PAY & HANÇER VS ORGANİZE & SİYAH &ANKA

-Ares-

Baltacı
Buyrun okuyun :) Zor bir savaş olmayacakmış.

ARKADASLAR BILDIGINIZ GIBI HANCER VE GIRGIR SAVASI YAKIN SIMDI DINLENMEDE KALALIM CUNKU ZIHIN OLARAK GNR SONRASI YORULDUK. BU SUREDE HERKES MISYONER VE ASKER BASIMINA YOGUN BIR SEKILDE AGIRLIK VERSIN. BU ESNADA TEMIZLIKLERE DEVAM EDECEGIZ PASIF OYUNCULARI ARAMIZDAN CIKARICAZ. ARDINDAN KEMIK BIR YAPI ILE HANCER VE GIRGIR A HUCUM EDICEZ. TABIKI KLANIMA SIZ DOSTLARIMA GUVENIM SONSUZ ZIRA ZOR BIR SAVAS OLMAYACAK COK KEYIFLI OLACAGIDA ASIKAR. SAVASA GIRMEMIZLE BIRLIKTE YAPACAGIMIZ ILK OPERASYONDA 70-80 KOY ALMAK GIBI BIR BEKLENTI ICERSINDEYIZ BUNU TABIKI MISYONER VE ASKERLE SAGLAYABILIRIZ. HAZIRLIKLARIMIZI YAPALIM. HERKESE EGLENCELI OYUNLAR :)
Srebrenitsa tarafından 19.05. tarihinde saat 05:15 tarihinde düzenlendi

DeletedUser59592

Ziyaretçi
:) gözümün gördüğü hiçbirşeyden korkmam demiş Hz. Hamza
Bizde kıtada olan hiçbir klandan korkmuyoruz. O arkadaşada cevabım olurdu ama raporlarla göstericem. Kesimdeki liderliğimi sayelerinde sürdürücem. Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın :))

DeletedUser57757

Ziyaretçi
Bizim savaşımız kendimize ait birileri için yada birileriyle değil. 1 ay sonra diğer şakşakçılar gibi sende buraya bakarsın kim dağılmış.. Ayrıca pay klanını bu kadar büyütmeyin birkaç dünyada oyunun başlarında silinip gittiler yine böyle şakşakçıları vardı.

Kardes ; Senin damperin patlamis Sacmaliyorsun... PAY ekibindeki her hangi bir yöneticinin profiline girersen asagidaki yazi ile karsilasirsin... Oyle yok oyunun basinda dagildilar vs gibi bos soylemlerle laf kalabaligi yapma. Asagidaki basarilar cok fazla kisiye nasip olmaz saygi duyun bu ekibe...

Zafer başarıları
ally_victory.jpg

Kazanan Klan
28. Dünya'i, klanın VUSLAT-CESET ile yendin.

ally_victory.jpg

Kazanan Klan
36. Dünya'i, klanın YEK KAPANIŞ ile yendin.

-Ares-

Baltacı
Girdiğimiz hiç bi dünyada erken safhada silmedik ki neyin kafası bu anlamadım ramazan ayında :D

DeletedUser63067

Ziyaretçi
Bu oyunda kimlerin dünyaları nasıl kapattıklarını da biliyoruz sıkıntı yapmayın... :) İki tane rapor koymuşsun ben burayı raporla doldururum ama ne gerek var... Raporla yada köy almakla iş bitmez sonuç önemli 1 ay sonra pay ve yandaş medyası silindiğinde buraya yine yazacağım... Biz hiçbir dünyada silmedik demişsin silmediniz silindiniz zaten :) Pts ye savaş açmak için kaç klanla iletişime geçtiğinizi gördük organizeyi silmek için bir sürü klanla iletişime geçtiğinizi de gördük bizim için bölgede kurduğunuz klanları da gördük... Şuan Siyah ile savaşmaları için yalvardığınız KUDRET'teki dostlarınızı da biliyoruz ama unuttuğunuz bir şey var bir mesajla klanları bünyemize kattığımız gibi bir mesajla diplomasileri de tersine çevirebiliriz... Bunu unutmayın... Şimdi size haritayı incelemenizi ve arada nasıl tost olacaksınız ona bakmanızı ve w47 ye girmenizi öneririm biz oraya girmeyeceğiz... :) Buraya atıp tutmanızda zaten bir iki dünyada size yanında yer vermiş klanlarla bitirmeniz muhtemelen adamlar sıkılmıştır oyundan bu yüzden böyle havalardasınız agresifleşiyorsunuz çünkü yenileceksiniz ben hiç agresifleşiyor muyum hayır çünkü kazanan agresifleşmez sadece eğlenir.. 1 ay sonra görüşürüz...

