Preyle ham almanın bu oyunu mahvettiği gerçeği.

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Valla bizde pre kullanıyoruz ama kasıyoruz başka dünya da bileğimizin hakkı ile onu kullanıyorum çılgınlar gibi para yatırıp köyümüzü 10k yapmıyoruz çok şükür ama bu olayın preden çok insanın ne dediğini bilmesi ile alakalı tabi :)

DeletedUser55120

Ziyaretçi
Beyler simdi gordumde o kadar kizdiginiz hatta asagiladiginiz arkadas suan Maybe klaninda ben oraya takildim bitek :D :D

DeletedUser49924

Ziyaretçi
bu oyun da ki en iyi oyuncu önceden beleş köylerin nerede olduğunu kimin hesap sileceğini ve kimin kaç opta oyunu bırakacağını bilen arkadaşlardır :)

isim vermeyeceğim Soa'da ki beyler de yanlış anlamasın bundan 1,5 ay önce SOA hesap siler demişti bir abimiz tabi onun da haklı gerekçeleri vardı ( diplomasi konusunda ) İhsan git SOA'nın ordan köy al bak bir sürü köy kalacak felan demişti :D

Bir kaç klan hakkında dediği de çıktı 2-3 opta yıkılan ve sonra maviler içinde kalıp oyundan hiç bir zevk almayacak klanları ve oyuncularını da söyledi işte böyle adamları seviyorum :)

Ölü konuya da neden yazdım bilemedim şimdi en son Kayserili yazmış :)

DeletedUser49924

Ziyaretçi
İşte yaklaşık olarak 1 ay ya da duruma bağlı olarak 2 hafta sonra unutulur merak etme. Zaten kötü bir şey demedim. Konum da SOA değil sessizaşk ile konuşmam da ona da söyledim. İyidiniz hoştunuz. :)

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
bu oyun da ki en iyi oyuncu önceden beleş köylerin nerede olduğunu kimin hesap sileceğini ve kimin kaç opta oyunu bırakacağını bilen arkadaşlardır :)

isim vermeyeceğim Soa'da ki beyler de yanlış anlamasın bundan 1,5 ay önce SOA hesap siler demişti bir abimiz tabi onun da haklı gerekçeleri vardı ( diplomasi konusunda ) İhsan git SOA'nın ordan köy al bak bir sürü köy kalacak felan demişti :D

Bir kaç klan hakkında dediği de çıktı 2-3 opta yıkılan ve sonra maviler içinde kalıp oyundan hiç bir zevk almayacak klanları ve oyuncularını da söyledi işte böyle adamları seviyorum :)

Ölü konuya da neden yazdım bilemedim şimdi en son Kayserili yazmış :)

Bu abimiz maybe hakkında bişey dedimi merak ettim :D

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Oyunu geliştirdikleri su götürmez bir gerçek gerek çiftlik asistanı gerek hesap yöneticisi çoğu şeyi kolay hale getirdi.Fakat bunların hepsini premium puan ile oyunculara sunulması premiumu bu oyunda vazgeçilmez bir hale getirdi.Tabi bu pre'nin vazgeçilmezliği ve para babası olan abilerimizin her worlde 8k pre ile girip 3 günde köy almaları sebebiyle pre ile ham alıp satma devri geldi..Tabi dalaverecilikte sınır tanımayan yurdum insanı yine yaptı yapacağını bir sürü multi açıp pre kasmalar çeşitli yollardan pre elde etmeler derken worlde 5k prenin altında başlayana adam muamelesi göstermez oldular..Düzeltir mi oyun yöneticileri bilmiyorum ama kısa vadede böyle devam edecek gibi gözüküyor..