PRORSPAWN vs W25

• Konuyu başlatan ProRespawnOnLy
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar,fazla uzatmadan bir kaç konuya değinip,birdahaki yazışıma kadar tekrar sessizliğimizi korumaya devam edicez.

Gündemden başlayarak, Eşkiya klanları hesap sil moduna alınmıştır.Uzun süredir savaşta olduğumuz bu aileyi gösterdiği direnç ve çabadan dolayı tebrik ederim,sonraki dünyalarındada başarılar dilerim.Diğer dünyalarda iyi iş çıkartabiliceklerinden eminim.

Diğer konulara geldiğimizde; münakaşaya girmem bilesiniz,her olayın durumun sonunda noktayı koyar çıkarız.Strateji,strateji,strateji.Bu kadar olaylar,durumlar,operasyonlar,ali cengizler vs bu konularda eğer üstün değilseniz,ekibinize ve dostlarınıza veyahut yandaşlarınıza güvenmiyorsanız hiç kalkışmayınız,çünkü yapmaya çalıştıkça kendi adınızı,ekibinizi küçük düşürmekten başka bir şeye yaramamaktadır.

Eskilerden baya bi bahsedilmişte,pk'ydı,alarmdı,vahsetti,eşkiyasından,azrosuna,cinnetten diğer klanlara.Arkadaşlar tek gerçek vardır,bu oyun 8-10-15 klan ile oynanmaz.Varsa as kadron, ana kadron, bu kişilerle yapabiliyorsan bişiler iş zaten tamamdır.Respawn klanlar.org da bunu kanıtlamış belkide tek ekiptir,başlanılan her dünyaya birleşme kabul etmeden sadece ana kadrosuyla oynayan tek ekiptir.Tabiki nice ekipler vardır,fakat hepsi bir süre sonra ya bi yere katılır yada dağılır.

Gelelim sadete, 2 cümlem var burada; "Gidemediğin yer senin değildir." diyerek,dünyanın kapanışı için %85 tamamlanmak üzere diğer yarışmacı arkadaşlara da başarılar demiyelimde sabırlı olmaları dileğiyle diyelim :)

Şunuda söylemeden geçemeyeceğim, uzaktan davulun sesi güzeldi, bu zamana kadar dinlentiğimiz arkadaşlar için ufak çaplı bu konserimiz sona ermiştir, 85 desibel üstü insan sağlığına zarar verebilir,dikkat edelim :)

Bir sonraki w25 kapanışı için konu açarken görüşmek dileğiyle, tüm Respawn ekibinin selamlarıyla.

Burak.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser55733

Ziyaretçi
Tüm ekibi canı gönülden tebrik ederim. Başarı hiçbir zaman tesadüf değildir.

DeletedUser46903

Ziyaretçi

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Tüm RESPAWN ailesini başarılı ve temiz oyunları için tebrik ederim :)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
sadece 1 ay oynadim ama baya keyif aldim. gece 3 te casuslamalar guzeldi. zaten hepsiyle konustum. koylerimi bosalttim. RESPAWN ailesine basarilar. herkesten cok hak ettiniz

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Abecimolla gececi zaten :) Gece boş gördüğüne çöküyo affetmiyo :)

RSPAWN da tanıdığım çok iyi abilerim ve kardeşlerim var. Yeri geldi forumda hepsiylede sürtüştük fakat hiç birzaman haddimizi fazlasıyla aştığımızı düşünmüyorum. Ama bazı cümlelerimi yanlış anlayıpta bana karşı kin vw nefret güden arkadaşlar varsa dünde dedim bugünde diyeyim herkesten özrümü dilerim :) Varsa bi hatamız affola.

RSPAWN ailesine Dünya kapatma sürecindede başarılar dilerim. Ne mutlu ki onlara op yapmadan duramayan, op yapmayınca damarları çekilen bir M@xileri var :)

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Burak reis oldukça respawn yıkılmaz. :) Herkesin emeğine sağlık :)

DeletedUser23737

Ziyaretçi
enteresan oyuncular var :)
bir ara proya ; "oyuncularımızı çalma" diye profil yazıları yapanlar...proya karşı sürekli savunmada kalıp bu yüzden sınırı sürekli geriye çekenler... ve sonrasında iki klanın bu klanın yanında savaşa girişi.. bunun yanında hem "bu iş kalabalık olmaz" ..kısaca "çekirdek kadro" tabirinden bahseden buna rağmen hem rakipten hem de savaşa dahil olan diğer klanların düşmanlarından oyuncu dahil eden , teori ve pratikte tezat bir sistem anlayışı..
hesap çalınmaları ..
w 1. si oyuncunun yüzlerce kami ile nerdeyse tüm köyleri boşaltılmışken , oyun başından beri rakibine karşı ekseriyetle hep savunmada kalmış ve rakibine ilk kez sert bir darbe vurma imkanına kavuşmuş klanın mislenme sürecinde mislemesi gereken köyler dibinde iken hesap silme işine girmesi

