PITIRCIK için ne yazık ki veda zamanı...

bugracisem

Baltacı
sen bizi vurana kadar olayın arkasında kimlerle görüştün kimleri yanına çektin önce onları anlat. kaçak dövüşmenin olayı bu. ben de gideyim şimdi meteordan 10 tane sağlam oyuncu alayım sonra meteora vurmaya başlıyım nasıl fikir? Madem yüreğin vardı iki hafta önce vurmaya başlasaydın. DUDE'yle anlaşıp içimizdeki mayonez cart curt ekiplerini yanına çekip öyle vurmaya başlamasaydın. O zaman derdim bu adamlar oyun biliyor. Ama oyun bildiğiniz falan yok. Size yancı lazım yancılarını da buldun. (DUDE'ye bir şey demiyorum burada yanlış anlaşılmasın) Derdim komiklik değil ama sen ve ekibin stand-up konusunda uzmansınız. İstersen yardımcı olurum size.

Böyle tatlı tatlı konuşup hiçbir amacımız yok diyerek dünya kapatmaya çalışıyorsunuz ama bütün sw görüyor her şeyi için rahat olsun.

Kimler ile konuştuğumuzu anlat istersen öğrensin herkes,ben bilmiyorum,yine algı yapacağım diye uğraşmayın,biz kendimizi biliyoruz,sizi de öğrendik.
2 hafta evvel tatava ile savaştaydık,bölgeye daha yeni yerleştik.
Başka bir klandan oyuncu alabilirsin ama siz bunu truva gibi gösterdiniz,truva ile alakası olmadığını zaten herkes biliyor.
Bak yukarıda egelif yazmış,klan başkanının haberi var diyor,vuracağım oyunculara kadar haberi vardı diyor.Ona hesap sorun bize değil.
Bu konu 15 günü geçmiş bir konu,15 gündür bu konuları neden konuşmadınız.

Dünya başladıktan sonra ben tek başıma oynayıp yanıma yeni oyuncular gelip bir klan oluştuğunda ortada o kadar çok şey dolaştı ki.
Yok amacı bu klana vurmak için geldiler,yok şu klana yardım içi geldiler vs gibi bir sürü söylentiler çıkartıldı,ondan dolayı da hiçbir amacımız yok dedik herkese ki doğru olan da bu.Bizim hala şöyle dünya kapatırız böyle yaparız ederiz diye de çok bir iddiamız da yok,her klana aynı ölçüde mesafemiz var.
Sınır ihlal sıkıntıları olmasın diye karşılıklı yaptığımız anlaşmalar hariç kimseye verdiğimiz bir söz de yok.Oyun bizi nereye götürür ise oraya gideceğiz,en önemli ve rahat olduğumuz konu kimseye karşı kötü düşüncelere sahip olmamamız.

Siz bence olmadı ,yapamadık ve yönetemedik deyip konuyu kapatın geçin.
Bize ve oyuncu grubumuza karşı yaptığınız büyük bir saygızılık noktasına geliyor.