-Ares-

Baltacı
Bu oyunda kimlerin dünyaları nasıl kapattıklarını da biliyoruz sıkıntı yapmayın... :) İki tane rapor koymuşsun ben burayı raporla doldururum ama ne gerek var... Raporla yada köy almakla iş bitmez sonuç önemli 1 ay sonra pay ve yandaş medyası silindiğinde buraya yine yazacağım... Biz hiçbir dünyada silmedik demişsin silmediniz silindiniz zaten :) Pts ye savaş açmak için kaç klanla iletişime geçtiğinizi gördük organizeyi silmek için bir sürü klanla iletişime geçtiğinizi de gördük bizim için bölgede kurduğunuz klanları da gördük... Şuan Siyah ile savaşmaları için yalvardığınız KUDRET'teki dostlarınızı da biliyoruz ama unuttuğunuz bir şey var bir mesajla klanları bünyemize kattığımız gibi bir mesajla diplomasileri de tersine çevirebiliriz... Bunu unutmayın... Şimdi size haritayı incelemenizi ve arada nasıl tost olacaksınız ona bakmanızı ve w47 ye girmenizi öneririm biz oraya girmeyeceğiz... :) Buraya atıp tutmanızda zaten bir iki dünyada size yanında yer vermiş klanlarla bitirmeniz muhtemelen adamlar sıkılmıştır oyundan bu yüzden böyle havalardasınız agresifleşiyorsunuz çünkü yenileceksiniz ben hiç agresifleşiyor muyum hayır çünkü kazanan agresifleşmez sadece eğlenir.. 1 ay sonra görüşürüz...

1 ay sürmeyecek daha kısa sürede görüşürüz.Sen buraya girebilecek misin peki onu söyle :)

DeletedUser63067

Ziyaretçi
Yenerseniz de ki böyle bir ihtimal bile yok ama tebrik etmek için girerim bu bir oyun benim için sadece...

DeletedUser66682

Ziyaretçi
Kudret siyahla savaşması için kimse bişey demesine gerek yokki zaten savaşıp ezicez

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Bizim savaşımız kendimize ait birileri için yada birileriyle değil. 1 ay sonra diğer şakşakçılar gibi sende buraya bakarsın kim dağılmış.. Ayrıca pay klanını bu kadar büyütmeyin birkaç dünyada oyunun başlarında silinip gittiler yine böyle şakşakçıları vardı.

''Şakşakçılar ?? '' Arkadaşım yaşını bilmiyorum ama yapılan yorumları kaldıracak kadar kişilik sahibi değilsen foruma konu açmayacaksın. Bana veya diğer insanlara şakşakçı diye hakaret etme hakkını nereden buldun bilmiyorum ancak oyun modlarının bu konuda işlem yapmaması ayrı bi konu. Benim veya diğer arkadaşların PAY klanından sence ne çıkarı olabilir de onlara şakşakçılık yapalım en fazla tanıdığımız arkadaşlarımız vardır ondan sempati duyarız. Biz bu forumda eğlenmek için takılıyoruz nereye ne yorum yapacağım seni ilgilendirmez eğer bi iddian varsa bunu savaş meydanında göster sonra gel burada zaferini açıkla hepimiz tebrik edelim.

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Sevgili arkadaşım damperman bu bir oyun öncelikle bunun bilincinde olmanı isterim. Farklı nickle burada ahkam kesilmez. Buradaki kişiler oyunda uzun zamandır oynayan ve artık belli birikimi olmuş kişiler. Her klan hakkında kendi fikirleri ve tahminleri var onlarıda belirtmişler. Burada o arkadaşların bizi desteklemeleri veya yermeleri gerekir. Yanlışımız varsa düzeltiriz doğrumuz varsada üstüne eklemeye çalışırız. Ama burada kimseye hakaret edemezsin. 15 senelik klanlar hayatımda kimseye etmedim yinede etmem. Yenerseniz buradada emin ol tebrik ederim. Sonuçta karakterlerimizi yansıtırız oyunada forumada, gizli kalmış egolarımızı değil...

DeletedUser63067

Ziyaretçi
He he öyle.. :) Bitiricez sizi az kaldı sonu yaklaşıyor pay in...Kudret klanını bilirim w1 klansavaslari.net zamanından ama eski kudret mi haritada yan yana geldiğimizde bakacağız..

DeletedUser65896

Ziyaretçi
He he öyle.. :) Bitiricez sizi az kaldı sonu yaklaşıyor pay in...Kudret klanını bilirim w1 klansavaslari.net zamanından ama eski kudret mi haritada yan yana geldiğimizde bakacağız..
1 ay sürmeyecek daha kısa sürede görüşürüz.Sen buraya girebilecek misin peki onu söyle :)

Hiç sanmıyorum bu tipleri çok gördüm savaş sonunda ilk toz olan olurlar sonucu merakla bekliyorum :)