eskiden daha bir güzeldi bu oyun :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bir ara proya ; "oyuncularımızı çalma" diye profil yazıları yapanlar...proya karşı sürekli savunmada kalıp bu yüzden sınırı sürekli geriye çekenler... ve sonrasında iki klanın bu klanın yanında savaşa girişi.. bunun yanında hem "bu iş kalabalık olmaz" ..kısaca "çekirdek kadro" tabirinden bahseden buna rağmen hem rakipten hem de savaşa dahil olan diğer klanların düşmanlarından oyuncu dahil eden , teori ve pratikte tezat bir sistem anlayışı..
hesap çalınmaları ..
w 1. si oyuncunun yüzlerce kami ile nerdeyse tüm köyleri boşaltılmışken , oyun başından beri rakibine karşı ekseriyetle hep savunmada kalmış ve rakibine ilk kez sert bir darbe vurma imkanına kavuşmuş klanın mislenme sürecinde mislemesi gereken köyler dibinde iken hesap silme işine girmesi

benim anladığım kadarıyla azro eşkiyaya siz bir halt bilmiyorsunuz şimdi biz sizin yerinizde olsaydı proyu silmiştik , dünyayı age değil azro kapatacak demiş o zaman da eşkiya buyrun o zaman biz meydandan çekilelim siz savaşın proyla demiş. Eğer olay tam olarak böyleyse zaten azroya kızıp proyla savaşı azroya bırakmışlar o yüzden de mis atmamaları normal. Sizin tabirinizle zaten oyunu bilmiyoruz siz boşaltın siz alın demişler. Kalan 2 klanın savaşını görmek için artık etki etmemek adına doğru karar verdiler bence buyrun siz girin dediler.

hem rakipten hem diğer klanlardan oyuncu dahil etmek derken hangi klandan bahsettiniz anlamadım :D

DeletedUser53168

Ziyaretçi
Eşkıya ile çok sürtüştük çok uğraştık ama gerçekten iyi oyuncuları var tartışsak bile seviyeli kaldılar çoğunlukla nart gerçekten efendi bi adam ama damarına basmamak gerekiyor tabi bence düşman bi klanı uğurlarken de yapılması gereken bu birlikte oynadık birlikte savaştık o kadar v akit geçirdik tanışlık oldu sonuçta askere gidecek bütün arkadaşlara burdan hayırlı teskereler diyeyim topluca şubattada ben gidicem allah yolumuzu açık etsin:)

DeletedUser23737

Ziyaretçi
peki senin dediğini doğru kabul edersek
o taktirde eşkiya klanı pro klanı ile savaşta azro klanını neden yanlarına çekti?? azroya oyun öğretmek için mi :) güldürmeyin adamı ya bunlar komik bahaneler. az buçuk bu oyuna yıllarını vermiş oyuncular bunun içinde bir çapanoğlu muhakkak vardır der :)
3000 kadar kami girmiş w1. si adama sen yakından 200 köyünü rahat misleyebilirsin bu da sert bir darbe olur oyun başından beri savaştığın klana ama birkaç kişinin suyu bulandırması ile mislenme arefesinde hesap sil yapılıyor:)

peki senin dediğini doğru kabul edersek
o taktirde eşkiya klanı pro klanı ile savaşta azro klanını neden yanlarına çekti?? azroya oyun öğretmek için mi :) güldürmeyin adamı ya bunlar komik bahaneler. az buçuk bu oyuna yıllarını vermiş oyuncular bunun içinde bir çapanoğlu muhakkak vardır der :)
3000 kadar kami girmiş w1. si adama sen yakından 200 köyünü rahat misleyebilirsin bu da sert bir darbe olur oyun başından beri savaştığın klana ama birkaç kişinin suyu bulandırması ile mislenme arefesinde hesap sil yapılıyor:)

nart çok efendidir kesinlikle insanları iğneleyici , aşağılayıcı yazıları ile çok ama çok efendidir :) davulun sesi uzaktan hoş gelir demişler ne de doğru söylemişler :)

hem rakipten hem diğer klanlardan oyuncu dahil etmek derken hangi klandan bahsettiniz anlamadım :D

pro klanından bahsettim ilk 20 de yer alan birkaç hesabı sıfırlanınca onlar zaten bizden değildi diyen bazı pro üyesi arkadaş vardı bende madem sizden değildi klanları neden pro idi dediğimde "orjinal pro" değiller tarzında cevap vermişti gerçekten komik değil mi bende gülmüştüm :)

DeletedUser53168

Ziyaretçi
Hocam şimdi şöyle bi durum var bize sonradan katılıp sınır boyunda kalan hesaplar haliyle destek yetişmediğinden toplanması kolay oluyor bizim oyun yapımızda böyle bişey yok. Hİç bir hesap tamamen sınırda kalmaz biz sarmaşık gibiyizdir birden çok kökümüz vardır birbirimize karışarak ilerleriz biz öyle kolay kolay çözülmeyiz. ama sen gelip sarmaşığın önüne bi çiçek koydugunda haliyle dısarda kalıyor ve koparılması kolay oluyor olaya öyle bakmak lazım. Tabiki prodalar ama stratejiye uygun olarak içerde kalamamış oluyor:)

DeletedUser52944

Ziyaretçi
hesap çalınmaları ..