leblebi

Yasaklı
Forumda yazmayı pek beceremem. Sinirlerime hakim olamayıp kırıcı sözler yazdıgım içinde pek forumlara yazmam. Ama bu seg
ferlik böyle olsun;
Leblebi nickli oyuncu sen Neyin hainliğinden bahsediyorsun. Dibimdesin. Bir gecede temizlemek istesem seni temizlerdim. Tek bir casus bile atmadım sana. Klandan cıkmadan öncede Cem e bilgi verdim. Klandan cıkıp pasifleri toplayacagımı Cem biliyordu. Pasiflerin dısında tek bir pıtır oyuncusuna saldırı atmadım. Klandan çıktıgım günün sabahaı ilk Cem ile konustum. Etrafımdaki herkes muttefik oldu. Güney klanı vardı sadece diğer kıtaya atlamak için ama onuda tatava yapıp muttefik yaptılar.Sonra birgecede Kent klanı tatava olan güney klanını topladı. yukarıda gölge muttefik,haritada adım atacak yer yok. Harita okumasını bilmediğin çok belli. Günde oyun bası olmasına ragmen ben 300-500 k arası yagma yaparken etrafımdaki kimse 10k yagma odulunu bile geçememişti. Ben gunde 20 saat oyuna bakarken sen günde 2 defa girip cıkıyorsun. Oyunun su aşamasında bile saldırgan puanın 15K savunma puanın 2K destekçi puanın ise saece 12. Kalkmıs bana hain diyorsun utanmadan. Ben pıtır olarak baslamasa idim bu dünyaya ( ki pıtır ile baslayacagım diyede söz vermedim) ve cem e pıtır a saldırmayacagım diye konusmasaydım sen haritada bile olamazdın. Birde şunu iyi bil truva haber vererek olmaz. Bugra beni kandırmışmış ulan sen bugrayı mı tanırsın benimi tanırsın. Benim klandan cıkıp pasif toplayacagımı Bugra yada Mesut bilmiyordu bile. Haritaya baktım ve daha öncede oynadıgım tanıdıgım bir arkadasım olarak Bugra yı ben arayıp 7 kişiyiz davet atarmısın dedim. Kimseye yalan yanlış bilgiler verilmesin. O yedi kişi tek fake yada casus bile atmadılar pıtır klanına ki pıtır klanı onlara saldırmıs olsa bile.

Vallahi hocam ben sizler kadar profesyonel değilim. Dünya açıldıktan yaklaşık 10 gün sonra başladım. Açıkcası öyle çok para yatırayım hızlı hızlı gelişeyim diye bir derdim de olmadı. Oyunun şu aşaması dediğin sizin için oyunun ilk haftasına tekabül eden dönem benim için ki ona rağmen bayağı da iyi oynadım bence. Etrafında pasif kalan köylerin çoğunu ben pasifleştirdim. Senin truvayı klanı etrafına toplayıp daha sonra seçerek toplamak için yapmadığını bilmeyen var mı hocam? KENT klanını bulunduğumuz kıtaya toplamıyor musun? Bunun için de klan değiştirmeden önce etrafında konuşlanan insanları kullanmıyor musun?

Gerçi benim seninle problemim yok. Doğrudur sen bana saldırmadın, casus atmadın. Benim sitemim kendi birliğime. Savunma istediklerinde 24 saate bile gönderdik tüm askerlerimizi klan opdan çıksın diye. Dün gece saldırıyı gördüğüm andan itibaren 12 saat süresince tüm yöneticilere mesaj attım, destek istedim, sirküler çektim. Ona rağmen 1 mızraklı bile gelmedi bana ki gelen ordunun ilk fazını kestim 2. fazını da ortalama bir destekle çok rahat keserdim.

72'de uzun oynamadım, oynadığım sürenin %90'ını PITIR oluşumlarında geçirdim. Şunu tüm kalbimle söyleyebilirim ki PITIR 10-15 tane ana oyuncusu dışında kimseyi umursamadan oynuyor. Muhtemelen kalabalığı arkalarına alıp kendilerini yükseltmeyi amaçladılar. Bir noktaya kadar başardılar da. Ellerine sağlık.

Hesabımı silmeye aldım. Savunması olmayan 4-5 köyüm duruyor orda. Arkadaşlarına söylersin rahat rahat girip alsınlar. @egElif

Başkanım her şeyi açıklamış ama şöyle bir problem var benim başkanım dürüst ve terbiyeli bir insan ondan dolayı terbiyesini de o kadar ihanete rağmen bozmamaya devam etmiş. Ama bazı şeyleri söylemeden benim içim rahat etmez.

Öncelikle ismini saysam bitmeyecek olan bütün dostlarıma teşekkür ederim. Onlarla birlikte mücadele etmek her dünyayı ayrı anlamlı kılıyor. Hep birlikte yine devam...

