PITIRCIK için ne yazık ki veda zamanı...

rafortek

Milis
Oyun başından beri çok saf davrandığımı yeni yeni anlıyorum.

Kardeşim dediğim Crazy is Here hesap sileceksek silelim sıkıntı yok dedikten sonra siliyoruz demem üzerine profiline hesap sil yazdı. Sabah ise başka bir klana geçip hesap sil yapan arkadaşlarımızı toplamaya başladı. E hani hatırım vardı...

Kardeşim dediğim oğuzhan18 beraberiz biriz derken o da bugün başka bir klana geçtiğini söyledi.

Gider ayak hesap silen arkadaşlar adına bir kez daha mahcup oldum . Herkesin yolu belliymiş çoktan , üzgünüm göremediğim için...

Umarım bu arkadaşlar w kapattıklarında içsel olarak kaybettikleri şeyler nedeni ile pişman olmazlar.. Herkes Allaha emanet olsun , bir daha görüşmemek dileği ile konuyu uzatmaya gerek yok...

Dilek sigarasının ahını alırsanız böyle birbirinize düşersiniz. Dün dostum dediğiniz adama yaptığınız yanlışı elbet birbirinize yapmanız çok normal.

Morted

Kılıç Ustası
İşte burada klan üyesinin haritada sıkışmaması , oyuncu taşıma planları ,her oyuncudan maksimum verimi alma işi yönetim kadrosunun işidir.
Egelif sizden sonra 3 operasyona katıldı,siz adapte edememişsiniz,çuvaldızı kendinize batırın birazda.

Ne Dude ne de başka bir klan ile müt vs değiliz ,haritamız nereye kolayca ilerliyor ise oraya gidiyoruz.

Güzel insan burada sorduğum sorunun cevabı yok yaptığım hatanın analizini yapmışsınız.Yıllardır bu oyunu oynayan kişilersiniz görünen köy klavuz istemez bunun adı bellidir .İyi oyunlar.

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Gereksiz konusmalar ithamlar vs vs vs.
guzel bir mucadele.
eksiklikler vardi.Buda gayet normal birseydir.

olmadi zevk iskenceye dönmeden cekilmek doğaldir.

silmeyip devam eden arkadaslarda belki verdigi mucadelinin ve zamanin baska bir ekiple degerlendirip oyle zevk almak istemis olabiler.

Daha fazla birbirinizi kirmadan dokmeden bitirmek en guzeli.

sahsen kendi adima katkim belki az olmustur ama zamanim ve ozel drumum sebebi ile elimden geleni yaltigimi dusunuyorum.

benim prensip geregi basladigim yerde bitiririm.Koyleri devam.eden arkadaslara helal his olsun kalan herkeze basarlari diliyorum.

esmer.aY**

Mızrakçı
Söyleyecek çok sözüm var aslında ama gerek görmüyorum artık video ile yetinebilirsiniz :) İğneyi kendinize çuvaldızı başkalarına batırıyorsunuz. Bence bu dünyadan biraz ders çıkarın da önünüze bakın. Yapılan hatalar silsilesini anlatmaya gerek yok. Her hareketin bir karşılığı olacağı düşünülmeden hareketler yapıldı. Sadece kendinizi uyanık sanmayın , naçizane tavsiyem hatalarınızdan ders çıkarın belki faydasını görürsünüz. Tebrikler emeği geçen herkese.

Kardeşim dediğim Crazy is Here hesap sileceksek silelim sıkıntı yok dedikten sonra siliyoruz demem üzerine profiline hesap sil yazdı. Sabah ise başka bir klana geçip hesap sil yapan arkadaşlarımızı toplamaya başladı. E hani hatırım vardı...

Kardeşim dediğim oğuzhan18 beraberiz biriz derken o da bugün başka bir klana geçtiğini söyledi.

Gider ayak hesap silen arkadaşlar adına bir kez daha mahcup oldum . Herkesin yolu belliymiş çoktan , üzgünüm göremediğim için...

Umarım bu arkadaşlar w kapattıklarında içsel olarak kaybettikleri şeyler nedeni ile pişman olmazlar.. Herkes Allaha emanet olsun , bir daha görüşmemek dileği ile konuyu uzatmaya gerek yok...
Bence komik :):)

Y A M A T O

Okçu

Savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,
Zaman ki sana hasta olmuş incelikli haytasın.
Nüksederken raksına mahallenin maşallahı,eyvallahı
Güzelleş be oğlum,şimdilik ölümüne kadar hayattasın.
Şimdilik ölümüne kadar hayattasın.

Telefondan tek tek tane tane yazdım Cem,iyi oku iyi anla :D

Deathroll.

Baltacı

Isa yakismiyir sana boyle sozler sal az la

Despi*

Casus
Klanla ilgilenmeyip sonradan tribe girmeye gerek yok. Gelip sınırda savaşan adamlar siz kaçtınız diye silmek zorunda değil. Ahlaklı duruş dersi vermek isteyenler de hesapları silmek yerine müt klanına bırakabilirdi köyleri

Y A M A T O

Okçu
Isa yakismiyir sana boyle sozler sal az la

Kanka,biz 62 de elle attığımız yağmadan ceza yemiştik hatırlıyor musun? Hani şu ertesi gün başkası bizim iki mislimizi yapıp ceza yememişti. Bu olay,beni oradan daha çok üzmüştü biliyor musun :)
Halbuki bu oyun,üzerine düşsen 2 ayda çok rahat öğrenebileceğin bir oyun. Gerekli tüm işlemleri rahat şekilde öğrenebilirsin. İşte bu canını yediğimin tecrübesi,en kral scripte truva atar.

Deathroll.

Baltacı
Kanka,biz 62 de elle attığımız yağmadan ceza yemiştik hatırlıyor musun? Hani şu ertesi gün başkası bizim iki mislimizi yapıp ceza yememişti. Bu olay,beni oradan daha çok üzmüştü biliyor musun :)
Halbuki bu oyun,üzerine düşsen 2 ayda çok rahat öğrenebileceğin bir oyun. Gerekli tüm işlemleri rahat şekilde öğrenebilirsin. İşte bu canını yediğimin tecrübesi,en kral scripte truva atar.

Kardesim kader olarak mimlenmisiz iste napalim botuna guvenen oyuncu saniyor kendini dikkat ettiysrn o gunden sonra yagma yapmiyorum boykota devam

Ne kadar çıtır bir başkan, kandırılmışsın sen geçmiş olsun :(

necromanze

Yasaklı

La tekel 2000 biraz aç da şurayı hava gelsin