PRORSPAWN vs W25

• Konuyu başlatan ProRespawnOnLy
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53168

Ziyaretçi
evet güven duymak çok önemli bir konu lakin bende şöyle düşünüyorum "güvenmiyorsan bir kişinin yanında işi ne ?" buna da cevap olarak çok fazla seçenek çıkmıyor ortaya.

Valla hocam güvenipte sonumuz böyle olacagına başta güvensiz yaklaşmak daha iyidir:)

İnşallah hayatında güvendiğin herkes düzgün çıkarda sonra sorun yaşamazsın yoksa mantığın çok saçma yetişkin olduğunu varsayarsak:D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser23737

Ziyaretçi
ama abilere karşı gelinmedi

o cümlede mantık şu esasında açıklama gerekiyor demek ki.
güvenmediğin kişiyi yakınana alıyorsan akla gelen ilk seçenek o kişiyi kullanmak istemendir
dediğim konuya geliyor kısacası senin açıklaman da o yüzden açıklama gereği duymamıştım ama yanılmışım

DeletedUser53168

Ziyaretçi
Kullanmak farklıdır güvenmemek farklı hocam anlam cıkartma yarışı yapmayalım tabiki güvenmesek içimize almazdık ama sınırda kalıyordu hesap tamamen kendini adamak baglanmak başkadır sağa sola çekme lafları lütfen kimin kullandıgıda belli yani bunu burda bize yıkmanada gerek yok kendisininde ne oldugu belli artık işine geldikçe klan degistirmeler düşmana geçmeler falan yani boşuna tartısmayalım hiç üstadım için biz biliyoruz kimin ne oldugunu

DeletedUser

Ziyaretçi
benim anladığım kadarıyla azro eşkiyaya siz bir halt bilmiyorsunuz şimdi biz sizin yerinizde olsaydı proyu silmiştik , dünyayı age değil azro kapatacak demiş o zaman da eşkiya buyrun o zaman biz meydandan çekilelim siz savaşın proyla demiş. Eğer olay tam olarak böyleyse zaten azroya kızıp proyla savaşı azroya bırakmışlar o yüzden de mis atmamaları normal. Sizin tabirinizle zaten oyunu bilmiyoruz siz boşaltın siz alın demişler. Kalan 2 klanın savaşını görmek için artık etki etmemek adına doğru karar verdiler bence buyrun siz girin dediler.

hem rakipten hem diğer klanlardan oyuncu dahil etmek derken hangi klandan bahsettiniz anlamadım :D

Bakın burada yanlış anlaşılmalar var buna açıklık getireyim klan forumunda çıkan TÜRK adlı oyuncu ile bizim maximus31 adlı oyuncumuzun tartışması ve sonrasında gelişen süreç. Yani biz kimseye siz bir halt bilmiyorsunuz vb. şeyler söylemiş değiliz bu meselenin 3. şahıs veya klanlarla veya bu tip organizasyonlarla hiç bir alakası yok.

DeletedUser52089

Ziyaretçi
Ben bir respawn üyesiyim ancak olabildiğince objektif olmaya çalışacağım.

Empati kurarak olaya bakıyorum.Sizce köylerinizdeki tüm destekleri başka klana göndermek mi daha büyük bir fedakarlık yoksa diğer klan dünyayı kapatsın diye geceni gündüzüne vererek savunma yapmak mı?(kişisel olarak köylerimdeki tüm destekleri verim ama yatağa huzurlu ve istediğim saatte yatmayi tercih ederim)

uzaktan saldırı atmak heyecanlıdır,zevklidir,kamini misini çıkartır yatarsın ama savunma öyle midir,binlerce fake'in arasından misi tespit etmen gerekir,saldırı boyunca uyumazsın,devamlı bir destek kaydırma,mis arası yapma,destek bulma çabasıyla geçer,psikolojik olarak çökertir,yıpratır,oyun oynama hevesini sorgulatır ve eşkiya klanı neredeyse bunların tamamını karşılıksız yaptı ve üstüne pro savaşı sonrası hesap silip gideceğiz demişler kaymaklı ekmek kadayıfı..

