PITIRCIK için ne yazık ki veda zamanı...

DAĞISTANLI

Yasaklı
❤️PITIRCIK❤️

Merhaba arkadaşlar serüvenimizi kısaca anlatmak isterim.

W72'e başladığımız gün itibari ile birçok klan ile savaşa girdik. Diplomasi görüşmelerimiz maalesef olumsuz sonuçlandı. :(

Tüm dünya el birliği oldu pıtırı pencereden kovmaya çalıştı. Ancak sağlam bir ekip olarak giriş yaptık diye düşünüyorum ekstra olarak prenin avantajı tüm klanlara karşı savaşı bir süre önde götürdüğümüze de inanıyorum.Bahsettiğim dönem ban yediğim zamana denk geliyor , savaşın gidişatı bizim lehimizeydi .

Sonrasında ne mi oldu ? Az dostu olan PITIR ile yüreyeceğini söyleyenler bizi yarı yolda bıraktı bireysel hareket etti , worldü bize kapattırmak için geldiğini söyleyen -Sanji- ortak dostlarımızın olduğu bir klan kurup zamanla hakkımızda farklı bahaneler ile aramızı açtı. Bu ithamların hepsi gerçekten de asılsızdır.Hatta bazı dostlarımız oradaki dostlarımızın nasıl bu kadar kolay kandırıldığına hayret etmiştir.

Bu da yetmedi bizim klanımızdaki oyuncuları kendi tarafına çekti... Yine bir şok yaşadık. Bu esnada kendi klanımızdan farklı truvalar da çıkmasın mı ? Zor haritada olağan bir durum tabii. Ama ben truva çıkartan arkadaşlar ile de konuştum sorun yok dedim olur kardeşim antlaşma yaptık. Saldırı olmasın aynı ortamda oynadık diye. 2 gün sonra kendi anlaştığım truvam tekrar truva attı :(

Burada amacımız kısa olan serüvenimizi anlatmaktı , çok fazla mide bulandıran olay ve yalan döndü bunları burada göstermek , ifşalamak mümkün mü evet bu insanların yüzünü göstermek istiyor muyuz ona da evet. Çünkü bu adamlara inanan güvenenen çok insan var. Ama münakaşaya girmek , burada hakarete maruz kalmak , aynı şekilde cevap verme gereksinimi duymak istemiyoruz. Sadece samimiyet ile güvenilmemesi gereken insanların worldde olduğunu söylemek isterim.Soru işareti olan özel mesajdan yazabilir elimden geldiğince açıklarım.

Bu worldde savaştığımız tüm klanları özellikle de dude klanlarını tebrik ederim. Tek kırgınlığım bizden çıkan bir truvayı klanlarına almalarıydı onun haricinde tertemiz savaş oldu , bunu da bilinçli değerlendirmiyorum.

Bizimle beraber hesap silen tüm dostlarımıza teşekkür ederim.Kendi klan oyuncularımızdan içtenlikle özür dileriz , mahcubuz. Ancak biz bu oyundaki samimiyeti , muhabbeti seviyoruz. Çirkin şeyleri yapabilecek potansiyeli kendimizde görmüyororuz , bu worldün türlü oyunlarla bir kaç kişi tarafından çok kirletildiğine inanıyoruz o nedenle veda ediyoruz. Herkese sevgi ve saygılarımız ile...

SlayderSF

Acemi
Zaman zaman hirslanip ufak atismalar yasasakta her zaman saygili bir savas gecirdik. Gireceginiz dunyalarda basarilar elinize saglik

leblebi

Yasaklı
egElif ve KENT alçaklık yaptı doğrudur. Az önce tesadüfen uyanmamla köylerime gelen misli saldırıları görmem bir oldu. Yok saldirmiycaz yok şöyle yok böyle. Hikaye bunlar. Ama bizim klanda hikayeydi malesef. Sadece üstteki yöneticilere destek lazım olduğunda istendi sadece onlara destek çıkıldı vs. Vs. Siz bu kararı vermeseniz de pıtır dağılmıştı zaten.

