Preyle ham almanın bu oyunu mahvettiği gerçeği.

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Uzun zamandır ara vermiştim tekrar bi bakayım dedim. Anlaşılan ne oyun ne de doğru dürüst oyuncu kalmış.

Herkes çakal olmuş.

Bu oyundaki en iyi nicklerden biri senin biliyon mu :D

pre olayını ilk defa bu kadar net bir şekilde fark ediyorum.

Yok bir de köy isimler ve mesajlar da enteresan 3 yıldır oynamıyordum

PRE KASIYOM GİZLİ DEPO 10
GİZLİ DEPO HAM YOK
HAM YOK GİZLİ DEPO 10
bir de mesaj atıyorlar : Gizli depo 10 ham kasıyorum diye... Üstüne anlamadığım şekilde multi olayı artmış.. Tabi o da işsizlik oranı ile alakalı hadi ona bir şey demiyorum ama adam 20 tane hesap açıp hepsinin nick isminin sonuna peri koymuş ona da şaşırdım çok değişmiş 3 yılda oyun ya dün market kulanım 1.000 gördüm :( inanılmaz.

İşsizlik deyimini ülke genelindeki işsizlikle alakalı düşündüm. Burdan sosyo-ekonomik tez çıkar tübitaktan ödül alırsın.

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Gençlerin kayıtlı olan verilerine göre 3/1 işsiz :( 3/1'nin sadece bin tanesi bu oyunda olsa bu kadar multiyi açıklar bence :) işsiz olan adam pre alamaz pre alamayan adam rekabet edemez bu ortam da doğal olarak merdiven altı yöntemlere başvurmak son derece normal :D :D çok saçmaladım ben kaçar :D

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Gençlerin kayıtlı olan verilerine göre 3/1 işsiz :( 3/1'nin sadece bin tanesi bu oyunda olsa bu kadar multiyi açıklar bence :) işsiz olan adam pre alamaz pre alamayan adam rekabet edemez bu ortam da doğal olarak merdiven altı yöntemlere başvurmak son derece normal :D :D çok saçmaladım ben kaçar :D

Maytap geçerken hem ülkenin hem oyunun sorununu çözdün :D Bravo

DeletedUser60570

Ziyaretçi
ayy yıllar önce wepla varkene prezerlatif gördüydüm. Yıllardır gülüyom en az 15 yıl oldu :D

DeletedUser50676

Ziyaretçi
pre ile nereye kadar.. oyun tecrübenizle alt edersiniz o her kimse :)

erwl

Okçu
Prenin oyunu mahfettiği ve kalitesiz oyuncuları ön plana çıkardığı doğru ama bu olmasa ben nasıl pre kasıcaktım o da var :D

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Pre Sadece geçici olarak 1 adım öne çıkarıyor Sonrası Oyun Bİlgine kalmış.
Bunun için En Güzeli Classic

DeletedUser6436

Ziyaretçi
Pre Sadece geçici olarak 1 adım öne çıkarıyor Sonrası Oyun Bİlgine kalmış.
Bunun için En Güzeli Classic
Sadece zenginin presi değil sorun, fakirinde kastığı pre oyunda haksız rekabet sağlıyor adam hem iyi oyuncu hem de presi var, hem suçlu hemide güçlü :)

myw**

Dük
pre yi neden bu kadar sorun ediyorsunuki pre kasmak bedava oynayan kişi baska dünyalarda girip pre kastıysa diğerleri kasmadıysa suç onunmu herkesde aynı imkan varken bu pre muhabbeti çok komik oluyor prenis yoksa sizin ayıbınız :)

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Karıncayla - Ağostos Böceği Hikayesİ Değilmi Gökhan Başkan ?

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Varsa şekliniz, pre kasmaya bekleriz diyorsun yani toprağım?

myw**

Dük
presi olmayan konusuyor topragım , hem preniz yok hem konusuyorsunuz :p çok yağma yapan oyuncu iyi oyuncumu oluyor belkide kafası sadece yağmaya çalısıyordur en basit şey o oyunda :D

Mr.Yellow

Baltacı
olay aslında pre değildi :D ama siz preye çekiyorsunuz :D olay prenin insanları ne hale düşürdüğü :D

DeletedUser6436

Ziyaretçi
pre yi neden bu kadar sorun ediyorsunuki pre kasmak bedava oynayan kişi baska dünyalarda girip pre kastıysa diğerleri kasmadıysa suç onunmu herkesde aynı imkan varken bu pre muhabbeti çok komik oluyor prenis yoksa sizin ayıbınız :)
Seni güldürdüysem ne mutlu bana, kendi adıma cevap verecek olursam işten güçten pre kasmaya pek fırsat olmuyor arada sırada vakit bulup 5-6 dünyada bir oyuna giriyorum onu da zaten iki üç ay oynayıp bırakırım bu kadarcık zevkim var(dı), sen de haklısın ama benim savunduğum arada sırada presiz diye tabir edilen klasik tarzı ama daha yavaş dünyalar açılırsa girmek isteyecek çok oyuncu olur.