DeletedUser57769

Ziyaretçi
Düşünürken şunu farkettim şimdi oyunu oynarken Burak abi ayda bir işi çıkıyor 5 gün vs gidiyor sonra geliyor
hadi beyler geri döndüm şimdi başlıyoruz diyor sende sirkülerden gelen mesaja "ooo başlıyoruz şimdi dağıtıyoruz adamları" diyorsun dalıyon adamlara 1 ay sonra yine Burak abi yok yine sirküler "beyler sakin olun 2 güne geliyorum darbe vuruyoruz" diye sonra sen yine bir gaza geliyon Allah ne verdiyse dalıyon 3 yıllık server böyle böyle bitiyor :D

DeletedUser30496

Ziyaretçi
anladım ustadımın da dediği gibi bizi yem diye kullanıyor diyordu m@xi için :)

Yem olarak kullanıldı dimi , sadece gülüyorum hemi de sesli ;))

Bu arada Eşkiya dan sürtüştüğüm kişilerde kusura bakmasın . Diaz ın da dediği gibi bazen sinirler gerilebiliyor . Azro ekibine de bu savaş da başarılar güzel bir savaş olsun . Sağlıcakla

DeletedUser54071

Ziyaretçi
Bakın burada yanlış anlaşılmalar var buna açıklık getireyim klan forumunda çıkan TÜRK adlı oyuncu ile bizim maximus31 adlı oyuncumuzun tartışması ve sonrasında gelişen süreç. Yani biz kimseye siz bir halt bilmiyorsunuz vb. şeyler söylemiş değiliz bu meselenin 3. şahıs veya klanlarla veya bu tip organizasyonlarla hiç bir alakası yok.

Bu meselenin benimle halugun tartismasindan cereyan etmedigi asikar.
Benim ismim bu meseleye kilif oldu bundan dolayi uzgunum,keske gercek neden olsaydim :)

DeletedUser54987

Ziyaretçi
Defalarca yazmama rağmen anlamakta zorluk çeken kişiler var.

Bizim bırakma sebebimizin baş aktörü aksipasa ve edremitli'dir. Nart küfür etmesi volkanın patlamasıdır diyebilirsiniz ama asıl sebep ne nart ne türk tür.. Aksipasa son olayda olduğu gibi öncekilerde de bizi ve kendini ayırıyor ve başkanı olan büyüğü olan edremitli bağlayıcı olmayıp yani klan olgusundan uzak bir şekilde taraflı yaklaşımında dolayı bu kararı aldım sağolsun herkes destekledi.
Telefonda emrah ve ben edremitli ile yaklaşık 1 saat konferans yaptık 2 arkdaşımız daha vardı. Arada kaldığını söyleyip ya siz ya ben dedi.
Bende biz dedim ve Ben gidince emeği olanların emeğininde gideceğini şiddetle belirttim. 11 yıllık arkadaşım onla gidecek arkadaşlarım vs var dedi bende emeği olan adamlara düzgün şekilde anlatılabileceğini sorun yaratan TÜRK ve aksipasa ise sadece bu dünya için yolları ayıralım dedik de nafile:)

Azroda dream44 alinin ne kadar emeği var ben biliyorum orayı toparlayan kişide o dur son zamanlarda internet kafelere gidip ayarlıyordu herşeyi. Bu yaptıkları sadece benim değil kendi dost dedikleri kişilerinde emeklerine yazık oldu. EMEK hırsızları bellidir.
Bu bir olay değil birikimdir aksipasanın ilk olayı değildi sonda olmayacaktı o yüzden çok uzatıp dallanıp budaklanmaya gerek yok.
AZRO da sohbetim olan bir çok kişi var ve net duruşları olan kişiler oldu gerek sancakbey mustafa abi gerekse ali ve saymadığım iyi kötü konuştuğum kişiler...

Eşkıya klanlarında olan arkadaşlarım lütfen gereksiz tartışmalara girmeyin...

Pro nun gönül rahatlıyla kapatsını sağlayan varsa yukarıda yazdığım kişilerdir.Yoksa ne kadar ekip vs deselerde oyun bellidir bizim sayısal azlığımızdan dolayı k45 sürekli erimiştir fakat aklınıza gelen bir çok klanda bu kadar tutamazdı.
geçmişide söylersem K35 K34 K24 vs zaten benim tanımadığım dünya oyuncu doluydu alarm varken klanı 2 ye bölmek bir hataydı. orada tanıdığımda yoktu hakimiyetimde oraya nart baksada onun bırakması bizi o kanatta çok geriye düşürdü
Tabi ki hatayı en iyi şekilde değerlendiren prolar oldu tebrik etmek gerekir dünya boyunca fırsatları iyi takip ettiler zaten savaşmaktan çok önemli olan kısımda budur bu oyunda sadece savaştım kazandım diyen bir klan oyun hayatım boyunca görmedim