Herkese ayrı ayrı olay anlatacak değiliz . Worldde oynuyor isen nickini yazda ona gore sorularini cevaplayayim . Yok oynamiyorsan boş konusma işine bak .

DeletedUser23737

Ziyaretçi
anladım ustadımın da dediği gibi bizi yem diye kullanıyor diyordu m@xi için :)
sen çiçek de ister , isterse de o yem desin sonuç olarak pro köyüdür düşen ..
sarmaşık dediğin de ne kadar çok yayılırsa yayılsın kökünü kestinmi tümü kurur bunu da unutma ..

Herkese ayrı ayrı olay anlatacak değiliz . Worldde oynuyor isen nickini yazda ona gore sorularini cevaplayayim . Yok oynamiyorsan boş konusma işine bak .

senden cevap istemedim sen kendi işinle ilgilenebilirsin eşkiyadan birilerini muhatap almak isteseydim farklı da yazabilirdim sıkıntı yapma kendine.

DeletedUser53168

Ziyaretçi
yem olarak kimse kimseyi kullanmıyordu üstadımsamsunluydu toprağımdır kendisi ama biz destek atmayı sevmeyiz yapı gereği ilk başlarda kişileri kabul ederkende biz hep zorlarız ben şahsen 1 ay alınmamıştım klana bundan 5 yıl önce ama iyki alınmamışım şimdi sahipleniyorsun öyle oldugunda bu işler böyle biz aramıza adam alırız almayız değil ama gerçekten ne olursa olsun bizi destekleyecek adam alırız. ÜStadımın bütün köyleri alınsa dahi bizi bırakmadıgında 3 mlik hesap bulmak zor değil inan zor değil hemen verilirdi bitane daha ama kullanıldıgını düşündü ve klandan cıktıgında bizden kimse dokunmadı ona yine ilk kamileri o attı bize biz kullanmış mı olduk şimdi yoksa age mi kullanmış oldu?

DeletedUser52944

Ziyaretçi
senden cevap istemedim sen kendi işinle ilgilenebilirsin eşkiyadan birilerini muhatap almak isteseydim farklı da yazabilirdim sıkıntı yapma kendine.

Benim işim bu . Sizin gibi gereksiz insanlari gerekliymis gibi kaale alarak mutlu olmanizi sagliyorum . Beni kimse takmiyo diye stres yapar intihara felan kalkisirsin sonra , vicdan azabindan kahrolurum biliyosun :)

DeletedUser53168

Ziyaretçi
Şöyle diyeyim toprağım dedi konuşurken klandan çıkıp kendini organizede sağlama alıp peşine ageye geçti. Sonrada bana dahi kami attı şimdi biz mi kullandık yoksa age mi kullandı biri bana bunu söylesin:D Bizim kimseye minnetimiz yoktur. Çıkmışsa çıkmıştır. Bİzim için 100 klıkda olsa önce bizi sahplenecek dürüst insanlar olmalı.

DeletedUser23737

Ziyaretçi
yem olarak kimse kimseyi kullanmıyordu üstadımsamsunluydu toprağımdır kendisi ama biz destek atmayı sevmeyiz yapı gereği ilk başlarda kişileri kabul ederkende biz hep zorlarız ben şahsen 1 ay alınmamıştım klana bundan 5 yıl önce ama iyki alınmamışım şimdi sahipleniyorsun öyle oldugunda bu işler böyle biz aramıza adam alırız almayız değil ama gerçekten ne olursa olsun bizi destekleyecek adam alırız. ÜStadımın bütün köyleri alınsa dahi bizi bırakmadıgında 3 mlik hesap bulmak zor değil inan zor değil hemen verilirdi bitane daha ama kullanıldıgını düşündü ve klandan cıktıgında bizden kimse dokunmadı ona yine ilk kamileri o attı bize biz kullanmış mı olduk şimdi yoksa age mi kullanmış oldu?

evet güven duymak çok önemli bir konu lakin bende şöyle düşünüyorum "güvenmiyorsan bir kişinin yanında işi ne ?" buna da cevap olarak çok fazla seçenek çıkmıyor ortaya.

Benim işim bu . Sizin gibi gereksiz insanlari gerekliymis gibi kaale alarak mutlu olmanizi sagliyorum . Beni kimse takmiyo diye stres yapar intihara felan kalkisirsin sonra , vicdan azabindan kahrolurum biliyosun :)

he ben gereksizim de bundan sana ne :)