Preyle ham almanın bu oyunu mahvettiği gerçeği.

Mr.Yellow

Baltacı
Şimdi olay gerçekten çok komik :D @relax034 bu arkadaş preyle köyünü kastı askerini bastı yaklaşık 10 kişiden ki multileride dahil desteğini köyüne çekti ve artist artist mesajlarına başladı.Bir arada 3 gün multiden ban yedi.Neyse savaştayız bunlarla ve bir gece @ ELQuintessence arkadaşımıza S.A yapmak için mesaj atıyor.Alttan üstte doğru okuyun :)

01gBk9.png

aLpG5O.png

sonra relax034 tarafından klanına çekilen sirkü:
8M5dDa.png

sonra arkadaşımız sabaha doğru @Machu Picchu arkadaşımıza 4 mis çıkıyor ve mis arası ile köyü kurtarıyoruz.S.A olayını sorduğumuzda ise aldığımız cavap aynen bu şekilde.

ojpk3b.png

ve buda ibretlik son

YDpN4Z.png

preyle ham almanın bu oyunu nasıl mahvettiğini görüyorsunuz tutulmayan sözler ve kalitesiz oyuncular doldu oyun :) ziyaret etmek isteyen olursa oyundan relaxın köyünün casus raporunuda atabilirim tabi ki :)

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Millet preyla ham almasında biz parayla pre mi alalım a canlar :p:p

**BayRam**

Ağır Atlı
Ben de diyorum bu piyasa neden aşağıda arkadaşın kredi kartına yüklenmesi dileğiyle,beline kuvvet kardeşim :D D:D

DeletedUser46662

Ziyaretçi
o köye göz koydum 8k da yaptı köyü alamda rahatlıyım

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Adamlar casual 2 den gelmişler siz yağma diyonuz , diplomasi diyonuz , mis diyonuz , asker diyonuz. ya siz ne diyonuz :D

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Bakıyorum da gerçekten çok haksız bir durum söz konusu. Adam şimdi basmış preyi kasmış köyü Maybe klanına. Ohh mis gibi hazır kasılmış köy. Diğer klanlar alacak köy bulamazken bu gerçekten çok büyük haksızlık.

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
yalnız bişiy diyimmi konu yanlış bence adamın presi var kullanıyor kimse kimsenin presine karışamaz sizde alın pre oynayın :D

DeletedUser49924

Ziyaretçi
pre olayını ilk defa bu kadar net bir şekilde fark ediyorum.

Yok bir de köy isimler ve mesajlar da enteresan 3 yıldır oynamıyordum

PRE KASIYOM GİZLİ DEPO 10
GİZLİ DEPO HAM YOK
HAM YOK GİZLİ DEPO 10
bir de mesaj atıyorlar : Gizli depo 10 ham kasıyorum diye... Üstüne anlamadığım şekilde multi olayı artmış.. Tabi o da işsizlik oranı ile alakalı hadi ona bir şey demiyorum ama adam 20 tane hesap açıp hepsinin nick isminin sonuna peri koymuş ona da şaşırdım çok değişmiş 3 yılda oyun ya dün market kulanım 1.000 gördüm :( inanılmaz.