DREAM44

Mızrakçı
bana bu dünyanın ne zaman bitecegini sorduklarında en erken 3-5 en gec 6-7-8 e kadar uzar diyordum.nitekim sonuc hızlı alınamayacak bir dunya.bu oyunda en büyük etken moral ve algı opudur.yenilmenin de bir serefi mutlulugu vardır yeter ki saygılı seviyeli olsun.öyle adamlar bilirim ki bu savas bir sey degil 100lerce köy alırsın karsında hala durur ve bir samimiyetin olur..belki de ileride aynı klanda olursun..demem o ki birbirimize atıfta bulunmayalım nihayetinde oyundur unutmayın bundan 25 sene sonra bizi konusmayacaklar belki de klan olarak bile unutulacagız ama ardımızda savastıgımızla degil erdemli davranıslarımızla övunelim..rekabet her zaman olsun ama sonucunda el sıkısmasını da bilelim..burada konusmalarımdan pirim veya tebrik almak istemiyorum olması gereken budur..
respawn-azro-gdrk klanlarımıza savaslarımızda basarılar dilerim..eşkiya klanına yolunuz acık olsun diyorum

DeletedUser54205

Ziyaretçi
anladım ustadımın da dediği gibi bizi yem diye kullanıyor diyordu m@xi için :)
sen çiçek de ister , isterse de o yem desin sonuç olarak pro köyüdür düşen ..
sarmaşık dediğin de ne kadar çok yayılırsa yayılsın kökünü kestinmi tümü kurur bunu da unutma ..

senden cevap istemedim sen kendi işinle ilgilenebilirsin eşkiyadan birilerini muhatap almak isteseydim farklı da yazabilirdim sıkıntı yapma kendine.

o kökü hic bulamayacaginiz icin rpwn da kurumayacak.

üstadim i kullandigimiz falan yoktu, biz her dünyaya basladigimizda bizim disimizda kim var kim yok düsmandir , vurun küfredin konusmayin " mantigi gütmüyoruz, her yerde dost ediniriz ve onlar bu ailede hic bir zaman dislanmazlar yabancilik cekmezler. ta ki
kendileri bi yamukluk icine düsene kadar. o adama kimse hicbirsey demedi, kendi kendine bi saga bi sola yalpaladi gitti.

w14 te sonradan klana gelip bu klanin bu ailenin ayrimaz bi üyesi olan o kadar arkadas var ki , ilk basta da ben varim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Gereksiz tartışmalardan zevk almayı bırakın yaw artık tt2
Eşkiya klanlarını tebrik ediyorum iyi savasıp iyi direndiler. yeri geldi oyundan yeri geldi forumdan didişip durduk.bununda tek sorumlusu diaz abdiydi bence tt2 verdiğiniz emeklerden dolayı tekrar tebrik eder reel hayatınızda başarılar dilerim :)

Sonuç olarak RSPAWN için alarm oyunu bıraktıgı zaman yüzde 70 e çıkan dünya kapatma durumumuz eşkiyanın bırakması ile birlikte yüzde 99 a çıkmıştır. tebrikler PRORESPAWN ailesi :)

DeletedUser23737

Ziyaretçi
Ben bir respawn üyesiyim ancak olabildiğince objektif olmaya çalışacağım.

Empati kurarak olaya bakıyorum.Sizce köylerinizdeki tüm destekleri başka klana göndermek mi daha büyük bir fedakarlık yoksa diğer klan dünyayı kapatsın diye geceni gündüzüne vererek savunma yapmak mı?(kişisel olarak köylerimdeki tüm destekleri verim ama yatağa huzurlu ve istediğim saatte yatmayi tercih ederim)

uzaktan saldırı atmak heyecanlıdır,zevklidir,kamini misini çıkartır yatarsın ama savunma öyle midir,binlerce fake'in arasından misi tespit etmen gerekir,saldırı boyunca uyumazsın,devamlı bir destek kaydırma,mis arası yapma,destek bulma çabasıyla geçer,psikolojik olarak çökertir,yıpratır,oyun oynama hevesini sorgulatır ve eşkiya klanı neredeyse bunların tamamını karşılıksız yaptı ve üstüne pro savaşı sonrası hesap silip gideceğiz demişler kaymaklı ekmek kadayıfı..

anladık objektif olacaksın da o nasıl olacak :)