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
Sizleri tebrik ederim guzel savaştınız ama bir konuyu düzeltmek istiyorum. Egelif gecen hafta sizi aramadı mi bu arkadaslar kente gececek diye?

crank2171

Hafif Atlı
Bizim sevenimiz çok biz kimseye bize gelin demedik haritadan toplanan çoğu oyuncusu 1-2 ay geç başlayan klana sallamayın lütfen

egElif

Acemi
Forumda yazmayı pek beceremem. Sinirlerime hakim olamayıp kırıcı sözler yazdıgım içinde pek forumlara yazmam. Ama bu seg
ferlik böyle olsun;
Leblebi nickli oyuncu sen Neyin hainliğinden bahsediyorsun. Dibimdesin. Bir gecede temizlemek istesem seni temizlerdim. Tek bir casus bile atmadım sana. Klandan cıkmadan öncede Cem e bilgi verdim. Klandan cıkıp pasifleri toplayacagımı Cem biliyordu. Pasiflerin dısında tek bir pıtır oyuncusuna saldırı atmadım. Klandan çıktıgım günün sabahaı ilk Cem ile konustum. Etrafımdaki herkes muttefik oldu. Güney klanı vardı sadece diğer kıtaya atlamak için ama onuda tatava yapıp muttefik yaptılar.Sonra birgecede Kent klanı tatava olan güney klanını topladı. yukarıda gölge muttefik,haritada adım atacak yer yok. Harita okumasını bilmediğin çok belli. Günde oyun bası olmasına ragmen ben 300-500 k arası yagma yaparken etrafımdaki kimse 10k yagma odulunu bile geçememişti. Ben gunde 20 saat oyuna bakarken sen günde 2 defa girip cıkıyorsun. Oyunun su aşamasında bile saldırgan puanın 15K savunma puanın 2K destekçi puanın ise saece 12. Kalkmıs bana hain diyorsun utanmadan. Ben pıtır olarak baslamasa idim bu dünyaya ( ki pıtır ile baslayacagım diyede söz vermedim) ve cem e pıtır a saldırmayacagım diye konusmasaydım sen haritada bile olamazdın. Birde şunu iyi bil truva haber vererek olmaz. Bugra beni kandırmışmış ulan sen bugrayı mı tanırsın benimi tanırsın. Benim klandan cıkıp pasif toplayacagımı Bugra yada Mesut bilmiyordu bile. Haritaya baktım ve daha öncede oynadıgım tanıdıgım bir arkadasım olarak Bugra yı ben arayıp 7 kişiyiz davet atarmısın dedim. Kimseye yalan yanlış bilgiler verilmesin. O yedi kişi tek fake yada casus bile atmadılar pıtır klanına ki pıtır klanı onlara saldırmıs olsa bile.

necromanze

Yasaklı
Başkanım her şeyi açıklamış ama şöyle bir problem var benim başkanım dürüst ve terbiyeli bir insan ondan dolayı terbiyesini de o kadar ihanete rağmen bozmamaya devam etmiş. Ama bazı şeyleri söylemeden benim içim rahat etmez.

Öncelikle ismini saysam bitmeyecek olan bütün dostlarıma teşekkür ederim. Onlarla birlikte mücadele etmek her dünyayı ayrı anlamlı kılıyor. Hep birlikte yine devam...

DUDE klanındaki arkadaşları hem tebrik ederim hem de bu oyundan keyif almamıza neden oldukları için teşekkür ederim. İlk etapta DUDE'den kırdığım arkadaşlar varsa da kendilerinden özür dilerim haklarını helal etsinler.

METEOR ve DEHŞET ekibini tebrik eder başarılar dilerim. Bu oyunu usulüne göre oynayan insanlar. Bizim başkan mayonez ekibine falan güvenmeyerek bu dünyaya girseydi büyük bir ihtimal METEOR ve DEHŞET klanlarıyla güzel müttefiklikler veya güzel savaşlar verirdik.

Kaçak dövüş konusunda uzmanlaşan ve bu dünyada kaçak dövüş konusunda yüksek lisans yapan KENT klanları büyük bir komedi olarak aklımda kalacak. "Hiçbir amacımız yok" diyerek girdikleri dünyada amaçlarını gerçekleştirmek için her yola başvurdular. Ama ekipleri sağlam değil kazanamazlar. Bir de 2-3 kami yerlerse yine "yaaaa aga hiçbir amacımız yok niye saldırıyosun" falan demeye başlarlar.