DUDE klanındaki arkadaşları hem tebrik ederim hem de bu oyundan keyif almamıza neden oldukları için teşekkür ederim. İlk etapta DUDE'den kırdığım arkadaşlar varsa da kendilerinden özür dilerim haklarını helal etsinler.

METEOR ve DEHŞET ekibini tebrik eder başarılar dilerim. Bu oyunu usulüne göre oynayan insanlar. Bizim başkan mayonez ekibine falan güvenmeyerek bu dünyaya girseydi büyük bir ihtimal METEOR ve DEHŞET klanlarıyla güzel müttefiklikler veya güzel savaşlar verirdik.

Kaçak dövüş konusunda uzmanlaşan ve bu dünyada kaçak dövüş konusunda yüksek lisans yapan KENT klanları büyük bir komedi olarak aklımda kalacak. "Hiçbir amacımız yok" diyerek girdikleri dünyada amaçlarını gerçekleştirmek için her yola başvurdular. Ama ekipleri sağlam değil kazanamazlar. Bir de 2-3 kami yerlerse yine "yaaaa aga hiçbir amacımız yok niye saldırıyosun" falan demeye başlarlar.

Son olarak bu dünyada beni şaşırtan olaylara da burada yer vermek istiyorum:

1- "Kanka ben KENT'e geçtim ama DUDE'ye vurucam ondan dolayı geçtim yanlış anlama" :D
2- DUDE'ye iki kami atmaya çekinip bizim merkezdeki pasifleri toplayıp 300k olduktan sonra "yaaaa abi ben KENT'e söz verdim" denmesi :D
3- Yayda yağma yapıp pre kasan arkadaşların ilginç bir şekilde mağdur olması ve bu mağdurluklarından dolayı KENT'e geçmesi :D
4- "AGA RAHAT OL YAYDAN GELİYORUZ DUDE'NİN ARKASINI KAPATACAZ" denmesi onu beklerken KENT'in içinden barbarlar alınması :D
5- Durmadan klan başkanına "EXIT ekibi arkamıza yerleşti bizi vuracak" denmesi, EXIT ekibinin kimseyi vurmaması ve PITIR olarak devam etmesi, buna rağmen yine bu arkadaşların mağdur olması... :D

DALLAS gibi bir dünyaydı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Okumak istemeyen arkadaşlar için olayı özetleyen videoyu da burada paylaşıyorum :D
Yine kötü biz oluyoruz anlamıyorum ki :D

Phaenarate Bae

Baltacı
gitmek isteyene bahane çok.. Dehşet meteorla savaş içinde. Size vurmazlar.. git savaş Dude ile. sen istiyorsunki bize Kent te vurmasın :D ne yapalım paşam ne istersin. Maydonoz maydonoz diyip durmuşsun adam senin kendi klan oyuncun ona bile laf atıyorsun. He yok oyuncu kadronuz kötü vs demişsinde ne kadar tanıyorsun ??

Tabb34

Mızrakçı
Dost düşman farketmez bir klan ismi için mücadele veren bütün arkadaşları bu zamana kadar ki verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ederim.

Pıtır savaşında bizi zorlayan cok güzel oyuncu arkadaşlar tanıdık ve saygılı bir şekilde savaştık. Umarım bir sonraki dünyalarda başarılı olursunuz.

Bu dünyada Dehşet ile Meteor savaşı başlamadan önce iki klan savaşı yaşadı, oda Dude ve Pıtırdır. O yüzden iki klana da saygı duyuyorum.

