bu benim görüşümdür.

2 3 sayfa öncesinde darklosevickede söyledim dedim ki biz kapakla müt olduktan sonra pts klanı fullasa dönüştü dedim hayır alakası yok dedi.
Ve kendi kurucusu olan destroyermde geldi dedi ki evet fullasa dönelim bu müttefiklikten sonra böyle bi karar aldık dedi.

Yani demek istediğim herkesin belli bir olay karşısında düşüncesi farklı olabiliyor benim gördüğüm budur. Ben buzdağının bu kısmını görüyorum böyle yorumluyorum. Sizde kendi gördüğünüz kadar.

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Hayırlı olsun baba diplomasi ne yalan söyleyeyim beklediğim bi hamleydi . Hatta geç bile kaldınız bence :)

DeletedUser

Ziyaretçi
kapak ve pusulanın diplomasisi hakkında tebrik ederim sizi çok güçlü bir ortaklık oldu. dünya kutuplaştı diyebiliriz pusula kapak bir tarafta crom fullas bir tarafta arada onga kaldı sanırım bize yol göründü bu serverda :)

Onga ekibi şuan pusula klanında zaten :) ortada onga klanı mı kaldı dostum..

DeletedUser

Ziyaretçi
Post kastmama gerek yok ki :) cevap yazmayı unutmuşum gerçekten :D