Son olarak bu dünyada beni şaşırtan olaylara da burada yer vermek istiyorum:

1- "Kanka ben KENT'e geçtim ama DUDE'ye vurucam ondan dolayı geçtim yanlış anlama" :D
2- DUDE'ye iki kami atmaya çekinip bizim merkezdeki pasifleri toplayıp 300k olduktan sonra "yaaaa abi ben KENT'e söz verdim" denmesi :D
3- Yayda yağma yapıp pre kasan arkadaşların ilginç bir şekilde mağdur olması ve bu mağdurluklarından dolayı KENT'e geçmesi :D
4- "AGA RAHAT OL YAYDAN GELİYORUZ DUDE'NİN ARKASINI KAPATACAZ" denmesi onu beklerken KENT'in içinden barbarlar alınması :D
5- Durmadan klan başkanına "EXIT ekibi arkamıza yerleşti bizi vuracak" denmesi, EXIT ekibinin kimseyi vurmaması ve PITIR olarak devam etmesi, buna rağmen yine bu arkadaşların mağdur olması... :D

DALLAS gibi bir dünyaydı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Okumak istemeyen arkadaşlar için olayı özetleyen videoyu da burada paylaşıyorum :D

bugracisem

Baltacı
❤️PITIRCIK❤️

Merhaba arkadaşlar serüvenimizi kısaca anlatmak isterim.

W72'e başladığımız gün itibari ile birçok klan ile savaşa girdik. Diplomasi görüşmelerimiz maalesef olumsuz sonuçlandı. :(

Tüm dünya el birliği oldu pıtırı pencereden kovmaya çalıştı. Ancak sağlam bir ekip olarak giriş yaptık diye düşünüyorum ekstra olarak prenin avantajı tüm klanlara karşı savaşı bir süre önde götürdüğümüze de inanıyorum.Bahsettiğim dönem ban yediğim zamana denk geliyor , savaşın gidişatı bizim lehimizeydi .

Sonrasında ne mi oldu ? Az dostu olan PITIR ile yüreyeceğini söyleyenler bizi yarı yolda bıraktı bireysel hareket etti , worldü bize kapattırmak için geldiğini söyleyen -Sanji- ortak dostlarımızın olduğu bir klan kurup zamanla hakkımızda farklı bahaneler ile aramızı açtı. Bu ithamların hepsi gerçekten de asılsızdır.Hatta bazı dostlarımız oradaki dostlarımızın nasıl bu kadar kolay kandırıldığına hayret etmiştir.

Bu da yetmedi bizim klanımızdaki oyuncuları kendi tarafına çekti... Yine bir şok yaşadık. Bu esnada kendi klanımızdan farklı truvalar da çıkmasın mı ? Zor haritada olağan bir durum tabii. Ama ben truva çıkartan arkadaşlar ile de konuştum sorun yok dedim olur kardeşim antlaşma yaptık. Saldırı olmasın aynı ortamda oynadık diye. 2 gün sonra kendi anlaştığım truvam tekrar truva attı :(

Burada amacımız kısa olan serüvenimizi anlatmaktı , çok fazla mide bulandıran olay ve yalan döndü bunları burada göstermek , ifşalamak mümkün mü evet bu insanların yüzünü göstermek istiyor muyuz ona da evet. Çünkü bu adamlara inanan güvenenen çok insan var. Ama münakaşaya girmek , burada hakarete maruz kalmak , aynı şekilde cevap verme gereksinimi duymak istemiyoruz. Sadece samimiyet ile güvenilmemesi gereken insanların worldde olduğunu söylemek isterim.Soru işareti olan özel mesajdan yazabilir elimden geldiğince açıklarım.

Bu worldde savaştığımız tüm klanları özellikle de dude klanlarını tebrik ederim. Tek kırgınlığım bizden çıkan bir truvayı klanlarına almalarıydı onun haricinde tertemiz savaş oldu , bunu da bilinçli değerlendirmiyorum.

Bizimle beraber hesap silen tüm dostlarımıza teşekkür ederim.Kendi klan oyuncularımızdan içtenlikle özür dileriz , mahcubuz. Ancak biz bu oyundaki samimiyeti , muhabbeti seviyoruz. Çirkin şeyleri yapabilecek potansiyeli kendimizde görmüyororuz , bu worldün türlü oyunlarla bir kaç kişi tarafından çok kirletildiğine inanıyoruz o nedenle veda ediyoruz. Herkese sevgi ve saygılarımız ile...