Morted

Kılıç Ustası
Forumda yazmayı pek beceremem. Sinirlerime hakim olamayıp kırıcı sözler yazdıgım içinde pek forumlara yazmam. Ama bu seg
ferlik böyle olsun;
Leblebi nickli oyuncu sen Neyin hainliğinden bahsediyorsun. Dibimdesin. Bir gecede temizlemek istesem seni temizlerdim. Tek bir casus bile atmadım sana. Klandan cıkmadan öncede Cem e bilgi verdim. Klandan cıkıp pasifleri toplayacagımı Cem biliyordu. Pasiflerin dısında tek bir pıtır oyuncusuna saldırı atmadım. Klandan çıktıgım günün sabahaı ilk Cem ile konustum. Etrafımdaki herkes muttefik oldu. Güney klanı vardı sadece diğer kıtaya atlamak için ama onuda tatava yapıp muttefik yaptılar.Sonra birgecede Kent klanı tatava olan güney klanını topladı. yukarıda gölge muttefik,haritada adım atacak yer yok. Harita okumasını bilmediğin çok belli. Günde oyun bası olmasına ragmen ben 300-500 k arası yagma yaparken etrafımdaki kimse 10k yagma odulunu bile geçememişti. Ben gunde 20 saat oyuna bakarken sen günde 2 defa girip cıkıyorsun. Oyunun su aşamasında bile saldırgan puanın 15K savunma puanın 2K destekçi puanın ise saece 12. Kalkmıs bana hain diyorsun utanmadan. Ben pıtır olarak baslamasa idim bu dünyaya ( ki pıtır ile baslayacagım diyede söz vermedim) ve cem e pıtır a saldırmayacagım diye konusmasaydım sen haritada bile olamazdın. Birde şunu iyi bil truva haber vererek olmaz. Bugra beni kandırmışmış ulan sen bugrayı mı tanırsın benimi tanırsın. Benim klandan cıkıp pasif toplayacagımı Bugra yada Mesut bilmiyordu bile. Haritaya baktım ve daha öncede oynadıgım tanıdıgım bir arkadasım olarak Bugra yı ben arayıp 7 kişiyiz davet atarmısın dedim. Kimseye yalan yanlış bilgiler verilmesin. O yedi kişi tek fake yada casus bile atmadılar pıtır klanına ki pıtır klanı onlara saldırmıs olsa bile.

Bende yazmayı sevmem sana cevap vermek isterim.

Haritada çıkışın yoktu çıktın klandaki pasifleri topladın çok normal eyvallah sonra neden klana gelmedin?Sebebin :harta olarak sıkışmıştın ...

Kent klanı uzun mesafeden gelip tatavayı topladımı topladı hemen tatavanın solunda dudenın bır sınırı var (sen dudeye harita olarak kentin tatavaya olan mesafesinden daha yakınsın. ) neden orayı toplamadın büyük oyuncu?neden dudeyle savaşmadın yüce savaşçı?Orada sana haritayı açan bir düşman vardı sen dudeyle savaşmadın.Bİz egelif neden dudeye geçti diye dağıstanlıya sorduğumuzda ise 15 yıllık dostum kendisi kent klanını dudeye vurdurmak için geçti demişti.

Şuan kent ve dude oyun sonuna kadar müttefiklik yaptı diye biliyorum.Eğer bu oyun sonuna kadar devam ederse haritada adım atacak yerin kalmadığı için sevgili harita mühendisi kardeşim aynı dik duruşu sergileyip önüm kapandı diyerekten kentten buğracisiemi telefonla arayıp haberi vererek kent pasiflerini toplayıp dudeye geçmeni beklerim.

leblebi

Yasaklı

Haritada çıkışın yoktu çıktın klandaki pasifleri topladın çok normal eyvallah sonra neden klana gelmedin?Sebebin :harta olarak sıkışmıştın ...

Kent klanı uzun mesafeden gelip tatavayı topladımı topladı hemen tatavanın solunda dudenın bır sınırı var (sen dudeye harita olarak kentin tatavaya olan mesafesinden daha yakınsın. ) neden orayı toplamadın büyük oyuncu?neden dudeyle savaşmadın yüce savaşçı?Orada sana haritayı açan bir düşman vardı sen dudeyle savaşmadın.Bİz egelif neden dudeye geçti diye dağıstanlıya sorduğumuzda ise 15 yıllık dostum kendisi kent klanını dudeye vurdurmak için geçti demişti.