sen eşkiya ile savaşırken azro nun alarm ile sınırı vardı onla savaşıyordu alarm gitti vahşet geldi vahşet gitti siz geldiniz ne yapsaydı azro klanı kıtaları atlayıp size mi ulaşsaydı :) objektif olmaya çalışırken gerçeklikten uzak komik kaçıyor yorumlarınız.
şu belliydi ki şimdi burada yazan eşkiya üyeleri de gayet iyi biliyor pro eşkiyayı bitirecekti gidişat o yönde idi .. burada bir pakt devreye girdi bu pakta azro klanının birilerin objektif olmak için yaptığı yorumdaki gibi uzaktan saldırı atmak ve destek atmak için girmedi sadece .. sırf sınıra gelmek için 90-100 saatte kami ata ata gelmiş bir klana burada bihaber zatlar "objektif olmak gerekirse" diyerek kendilerince etiket vuruyor :)
bilmiyorsan bakar öğrenirsin azro klanı kıta kıta proya yaklaştı kıta 56-55 alındı 54 e girilmeye başlanmıştı dede opu esnasında ayrıca 66-65 kıtalarını ele geçirdi .. bunlar yaklaşık olarak 4 aylık bir süreç içinde oldu.. tamam siz eşkiya oyuncuları ile birbirinizi pohpohlayın tamamda bazı şeyleri de karıştırmasak çok daha hoş olacak eşkiya esti gürledi sonları hesap sil oldu .. hani azro klanı rahat oyun oynamış ya ; azro pro sınırında ama eşkiya artık oyunda bile değil :)

DeletedUser57527

Ziyaretçi
anladık objektif olacaksın da o nasıl olacak :)

sen eşkiya ile savaşırken azro nun alarm ile sınırı vardı onla savaşıyordu alarm gitti vahşet geldi vahşet gitti siz geldiniz ne yapsaydı azro klanı kıtaları atlayıp size mi ulaşsaydı :) objektif olmaya çalışırken gerçeklikten uzak komik kaçıyor yorumlarınız.
şu belliydi ki şimdi burada yazan eşkiya üyeleri de gayet iyi biliyor pro eşkiyayı bitirecekti gidişat o yönde idi .. burada bir pakt devreye girdi bu pakta azro klanının birilerin objektif olmak için yaptığı yorumdaki gibi uzaktan saldırı atmak ve destek atmak için girmedi sadece .. sırf sınıra gelmek için 90-100 saatte kami ata ata gelmiş bir klana burada bihaber zatlar "objektif olmak gerekirse" diyerek kendilerince etiket vuruyor :)
bilmiyorsan bakar öğrenirsin azro klanı kıta kıta proya yaklaştı kıta 56-55 alındı 54 e girilmeye başlanmıştı dede opu esnasında ayrıca 66-65 kıtalarını ele geçirdi .. bunlar yaklaşık olarak 4 aylık bir süreç içinde oldu.. tamam siz eşkiya oyuncuları ile birbirinizi pohpohlayın tamamda bazı şeyleri de karıştırmasak çok daha hoş olacak eşkiya esti gürledi sonları hesap sil oldu .. hani azro klanı rahat oyun oynamış ya ; azro pro sınırında ama eşkiya artık oyunda bile değil :)

Sen nick versene Bebek :) oyundan da bi uğrayalım sana böyle fake vari hesaplar hoş etik değil :)

DeletedUser23737

Ziyaretçi
Sen nick versene Bebek :) oyundan da bi uğrayalım sana böyle fake vari hesaplar hoş etik değil :)

bu hesap fake gibi mi duruyor fake vari imiş ? sen yazılanı geçtin yazana mı takıldın ? ağzını az topla da sen önce ondan sonra istediğin yere uğra.. oyun olmasına oyun bu ama iletişim kabiliyeti zayıf olanları pek sevmem ben. o yüzden bir de gelip burada hoş-etik vs deme

DeletedUser

Ziyaretçi
Gereksiz tartışmalardan zevk almayı bırakın yaw artık tt2
Eşkiya klanlarını tebrik ediyorum iyi savasıp iyi direndiler. yeri geldi oyundan yeri geldi forumdan didişip durduk.bununda tek sorumlusu diaz abdiydi bence tt2 verdiğiniz emeklerden dolayı tekrar tebrik eder reel hayatınızda başarılar dilerim :)

Sonuç olarak RSPAWN için alarm oyunu bıraktıgı zaman yüzde 70 e çıkan dünya kapatma durumumuz eşkiyanın bırakması ile birlikte yüzde 99 a çıkmıştır. tebrikler PRORESPAWN ailesi :)

Biz o yüzde 1 için oynamaya devam edeceğiz onun için kalan herkese başarılar diliyorum.

DeletedUser57527

Ziyaretçi
bu hesap fake gibi mi duruyor fake vari imiş ? sen yazılanı geçtin yazana mı takıldın ? ağzını az topla da sen önce ondan sonra istediğin yere uğra.. oyun olmasına oyun bu ama iletişim kabiliyeti zayıf olanları pek sevmem ben. o yüzden bir de gelip burada hoş-etik vs deme

Sende yazarken tutarlı ol yoksa o yazdığın elleri neyse :) bak evlat fazla Tatava yapma tamam? Varsa sıkıntın Ada'm ol söyle hesabı oyundan halledelim :)