Merhaba,

Yazını okudum ,kötü bir algı yapmaya çalışmısın.
Bu oyuncular Mesut u değil beni aradılar,ben konuştum onlar ile..
Egelif zaten geleli 15 gün oldu,gelmeden önce de seni de aradı,çıkacağını söyledi,çıktıktan sonra da saldıracağı oyunculara kadar söyledi..
Bugün gelen arkadaşlar da sana çıkacaklarını söylediler zaten,bugün gelen arkadaşlar pıtır köylerine mis atmadı ki ,ne truvasından bahsediyorsun..
Truva dediğin kendi oyuncun ve müt klanın haber vermeden yakından klan köylerine mis çıkana denir,klan başkanın haberi olan truvayı ilk defa duyuyorum.
Pıtır klanından oyun başından beri bize geçen oyuncu sayısı bugün dahil 10 kişi civarıdır , sanki bir sürü oyuncunun aklını çelmeye çalışmışız gibi bir şeyler yazmaya çalışmışsın ,bize klana gelmek için yazan oyuncularınızı alsak 4 klan daha açardık.

Mesut ortak dostlarımızla kurduğu klan ile aramızı açtı demişsin de ,ben seni tanımıyorum ,hatta seni İsa nın köyünü alma biçiminizden dolayı da hiç de iyi tanımadım.Etik vs işlerine gireceğine sen yaptığın pis işleri düzeltseydin önce..

Pıtır klanına yada herhangibir başka klan ile de dünyaya girerken de veya kent klanını kurarken de konuşmadım,Mesut da konuşmadı.Pıtır klanı madem bizi dost görüyordu neden sağa sola bize karşı konuşmalar da yaptı..

Bütün başarısızlıklarını Mesut a ihale etmişsin,
Bugün bizim klana sizden gelen oyuncumuz bunca yıllık oyunculuğunda ilk defa sıfırlanıp tekrar başlayan birisi ,gelecek görmemiş sizden daha ne yapsın..
Dünyadan gitmek için bizi bahane etmeyin.
300 den fazla oyuncunuz var,şimdiye kadar 10 civarı oyuncun bize gelmiş,yok truvaymış yok ihanetmiş vs ..
Herkese karşı net konuşuyoruz ve net oluyoruz.
Yapmadığımız şeyler için algı yaratmayın.

bugracisem

Baltacı
Başkanım her şeyi açıklamış ama şöyle bir problem var benim başkanım dürüst ve terbiyeli bir insan ondan dolayı terbiyesini de o kadar ihanete rağmen bozmamaya devam etmiş. Ama bazı şeyleri söylemeden benim içim rahat etmez.

Öncelikle ismini saysam bitmeyecek olan bütün dostlarıma teşekkür ederim. Onlarla birlikte mücadele etmek her dünyayı ayrı anlamlı kılıyor. Hep birlikte yine devam...

DUDE klanındaki arkadaşları hem tebrik ederim hem de bu oyundan keyif almamıza neden oldukları için teşekkür ederim. İlk etapta DUDE'den kırdığım arkadaşlar varsa da kendilerinden özür dilerim haklarını helal etsinler.

METEOR ve DEHŞET ekibini tebrik eder başarılar dilerim. Bu oyunu usulüne göre oynayan insanlar. Bizim başkan mayonez ekibine falan güvenmeyerek bu dünyaya girseydi büyük bir ihtimal METEOR ve DEHŞET klanlarıyla güzel müttefiklikler veya güzel savaşlar verirdik.

Kaçak dövüş konusunda uzmanlaşan ve bu dünyada kaçak dövüş konusunda yüksek lisans yapan KENT klanları büyük bir komedi olarak aklımda kalacak. "Hiçbir amacımız yok" diyerek girdikleri dünyada amaçlarını gerçekleştirmek için her yola başvurdular. Ama ekipleri sağlam değil kazanamazlar. Bir de 2-3 kami yerlerse yine "yaaaa aga hiçbir amacımız yok niye saldırıyosun" falan demeye başlarlar.

Son olarak bu dünyada beni şaşırtan olaylara da burada yer vermek istiyorum:

1- "Kanka ben KENT'e geçtim ama DUDE'ye vurucam ondan dolayı geçtim yanlış anlama" :D
2- DUDE'ye iki kami atmaya çekinip bizim merkezdeki pasifleri toplayıp 300k olduktan sonra "yaaaa abi ben KENT'e söz verdim" denmesi :D
3- Yayda yağma yapıp pre kasan arkadaşların ilginç bir şekilde mağdur olması ve bu mağdurluklarından dolayı KENT'e geçmesi :D
4- "AGA RAHAT OL YAYDAN GELİYORUZ DUDE'NİN ARKASINI KAPATACAZ" denmesi onu beklerken KENT'in içinden barbarlar alınması :D
5- Durmadan klan başkanına "EXIT ekibi arkamıza yerleşti bizi vuracak" denmesi, EXIT ekibinin kimseyi vurmaması ve PITIR olarak devam etmesi, buna rağmen yine bu arkadaşların mağdur olması... :D