Şuan kent ve dude oyun sonuna kadar müttefiklik yaptı diye biliyorum.Eğer bu oyun sonuna kadar devam ederse haritada adım atacak yerin kalmadığı için sevgili harita mühendisi kardeşim aynı dik duruşu sergileyip önüm kapandı diyerekten kentten buğracisiemi telefonla arayıp haberi vererek kent pasiflerini toplayıp dudeye geçmeni beklerim.
Planı pasif toplayıp haritayı düzenlemek isteyen adam kalkıp klanındaki diğer adamlar 12-15 saat süre mislerle yanına toplamaz hocam. Geçecek herkes bu ayağı. Mesaj atıp sorduğumda da ben yetkili değilim bilgim yok dendi bana. Kesinlikle bilgin yoktur hocam. Önünde full gelişmiş bir köy var senin klanın 12 saat mesafeden geliyor ama senin bilgin yok. Hemen bi üstümdeki adamı da sen topladın mesela ki adam pasifte değildi gayet düzgün oynuyordu.

PITIR bana göre eksik bir klandı. Belli başlı kişiler için toplandı sadece ama KENT dediğiniz klan sadece hinlikler üzerine kurulmuş gibi.

Arelll

Yasaklı
Ne guzel yapistiriyorduk, al verli sicak savas olan dunyalari seviyorum. biraz hevesim kursagimda kaldi. Ama başkanimizin sil kararina itaat ediyorum. Bi suru dalavereler herzamanki gibi olmus. Kirlenmeden kimseyle cebellesmeden terketmek de bir cozum sonucta. He sadece sunu belirteyim. Klan savasta iken her ne olursa olsun savasilan klana gecmenin adi bellidir. Bunun pembesi laciverti olmaz bunun adi bu oyunda nettir. Saygilarimla...

DAĞISTANLI

Yasaklı
Yapmadığımız şeyler için algı yaratmayın.

Merhaba ben sizi tanimam siz beni tanimazsiniz. Ama bence yapmadigimiz demeyin kendi adiniza konusun. Sanji baskaninizin suyu bulaniklastirmayi sevdigini kanitlayabilirim. Verdigi sozleri , yaptigi konusmalari ve yaptigi hareketlerin tezatlığını kanitlayabilirim. Siz ise bugra hocam , sadece daha once benim klanimda oynamis tatava klanindan bir oyuncunun kent sıkıntı yaratirsa birlikte döneriz mesajina sahipsiniz. Kent klanindan arkadaslarin burada karalama girisimlerine devam etmesi halinde oturup bunlarin hepsini hazirlayacagim.İyi oyunlar.

bugracisem

Baltacı
Ne guzel yapistiriyorduk, al verli sicak savas olan dunyalari seviyorum. biraz hevesim kursagimda kaldi. Ama başkanimizin sil kararina itaat ediyorum. Bi suru dalavereler herzamanki gibi olmus. Kirlenmeden kimseyle cebellesmeden terketmek de bir cozum sonucta. He sadece sunu belirteyim. Klan savasta iken her ne olursa olsun savasilan klana gecmenin adi bellidir. Bunun pembesi laciverti olmaz bunun adi bu oyunda nettir. Saygilarimla...

Merhaba,
Ortada bir savaş yok,size açılan bir savaş da yok,oyun başından beri nötr olarak diplomasimiz ve siz bizden biz de sizden köy alıyoruz sürekli.
Kimse savaşta karşı klana da geçmedi , geçen herkes de geçeceğini zaten önceden belirtmiş durumda.
15 gün önce 5 kişi bugün de 6 kişi klanımıza gelmiş , bugün geçen kişilerde saldırı vs atmamış ,lütfen bu şekilde tekrar durumu değerlendiriniz.

