PRORSPAWN vs W25

• Konuyu başlatan ProRespawnOnLy
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55775

Ziyaretçi
Kıyamam istatistiğinize yav:D AMa gördüğünüz gibi sıradan azroluların bu olaydan haberi yok diplomasi derinden işlemiş yöneticilerinizin oyunudur sizinde yapacak bişeyiniz yok sonuçta

Siz şeyi anlatiyomusunuz ki azro yöneticileri de anlatsın ayrıca hesabın kimde olduğunu çoğu üyemiz biliyordu :D

DeletedUser53168

Ziyaretçi
Hee o zaman tamam vurun acımayın:D:D

Ama hala diyorum kıyamam istatistiğinize bunu bütün dünya hatırlasın sırf istatistik için casusuna kıyan cani azro :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser57527

Ziyaretçi
Bizde biliyoz :D gaddarlıktan bile bilen vardır :D en başarısız casus buduyor klanlar tarihinde :D ahahaha bu işte bile amatörsünüz

DeletedUser57769

Ziyaretçi
Yav özgür koyar mı bu size :D Hucum zamanında tamamen bir bölge dolusu içi dolu köyleri olan casus çıkardı asilzade alex bilmem ne felan :D ne vurmuşlardı piyuu

DeletedUser53168

Ziyaretçi
Ben bi ara paranoyak olduydum kim casus kim değil diye:D:D

DeletedUser54205

Ziyaretçi
bu jesterr gibi bi casus yaw. ayan beyan belli etti kendini,

alex , @srail falan prof tu, adamlar cayir cayir kami atiyorlardi hucuma köy aliyorlardi ,
birden hoppa casus ciktilar :D
@srail benden cok kami atiyordu hemde :D

DeletedUser47982

Ziyaretçi
Haha efsaneyi w31 de yakalamıştım :D

Pro MeChanisT Eki 29, 16:18
hohooo efsane casus nasılsın :D

alex-10 Eki 29, 16:24
Merhaba o zamb şartlar baskaydi. Çok yakinim var o klan yöneticilerinden realden

alex-10 Eki 29, 16:25
İsim neydi senin 14 de

Pro MeChanisT Eki 29, 17:34
kötü bi tavırla söylemedim zaten başta mechanistti sonrada pro mechanist oldu

alex-10 Eki 29, 18:10
Anladım sorun değil realden çok yakın bi Komşum olduğundan öle yaptım sonradan öğrendim komşu olduğunu zaten

DeletedUser46903

Ziyaretçi
@srail hiç görünmedi ama ,
Onun da akrabası hucumun yönetimindeydi .

DeletedUser53168

Ziyaretçi
Ya olum azroda karar veremiyo napsın burda bidaha istatistik diyerek artistlikte yapamıcaklar casusları köy kaybediyo diye çıktı 1m düştü 1 günde şimdi geri alıyolar :D:D oraya respawna bi 100 köy yazmanızı rica ediciğim:D ağlamayın sonra burda istatistik istatistik diye:D

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Epey şey olmuş biz gidince
Respawn'a başarılar :))
Hesap varsa gelebilirim , azro bir daha toplasın beni :))

DeletedUser58262

Ziyaretçi
ahahaha :D istihbaratları çok sağlam çalışmış :D yahu dışardan bi tane ahmek bulup getirsen o bile anlardı lord hagi nin azroda olduğunu :D sessiz ve derinden ilerliyolarmış mış mış :D kuzey ve doğudaki elemanları bünyenize katmakla tehdit edip sonrada onları kullanmak sesiz ve derinden ilerlemek oluyosa çok sessizsiniz aman bu sessizliğinizi kimse bozmasın şşşşştt :D ameleler sizi

YJ1352.png

DeletedUser53168

Ziyaretçi
yav buda gelmiş casusuyla övünüyor sonra toplamaya başlayınca klandan atıyorlar 100 köy gidince geri alıyorlar sonra istatistik diye ağlamaya başlayacaklar. Vahşet kanadında pasif casusları var diye burda havasını atıyor ulan az kullan fındık beynini:D:D Dediğim gibi aman topuna dikkat et kaçar falan sonra sıkıntı yaşarsın:D

DeletedUser47982

Ziyaretçi
Biz kördük zaten başından beri haginin casus olduğunu bilmiyorduk dimi ? bize kami girer ama hagi bey rahat rahat eaygini toplar aşağıdan köy alır . Zeka fakiri aklın alıyor mu bunu senin ? Bak yukarıda ne dedik casusluğu bile beceremiyorsunuz . 10 tane köy al 5 tane köy ver bunu bile yapamadan rahatça adama köy toplatıyorsunuz (akılları sıra hesabı aşağı çekip savunma basacaklar ^^ ) sonrada gelmiş bize amele diyecek ? Ananın karnından çıkarken senin popona değilde kafana mı vurdular da bu kadar mantıksız cümleler kuruyorsun ?

DeletedUser54205

Ziyaretçi
Ananın karnından çıkarken senin popona değilde kafana mı vurdular

ne güldüm yaw :D

biz ford tan bi cacik olmayacagini biliyorduk , zamanini bekledik, sizin gibi.
zaman sizin icin hic gelmedi . bizim icin de iki gündür tam zamaniydi .

DeletedUser30496

Ziyaretçi
ahahaha :D istihbaratları çok sağlam çalışmış :D yahu dışardan bi tane ahmek bulup getirsen o bile anlardı lord hagi nin azroda olduğunu :D sessiz ve derinden ilerliyolarmış mış mış :D kuzey ve doğudaki elemanları bünyenize katmakla tehdit edip sonrada onları kullanmak sesiz ve derinden ilerlemek oluyosa çok sessizsiniz aman bu sessizliğinizi kimse bozmasın şşşşştt :D ameleler sizi

YJ1352.png

Amele kelimesini kullanırken bile dikkat et .. O kişiler alın teri ile para kazanıp şerefiyle çalışıyorlar sen bu cümleyle onları küçük görün he o olmayan beyninle karaktersiz ula senin gibilerin nefes alması bile bu dünyaya büyük bi zarar