DALLAS gibi bir dünyaydı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Okumak istemeyen arkadaşlar için olayı özetleyen videoyu da burada paylaşıyorum :D

Biz sizi vuruyoruz siz kaçıyorsunuz,kim kaçak dövüşüyor..
Amacımız zevk almak dünyadan,çok da zevkli oynuyoruz bu dünyayı,kimse de umrumuzda değil..
Sağda solda da şu pıtırı beraber vuralım diye konuştuğumuz 1 kişi göremezsin ama siz maşallah dost düşman vs herkes ile konuştunuz..
Gitmek için sebep aradınız buldunuz,,algı yapmayın,bu arkadaşların bize geleceğini herkes biliyordu,klan başkanınız dahil,truva vs komik oluyorsunuz
Yapamadık deyin geçin

a1bay

Acemi
PITIR'a yeni katılmış bir üye olarak bu cümleleri kaleme alıyorum. Uzun süredir bu oyunu oynamıyordum, tesadüfen PITIR ile tanıştığımın altını çizmek isterim..

Bu dünyanın artık son günlerindeyiz, PITIR klanı ile hep beraber gurur duyacağımız işlere imza attık. Tüm PITIR üyeleri (bazıları hariç) ile çok çalıştık, ter döktük, PITIR'a değer kazandırdık, Başarılarımızla oyunun ilk başlarında saygınlık kazanan bir klan oluşumu ortaya koyduk. Sadece günü değil, yarına odaklı çalıştık.

Şuna eminim ki, her veda yeni bir başlangıçtır. DAĞISTANLI liderliğinde kurulan PITIR klanı arkasında tertemiz bir geçmiş bıraktı. Klan içerisinde bilgi sızdıranlar, bir şeyleri bahane edip başka klanlara geçenler, savaş anında yarı yolda bırakanlar hariç, DAĞISTANLI ile bu ağır yükü paylaşan tüm Klandaşlarıma bende buradan bize sundukları deneyim için teşekkürlerimi iletiyorum.

necromanze

Yasaklı
Biz sizi vuruyoruz siz kaçıyorsunuz,kim kaçak dövüşüyor..
Amacımız zevk almak dünyadan,çok da zevkli oynuyoruz bu dünyayı,kimse de umrumuzda değil..
Sağda solda da şu pıtırı beraber vuralım diye konuştuğumuz 1 kişi göremezsin ama siz maşallah dost düşman vs herkes ile konuştunuz..
Gitmek için sebep aradınız buldunuz,,algı yapmayın,bu arkadaşların bize geleceğini herkes biliyordu,klan başkanınız dahil,truva vs komik oluyorsunuz
Yapamadık deyin geçin
sen bizi vurana kadar olayın arkasında kimlerle görüştün kimleri yanına çektin önce onları anlat. kaçak dövüşmenin olayı bu. ben de gideyim şimdi meteordan 10 tane sağlam oyuncu alayım sonra meteora vurmaya başlıyım nasıl fikir? Madem yüreğin vardı iki hafta önce vurmaya başlasaydın. DUDE'yle anlaşıp içimizdeki mayonez cart curt ekiplerini yanına çekip öyle vurmaya başlamasaydın. O zaman derdim bu adamlar oyun biliyor. Ama oyun bildiğiniz falan yok. Size yancı lazım yancılarını da buldun. (DUDE'ye bir şey demiyorum burada yanlış anlaşılmasın) Derdim komiklik değil ama sen ve ekibin stand-up konusunda uzmansınız. İstersen yardımcı olurum size.

Böyle tatlı tatlı konuşup hiçbir amacımız yok diyerek dünya kapatmaya çalışıyorsunuz ama bütün sw görüyor her şeyi için rahat olsun.

İPSİZ RECEP

Mızrakçı
pıtırı meteor topluyor gördüğüm kadarıyla. Dehşet ve rs savaşı meteorun dengeli gözüküyor. DUDE de meteora savaş açar mı acaba??

aslankilic

Yasaklı
Bahane bulmak isteyene bi dünya bahane sunulur bu şekilde veda edilmesinin tek sebebi pıtırın oynayamamış olmasıdır başka şeylere saklanmaya gerek yok herkes kendi açısından bir şekilde haklı çıkmasını bilir. Ben dün geldim bu iş devam etmeyecek dedim çektim gittim.Bu kadar yani