Koenigsegg*

Casus
Haklısın laciverti pembesi olma misler gelirken girmesine az Bi süre kala multileri klandan atılıyor diye klandan cıkıp destekleri düşüren de sensin bunun laciverti olmaz haklısın

Ben bu dünyaya girerken cemle konuştuğumuzda yönetim işini istemediğimizi falan konuştuk dünya açıldı cem bana yetki vermiş ceme özelden mesaj attım buraya yetkili birini gönder ben yetki istemiyorum diye tamam dedi bu bölgede op falan yapılmadı ceme de op için mesaj attığımda ayarla kanka sen operasyonu dendi ben op planlocak olsam böyle işlerle uğraşacak olsam klan kurardım çıkarken de adam gibi geldi söylendi klandna cıkıldı hiçbir pıtır oyuncusuna ne kami ne mis ne fake hiçbir saldırı atılmadı

Kimse kusura bakmasın kendi klanınızla ilgilenmiyorken oturup ömerin benim ilgilenecegimizi düşünüyor olmanız garip ki diplomasileri bile gidip Ömer konuşarak uğraşarak halletti
Neyse buradaki herkesin bahanesi biz olacaz çok konuşup anlatmaya gerek yok :)

bugracisem

Baltacı
Merhaba ben sizi tanimam siz beni tanimazsiniz. Ama bence yapmadigimiz demeyin kendi adiniza konusun. Sanji baskaninizin suyu bulaniklastirmayi sevdigini kanitlayabilirim. Verdigi sozleri , yaptigi konusmalari ve yaptigi hareketlerin tezatlığını kanitlayabilirim. Siz ise bugra hocam , sadece daha once benim klanimda oynamis tatava klanindan bir oyuncunun kent sıkıntı yaratirsa birlikte döneriz mesajina sahipsiniz. Kent klanindan arkadaslarin burada karalama girisimlerine devam etmesi halinde oturup bunlarin hepsini hazirlayacagim.İyi oyunlar.

Merhaba,

Konuyu bulandırmaya gerek yok,bizi truva organize eden bir klan gibi gösterdiniz daha ne söyleyebilirsiniz ki..
Ortada bir şeyler var ise yazın lütfen,algı yapmaya devam etmeyin.

Klana gelen oyuncu yazıyor,ben söyledim de geldim diyor,bugün gelenler de öyle.,insanlara niye truvacı diye yaftalama atıyorsunuz ve bize karşı niye bunu organize eden bir klan diye algı oluşturuyorsunuz.

Dünyadan ayrılma yazınız bizi karalama üzerine yazılmış,bizim arkadaşlar cevap verdiği zaman mı karalama yapmış oluyoruz.

Olmadı yapamadık diyerek gidin,kimse gelecek gördüğü ve mutlu olduğu klandan ayrılmak istemez ,Kent klanının sizin bu duruma düşmeniz ile ilgili yaptığı hiçbir şey yoktur.

bugracisem

Baltacı

İşte burada klan üyesinin haritada sıkışmaması , oyuncu taşıma planları ,her oyuncudan maksimum verimi alma işi yönetim kadrosunun işidir.
Egelif sizden sonra 3 operasyona katıldı,siz adapte edememişsiniz,çuvaldızı kendinize batırın birazda.

Ne Dude ne de başka bir klan ile müt vs değiliz ,haritamız nereye kolayca ilerliyor ise oraya gidiyoruz.

bugracisem

Baltacı
Planı pasif toplayıp haritayı düzenlemek isteyen adam kalkıp klanındaki diğer adamlar 12-15 saat süre mislerle yanına toplamaz hocam. Geçecek herkes bu ayağı. Mesaj atıp sorduğumda da ben yetkili değilim bilgim yok dendi bana. Kesinlikle bilgin yoktur hocam. Önünde full gelişmiş bir köy var senin klanın 12 saat mesafeden geliyor ama senin bilgin yok. Hemen bi üstümdeki adamı da sen topladın mesela ki adam pasifte değildi gayet düzgün oynuyordu.

PITIR bana göre eksik bir klandı. Belli başlı kişiler için toplandı sadece ama KENT dediğiniz klan sadece hinlikler üzerine kurulmuş gibi.

