Preyle ham almanın bu oyunu mahvettiği gerçeği.

DeletedUser46662

Ziyaretçi
Oyunu geliştirdikleri su götürmez bir gerçek gerek çiftlik asistanı gerek hesap yöneticisi çoğu şeyi kolay hale getirdi.Fakat bunların hepsini premium puan ile oyunculara sunulması premiumu bu oyunda vazgeçilmez bir hale getirdi.Tabi bu pre'nin vazgeçilmezliği ve para babası olan abilerimizin her worlde 8k pre ile girip 3 günde köy almaları sebebiyle pre ile ham alıp satma devri geldi..Tabi dalaverecilikte sınır tanımayan yurdum insanı yine yaptı yapacağını bir sürü multi açıp pre kasmalar çeşitli yollardan pre elde etmeler derken worlde 5k prenin altında başlayana adam muamelesi göstermez oldular..Düzeltir mi oyun yöneticileri bilmiyorum ama kısa vadede böyle devam edecek gibi gözüküyor..

şimdi bi challenge yaptım w41i presiz oynuyorum acaba ne zaman köyüm gider merak konusu :)

DeletedUser65084

Ziyaretçi
premium satışı olmasa bu oyunda olmaz ,bu oyun inno games adlı şirketi kuran adamın para kazanma isteği doğrultusunda kurulmuş browserdan oynana bir oyun:D o yuzden fazla şikayet etmeyin bu durumdan,:D premium un hiç satılmadığını düşünsenize:eek:server ı kapatırlar klansavaşları diye bir şey kalmaz ortada :D

DeletedUser60570

Ziyaretçi
premium satışı olmasa bu oyunda olmaz ,bu oyun inno games adlı şirketi kuran adamın para kazanma isteği doğrultusunda kurulmuş browserdan oynana bir oyun:D o yuzden fazla şikayet etmeyin bu durumdan,:D premium un hiç satılmadığını düşünsenize:eek:server ı kapatırlar klansavaşları diye bir şey kalmaz ortada :D
Premıum un olmadığı zamanlarda oyun daha güzeldi :D Sen belki bilmiyon ama ozamankı oyuncuların çoğu şuan oynamaya tenezzül etmiyor :D

DeletedUser65084

Ziyaretçi
benmi bilmiyorum asdfasdf :D ayrıca 2006 şubatında ilk açılan klansavaşlarında bile premium vardı :D:D:D biraz farklı şekilleri vardı ama vardı yani :D

DeletedUser65084

Ziyaretçi
tenezzül diyince yanılıyorsun,bal gibide tenezzül ediyorlar :rolleyes: çoğu hemde :cool:

DeletedUser64699

Ziyaretçi
saçma başlık boş başlık, zaten maybe kim ki oyuncuları mantıklı başlık açsın, hem fakir hem ağlıyo hemde 3 kere global yemiş

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Eski klansavaşlarında sadece haritayı fln büyütüyordu . Şimdiki gibi haksız rekabet sağlamıyordu

DeletedUser65084

Ziyaretçi
abi vardı ama bu kadar şeyi çıkmamıştı :d

evet bu kadar şeyi çıkmamıştı haklısın :D tibari başarımı değilmi anlamamız için şirketin bilançocunu incelememiz lazım :D:D bilgi edinme yasası adı altında inno dan bilonço istesek yollarlarmı ki acaba :Ddenesekmi bi:p

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Önceden havale ile pre alınabiliyordu :D Forumda havale yaptığının belgesini koyup pre gelmediğinden yakınan insanlar olurdu oyun yöneticileri ise havalenin tee Alamanya'ya gittiğini 1 ay içinde geleceğini söylerlerdi ne günlerdi onlar öyle :D Eskiden pre adam akıllı bi işe yaramazdı çiftlik asistanı olmadığından yağmalar astronomik rakamlara çıkmazdı(Hoş çıkaran çıkarıyordu ama istikrarlı olmuyordu)..Özellikle hesap yöneticisi başarılı bi pazarlama taktiği oyun 10 sene önce 1 kazanıyorduysa şimdi 100 kazanıyor tebrikler İnnogames.

DeletedUser65084

Ziyaretçi
ben çok yaşadım o işi :D 1 kuruş yüzünden hep çok geç kalırdı pre yuklenemsi , her seferinde ticket açardım harbidende 1 kuruş yzuunden haftalarca beklerdik kuzu kuzu :p çünkü o 1 kuruşu geri iade etmeleri gerekiyordu sizin hesabınıza,(hala daha anlaömış değilim o sistemi:D) neyse sonra bir yol buldum, bir dilekçe yazmaya karar verdim,evet bildiğiniz dilekçe,1 kuruşu geri istemediğimi ve bağişladığımı belirten bir dilekçe(almanyada bağış yasal olarak bu şekilde bağış yapılabilir) bunu bildiğim için aklıma geldi dilekçeyi yazdım yolaldım ve inanılmaz bir şekilde prem yuklendi ,ondan sonra her seferinde bunu yaptım ve hiç beklemedim pre için:D ve pislik olsun diyede kimseye söylemedim bu yöntemi :D