PRORSPAWN vs W25

• Konuyu başlatan ProRespawnOnLy
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47982

Ziyaretçi
Ben utanırım böyle şeyleri paylaşmaya bunlar kopardı bizi diye paylaşıyor bir de ... Yapılan saygısızlığı zaten geçtim sizden gelecek saygıya zaten kimsenin ihtiyacı yok.
4.5 ay saklamışlar bir de bunları..
Yok birşey diyeceğim hiç mi klandan aklı başında biri çıkıp "Aga napıyonuz" demiyor sonra "Tüm azro klanını yargılamayın" vs afedersiniz de yanlışa yanlış demeyenin de haylass denen şeyden farkı yok

Senin sorunun cevabı aşağıda yazıyor hacım.

zYzmZ4.png

DeletedUser57527

Ziyaretçi
Azronun neden bi aile klanı olarak kabul etmediğimizin kanıtıdır bu resimler de işte anlayana. :)

DeletedUser47982

Ziyaretçi
"sanane" cevabı verebilecek kapasiteye sahip olan kişilere Cs Go oynarken oyun içinde "idiot" olarak hitap ediyoruz. Hakkımda kurduğu cümlenin sebebini söyleyemeyecek kadar kendini uyanık zanneden ama aslında tam bir akıl fukarası beyin yaşı en fazla 5 olan biri işte . Süt içsin süt çok ihtiyacı var .

DeletedUser55775

Ziyaretçi
Sizin bizi kabul etmenizi beklemiyoruz zaten :) Anca burada yazarsin kabul etmiyoruz diye ben demiyorum azronun suanki ekibi respawn kadar eski değildir belki ama bir oyuncunuz köy kaybettimi bizim oyuncunuz değildi demeyiz sonradan geldi demeyiz

DeletedUser57527

Ziyaretçi
Biz deriz sen rahat ol :) çünkü gerçek budur neyse odur :) sizin gibi de klanlara ayırmayız ama dünyayı kapatacak ekipteyim Diyor sizden biri : D diğerleri ne amele mi ? Bu mudur verdiğiniz değer :) bizde herkes bilir çizgisini :) basitlik akıyor yazılarından kendime de kızıyorum Nasıl cevap veriyorum diye :)

DeletedUser47982

Ziyaretçi
Biz deriz sen rahat ol :) çünkü gerçek budur neyse odur :) sizin gibi de klanlara ayırmayız ama dünyayı kapatacak ekipteyim Diyor sizden biri : D diğerleri ne amele mi ? Bu mudur verdiğiniz değer :) bizde herkes bilir çizgisini :) basitlik akıyor yazılarından kendime de kızıyorum Nasıl cevap veriyorum diye :)

Valla hacım ben makina mühendisliği okumanın stresini burda atıyorum arada bi eğlenmekte gerekiyor hayatta sağolsunlar böyle yazıyorlar hoş oluyor :D

DeletedUser52089

Ziyaretçi
Bireysel hareketler, ait olduğu organizasyonları da bağlar.Kısacası bir kaç üyenin yaptığı basiretsizce hareketler Azro'nun saygınlığını azaltıyor.

DeletedUser55775

Ziyaretçi
Bireysel hareketler, ait olduğu organizasyonları da bağlar.Kısacası bir kaç üyenin yaptığı basiretsizce hareketler Azro'nun saygınlığını azaltıyor.

İyi yazmissiniz tesekkur ederim fakat burada sadece bizim yazdiklarimizi değil kendi arkadaşlarınızın yazdiklarini da elestirin lütfen onlar kinayeli konuşurken sıkıntı yok fakat biz açık yazdığımızda sorun var yinede yazınız için teşekkürler

DeletedUser47982

Ziyaretçi
İyi yazmissiniz tesekkur ederim fakat burada sadece bizim yazdiklarimizi değil kendi arkadaşlarınızın yazdiklarini da elestirin lütfen onlar kinayeli konuşurken sıkıntı yok fakat biz açık yazdığımızda sorun var yinede yazınız için teşekkürler

Durduk yerde pat diye birisi sana mesaj atıp şu nasıl sıçar diye soruyor mu kardeşim ? Adam yerine koyupta cevap veriyoruz 2 gram aklıyla sanane diyor . Forumda yazdığı gerizekalıları da unutmadım . Sen önce kendi adamlarına demiyorum bak "haylass" adlı karaktersizine insan olmayı öğret merak etme burda kimse kinayeli konuşmaz sana . Saygı göstermeden saygı bekleyemezsin bunu da unutma .

DeletedUser47982

Ziyaretçi
adam mı anam biz hiç benzetememiştik. kardeşim nasıl böyle şeyler diyorsun lütfen . kendi sonunu hazırlayan ikili oynayanlara ne zamandan beri adam deniliyor :)

DeletedUser

Ziyaretçi
hah bizde diyoduk yankısı kimden çıkacak diye :D meraba tt1

DeletedUser55775

Ziyaretçi
5.5 m yı bir gecede toplaya bilecekseniz k.g ellerinizi sağlık derim :)