Merhaba,

Klan yönetimine bunları söyleseydiniz o zaman,bu kadar şey yapan oyuncuya neden saldırı atmadınız.
Kimse de sormuyormuydu sizde bu oyuncu bizden çıktı şimdi bu köyleri topluyor diye..
Kent klanı hinlik üzerine kurulmuş diyorsun da neyimizi gördün bizim.
Ne ben ne de Mesut bu oyuncu arkadaşlarımıza bize gelin diye tek bir konuşma yapmadık,onlardan bir şey gelmediği sürece biz bu konulara girmedik.
Ayrıca hepsi daha önceden zaten çok yakın tanıdıklarımız,orada mutlu olmadılar ve bizde oynamaya karar verdiler konu sadece bu..

Arelll

Yasaklı
Haklısın laciverti pembesi olma misler gelirken girmesine az Bi süre kala multileri klandan atılıyor diye klandan cıkıp destekleri düşüren de sensin bunun laciverti olmaz haklısın

Ben bu dünyaya girerken cemle konuştuğumuzda yönetim işini istemediğimizi falan konuştuk dünya açıldı cem bana yetki vermiş ceme özelden mesaj attım buraya yetkili birini gönder ben yetki istemiyorum diye tamam dedi bu bölgede op falan yapılmadı ceme de op için mesaj attığımda ayarla kanka sen operasyonu dendi ben op planlocak olsam böyle işlerle uğraşacak olsam klan kurardım çıkarken de adam gibi geldi söylendi klandna cıkıldı hiçbir pıtır oyuncusuna ne kami ne mis ne fake hiçbir saldırı atılmadı

Kimse kusura bakmasın kendi klanınızla ilgilenmiyorken oturup ömerin benim ilgilenecegimizi düşünüyor olmanız garip ki diplomasileri bile gidip Ömer konuşarak uğraşarak halletti
Neyse buradaki herkesin bahanesi biz olacaz çok konuşup anlatmaya gerek yok :)
Merhaba,

Konuyu bulandırmaya gerek yok,bizi truva organize eden bir klan gibi gösterdiniz daha ne söyleyebilirsiniz ki..
Ortada bir şeyler var ise yazın lütfen,algı yapmaya devam etmeyin.

Klana gelen oyuncu yazıyor,ben söyledim de geldim diyor,bugün gelenler de öyle.,insanlara niye truvacı diye yaftalama atıyorsunuz ve bize karşı niye bunu organize eden bir klan diye algı oluşturuyorsunuz.

Dünyadan ayrılma yazınız bizi karalama üzerine yazılmış,bizim arkadaşlar cevap verdiği zaman mı karalama yapmış oluyoruz.

Olmadı yapamadık diyerek gidin,kimse gelecek gördüğü ve mutlu olduğu klandan ayrılmak istemez ,Kent klanının sizin bu duruma düşmeniz ile ilgili yaptığı hiçbir şey yoktur.
Merhabana merhaba kardesim,
Sana bi sürü cevap yazmaya gerek yok. Bi kere en basindan yanlis ifadede bulunuyorsun. O bahsettigin multin dedigin adam benim arkadasim Aragorn51 dir. Ve multim degildir. Adam pre alip barbar topluyor hala oynamak icin. Ben wp da liste 3 kere liste yayinlamama ragmen pasifleri toplicam herkesten once kimseye kalmadan diye mis cikarsan benden arayi yersin. Ulrich muhabbetine gelince de ulrich benim arkadasimdir. 1500 er mizrak kilic koyunden dusmustur lakin 6 sar k yetismistir kendisine. Bi laf yazarken lutfen emin olun gercekten boyle mi diye ondan sonra yazin. Klan savas halindeyken helallik almadan klandan cikana denilecek sey bellidir. Yok soyle yok boyle denilmez. Ufak tefek acik kapiyi cogaltarak bahane ederek bunlarin uzeri e basarak kendinizi ve bu yaptiginizi hakli cikartamazsiniz. Hangi klan olursa olsun herkesin hakki var birbirinde oyle kafana gore kacip gidemezsin. Gidersen de adin bellli

necromanze

Yasaklı

Neyse buradaki herkesin bahanesi biz olacaz çok konuşup anlatmaya gerek yok

OP planlayan vardı cemle ben. Sen de kami ve mis bilgisi vermek yerine yağma yapıp pre kastın. Şimdi de yancılık yapmaya karar verdin. Yancılık yapmaya başlamadan önce de mağdur rolüne girdin. Arkadaşlar burada ucuz bir senaryo var bu senaryoyu gözler önüne sermek de boynumuzun borcu.

