PUSULA & KAPAK Klanları

• Konuyu başlatan Deleted User - 5545206
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
İki klan arasındaki diplomasi uzun süredir Saldırmazlık Anlaşmasına dayalıydı ama gerçekleşen son olaylardan sonra bu Anlaşmayı bozduk ve yerine müttefiklik anlaşması yaptık.

Bundan sonra kardeş klanlar olarak yolumuza devam edecek ve tecrübelerimiz sayesinde dünyaya yeni bir düzen getireceğiz. Serverda birbirimizin arkasında durmak ve her konuda ittifak içinde olma yolunda büyük bir adım attık. Hepimize hayırlı uğurlu olsun :)

Bir nevi W17nin NATO'sunu kurduk :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Saldırmazlık Anlaşması ile Müttefiklik arasında ne fark var anlatırmısınız :D
SA olunca klanlar daha yakın oluyor sanıyodum ama değilmiş galiba :D

kingstone

Ağır Atlı
adı üstünde saldırmazlık anlaşması yani sadece birbirinize saldırmıyorsunuz .

ama müttefiklikte ortak hareket edip ortak kararlar alıyorsunuz . opları beraber yapıyorsunuz .

DeletedUser43108

Ziyaretçi
E pts kareasla tekrar birleşince mecburi bir birleşim yapılmışa benziyor:)

DeletedUser13501

Ziyaretçi
Pts ile tekrar birleştiler ama zaten müttefiktiler. Olay nerelere gelmiş yahu :D Sadece CROM kendi yolunda ilerliyor. CROM, PUSULA ile KAREAS arasında iyi blok görevi görüyor. Bu Blok sayesinde Kareas saflarını daha da sıklaştırmakta :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Her dünya da olduğu gibi çok cephemiz açık kapalı diyebileceğimiz tek cephemiz Kapak tarafı oldu.
k53 k54 k33 k43 bu cephelerde savaşlar var.
Kafaya oynayan tüm klanlarda diplomasimizde kırmızı ekli. Fakat bize karşı olan klanlar tüm cephelerini anlaşmayla kapatıp yalnızca PUSULA ile savaşalım derdindeler.
Nitekim kapak ile müttefik olunduktan sonra Pts yine isim değiştirmeyi seçti.
İleri ki günlerde yeni yeni şeyler olacaktır.

Müttefiklik hayırlı olsun.

DeletedUser

Ziyaretçi
Şimdiden hayırlı olsun..

Ancak şunu belirteyim ki pts nin isim değiştirmesi sizinle olan kapak arasındaki diplomasiye bağlı değildir..

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Tamam ertesi gün olması rastlantı o zaman diyelim :D

Mantık Zorba klanlarına yapılan SA teklifini de aynı gün kuzeni yapmış diyelim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yaw samet herşeyi sizin yaptığınız diplomasiye bağlayıp duruyorsunuz işiniz gücünüz yok mu :)

mantık ve zorbaya kim sa teklif etmiş ? pts zaten bölgesel yönden kareas ile farklı isimdi daha sonrası şimdi tekrar kareasla tek çatıda oldu sanki birbirimize sınırızda gelip burda raslantı diyon ha :D

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Yok la normalde başkası yazsa bunu yazmazdım sen yazınca uğraşasım geliyor :D

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Hadilen ben 250 kişinin esseyini okuyorum.

Sorun varsa yolla hazır girişmişken seninkini de bir check edeyim :cool: Hata falan yapmışşındır :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Aslında Fena olmaz gerçekten :) şuan essayın sadece 3/1 ni yazdım :) bari yolluyayım da oku hoca bey :D

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Noldu az önce atar yapıyordun işin düşünce mi kanka olduğumuz aklına geldi :D

Ulen ali

DeletedUser

Ziyaretçi
Olm oyun oldu mu atarlı adamım :) ama işin içine ingilizce geldimi iş değişir kanka :D