PRORSPAWN vs W25

• Konuyu başlatan ProRespawnOnLy
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23737

Ziyaretçi
Eskiya oyunculari proya geciyomus diyen bir zat'a cevap vermek isterim.
Bu dunyada bize yoneticilik yapan sinestro bile eskiyaya bu dunyada katilmistir.ayrica biz ekip olarak bu dunyada ilk kez oynadik ve kendimizi eskiya ile butunlestirdik.butunlestirenler olarak eskiya olarak hesap sildik.silmeyenler kendini eskiya olarak gormemis olabilir veya hesabina deger veriyor da olabilir,bunu eskiyaya yikmak ahmakliktan öte degil.bilip bilmeden yorum yapip insanin canını sıkmayin ve eskiya klanini zan altinda birakmayin dunyada oynuyan birisi degilsin bari bos yapma.

sen bir defa önce duygularını kontrol etmeyi öğren birşey yaptığını sanıyor olabilirsin doğrudur ama yaptığına senden başka kaç kişi saygı duyuyor düşün de bir sorgula .. birkaç kişiyi silmeyi düşündüler aralarında sen de vardın sen gel burada bir de eşkiya adına savunma yap :)
ayrıca bana bu şekilde açıklamalar yapmayın lütfen arkadaşlar , yok onlar aslında hakiki eşkiya değil gerçek eşkiya başkaları vs vs vs aynısını prolar diyor onlar orjinal pro değil diye.. arkadaş madem adamının arkasında duramayacksın o zaman klanında barıdırmayacaksın .. çoluk çocuğun sokakta oyun oynarken ki halleri nedir bu ya..
sen adama vurduğunda ben vurmadım elim vurdu mu diyorsun ? bu nasıl bi mantıktır yeni moda oldu herhalde :)
sayın TÜRK arkadaşım sen fazla girme mevzulara bilesin ki birçok kişi sana karşı büyüklerine olan saygısından sustu

DeletedUser47982

Ziyaretçi
Özgür bu eleman her kimse popi olmaya çalışıyor kanka :D Hala boş boş yazıp duruyor . yok o onu yaptı yok bu bunu yaptı . Al hesabını gel birde senin napacağını görelim :D

DeletedUser23737

Ziyaretçi
Özgür bu eleman her kimse popi olmaya çalışıyor kanka :D Hala boş boş yazıp duruyor . yok o onu yaptı yok bu bunu yaptı . Al hesabını gel birde senin napacağını görelim :D

sen de mi :) yok yok canım pop olmak niyetim yok bazılarının bilip bilmeden konuşmalarına cevap veriyorum sadece ..bu forumda eskiden de arada uğraşırdım 5-6 yıllık hesapta 35 post atmışım öle bir derdim olsa bini geçmişti :)
geliriz ya ihtiyaç olursa neden olmasın :D

DeletedUser57527

Ziyaretçi
sen de mi :) yok yok canım pop olmak niyetim yok bazılarının bilip bilmeden konuşmalarına cevap veriyorum sadece ..bu forumda eskiden de arada uğraşırdım 5-6 yıllık hesapta 35 post atmışım öle bir derdim olsa bini geçmişti :)
geliriz ya ihtiyaç olursa neden olmasın :D

Uzun yazılarını hiç okumuyor kendini tekrar edip duruyon.varsa güzelim bi şeklin al bi hesap geç karşımıza :)

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Yav He Yav :D Sildik gitti işte daha neyin kafasını yaşıyonuz arkadaşım ? Bonzaimi kullanıyon ?

Worldü Azro kapatacak dediler alın kapatın işte size fırsat tanıdık .

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Gözüme toz kaçtıda :D :D

AgresifGergedan 2 gündür ağlıyor yetmezmi ?

DeletedUser55775

Ziyaretçi
Arkadaşın nicki nedir bilmem bizden birimidir onuda bilmem ben şahsım adına tanıdığım birinin ağladığı görmedim :)

DeletedUser52944

Ziyaretçi
O zaman bu arkadaşın ciddi sorunları var :) Oynamadığı worldde neden tartışmaya girerki bir insan :)

DeletedUser47982

Ziyaretçi
Bence şu savaş ilani yenilenmeli. şimdi istatistiklerde eşkiyanınkilerde olucak azro üzerine alınıcak sonra o istatistikleri :D

DeletedUser55775

Ziyaretçi
Aradaki farkı yapan azrodur yanlız buna dikkat edin :)

DeletedUser55775

Ziyaretçi
Buyrun Ahmet abi geçen pro maxi yı sormuştu önceki konuda zaten onunda fikri bu yönde :)

DeletedUser46903

Ziyaretçi
Abdi alarm açıktı bi ara gece 5 kere uyanıyordum
Sonra baktım zonbi olacam kapattım.
Şimdi gece 5 te bi kere bakıyom . Başka uyanmıyom :))

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Ahaha:) Beraber savaşırken sınırdaki herkes yoğunlukla ge ce 1 kadar bekliyor saldırı vs. Varmı diye, ayrıyeten herkes gece alrm kurup 1 kerede olsa kalkıp etiket yapıyordu. İki taraf içinde bu böyleydi.

Ama bakıyorumda bazı arkadaşlar kış uykusundan uyanmış , gelip bizi burada yerlere vurmaya çalışıyor . Bu platformdaki herkes inanın şunu söyleyebilir. Tamam Eşkıyayı biliyozda Azro kim? veya tamam Nart ı biliyozda edremitli kim?

İstatistiği sıfırlayın bakalım bize 2.000 fark atıldı size kaç atılcak? 2000 olnadan siler şimdi bunlar sonrada istatistik 1500 dü biz sizeen az köy verdik ama sıkıldık sildik :D :D Lütfen bu gibi şeylerle gelmeyin, daha world kapatacaksınız.