DUDE'nin içinden köy alacaktık sana 40 ar k destek ayarladık bozokla beraber ama bu yağma nasıl bir şeyse vazgeçemedin bir türlü. Haber bile vermedin konuyla alakalı bize.

Yaydan merkeze def çekmeye çalıştık klanındaki oyunculara yazdık "iç kısımdan köy alınacakmış destekleri oraya saklıyoruz" dediler kimse destek atmadı. Ona rağmen ara attık peşledik köyleri tuttuk. Sen ise ağlamayı tercih ettin.

İntikam almayı sevmem ama ödeşmek adettendir. Şimdi EXIT ekibi sana vuracak mı vurmayacak mı sen onu düşünmeye devam et. Yağmayla pre kasmaya da devam. Bi ara kullandığın botu da söyle ama bize hep kendine çalışıyosun.

Olur da EXIT ekibi sana vurursa bu sefer de bir Meteor'da şansını dene bence.

KARAESKİ

Kılıç Ustası
PITIR'a yeni katılmış bir üye olarak bu cümleleri kaleme alıyorum. Uzun süredir bu oyunu oynamıyordum, tesadüfen PITIR ile tanıştığımın altını çizmek isterim..

Bu dünyanın artık son günlerindeyiz, PITIR klanı ile hep beraber gurur duyacağımız işlere imza attık. Tüm PITIR üyeleri (bazıları hariç) ile çok çalıştık, ter döktük, PITIR'a değer kazandırdık, Başarılarımızla oyunun ilk başlarında saygınlık kazanan bir klan oluşumu ortaya koyduk. Sadece günü değil, yarına odaklı çalıştık.

Şuna eminim ki, her veda yeni bir başlangıçtır. DAĞISTANLI liderliğinde kurulan PITIR klanı arkasında tertemiz bir geçmiş bıraktı. Klan içerisinde bilgi sızdıranlar, bir şeyleri bahane edip başka klanlara geçenler, savaş anında yarı yolda bırakanlar hariç, DAĞISTANLI ile bu ağır yükü paylaşan tüm Klandaşlarıma bende buradan bize sundukları deneyim için teşekkürlerimi iletiyorum.
biraz karakterli ol mesajları buraya döktürme. pervane gibisin her klana döndün. seni ve arkadaşını nasıl oyaladım ama? yediremediğin için mi whatssaptan engelledin? pren olsun, askerin olsun ya da kamin olsun önemi yok bu yoksunlukla Kentin yanından geçemezdin zaten

Shockz

Acemi
Truvanın kitabını yazıp truva yiyince forumda ağlamak nerden baksan 10/10 hareket isanın köyünü dalavere ile alınca klan başkanınız hiçbir şey yazmadı foruma üstüne bi de çok matah bi halt yemişler gibi forumda övüne övüne anlattılar aramızda husumet vardı şöyleydi böyleydi diye ayrıca dünyanın yarısını klana alırsan truvada olur herşey olur bende mesut abiyle buğra abiyle bu dünyada tanıştım o kadar discordda muhabbetimiz var wp grubunda konuşuyoruz hiç klana adam çekmeye çalıştıklarını görmedim duymadım bizlere bile günde 10-15 kişi yazıyor klana alır mısınız diye bu adamları alsak 3-4 klan daha çıkarırdık destekleri sadece kendinize çekin adamları izole bırakın sonra çıkıp başka klana geçince bunlar hain bunlar fetöcü tam türkiye simulasyonusunuz hiçbir şey yapmadan herşeyin iyi olmasını umuyorsunuz