PAY & HANÇER VS ORGANİZE & SİYAH &ANKA

DeletedUser50138

Ziyaretçi
KUDRETLİ DOSTLAR klanlarını yazarken besmele çektin mi bilmiyorum ama konunun bizle alakası Yok iken bizi ortaya atmaya kimsenin hakkı yok!
Ayrıca kimsenin bize yalvarmasına veya bizim de yalvarmamıza gerek Yok .
Dünya başından beri öncelik kıtamızı kapatacağımızı dosta düşmana söyledik.
Önümüzde olanlar düşünsün .

-Ares-

Baltacı
KUDRETLİ DOSTLAR klanlarını yazarken besmele çektin mi bilmiyorum ama konunun bizle alakası Yok iken bizi ortaya atmaya kimsenin hakkı yok!
Ayrıca kimsenin bize yalvarmasına veya bizim de yalvarmamıza gerek Yok .
Dünya başından beri öncelik kıtamızı kapatacağımızı dosta düşmana söyledik.
Önümüzde olanlar düşünsün .

Bu arkadaş kendinden pay biçiyor sanırım.Organizeyle ankaya çok yalvarmışlar demek ki bize savaş açtırmak için :)

DeletedUser63067

Ziyaretçi
Vurduğumuz klanların inlemelerinden başka birşey duymuyoruz sırası geleni alacağız kimse sıkıntı yapmasın :)

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Vurduğumuz klanların inlemelerinden başka birşey duymuyoruz sırası geleni alacağız kimse sıkıntı yapmasın :)

Belli ki arkadaşın lugatı fazlasıyla bozuk yine de tek hücresiyle cümle kurabiliyor olması bilim adına umut verici oyun modları argo konuşmalara müsaade ettikçe dozu arttıran bu Prokaryotun hala forumda dolaşabiliyor olması çok garip. En ufak konuşmalarımızda bizi uyaran modlar nerede acaba :)

DeletedUser63067

Ziyaretçi
May 25
22:18 Klan İlliryalı tarafından kuruldu.

32 SIMURG ANKA 810.773

Sadece 5 günlük kesim puanı saldırıda .. Çok konuşmayın icraat görelim :) Biz kesiyoruz..

DeletedUser63067

Ziyaretçi
Biz köy alırken attığınız adamları saymıyorsunuz ondandır adam köy kaybedecekken klandan çıkıyor sonra giriyor bir daha çıkıyor ama oyunu istatistikler kazanmaz merak etmeyin 1 ay bile çok size :) Sizden saldırı alırken aldığımız arkadaşın köylerini koymuşsunuz komikler.. Aşağınız yukarınız heryeriniz olsa ne farkeder cücük kadarsınız karşımızda :)

DeletedUser66851

Ziyaretçi
savaş sıralaması. buraya giremeyenler gitsin kumda oynasın

DeletedUser57824

Ziyaretçi
Bu oyunda kimlerin dünyaları nasıl kapattıklarını da biliyoruz sıkıntı yapmayın... :) İki tane rapor koymuşsun ben burayı raporla doldururum ama ne gerek var... Raporla yada köy almakla iş bitmez sonuç önemli 1 ay sonra pay ve yandaş medyası silindiğinde buraya yine yazacağım... Biz hiçbir dünyada silmedik demişsin silmediniz silindiniz zaten :) Pts ye savaş açmak için kaç klanla iletişime geçtiğinizi gördük organizeyi silmek için bir sürü klanla iletişime geçtiğinizi de gördük bizim için bölgede kurduğunuz klanları da gördük... Şuan Siyah ile savaşmaları için yalvardığınız KUDRET'teki dostlarınızı da biliyoruz ama unuttuğunuz bir şey var bir mesajla klanları bünyemize kattığımız gibi bir mesajla diplomasileri de tersine çevirebiliriz... Bunu unutmayın... Şimdi size haritayı incelemenizi ve arada nasıl tost olacaksınız ona bakmanızı ve w47 ye girmenizi öneririm biz oraya girmeyeceğiz... :) Buraya atıp tutmanızda zaten bir iki dünyada size yanında yer vermiş klanlarla bitirmeniz muhtemelen adamlar sıkılmıştır oyundan bu yüzden böyle havalardasınız agresifleşiyorsunuz çünkü yenileceksiniz ben hiç agresifleşiyor muyum hayır çünkü kazanan agresifleşmez sadece eğlenir.. 1 ay sonra görüşürüz...

He he öyle.. :) Bitiricez sizi az kaldı sonu yaklaşıyor pay in...Kudret klanını bilirim w1 klansavaslari.net zamanından ama eski kudret mi haritada yan yana geldiğimizde bakacağız..

Hocam kendinle ne kadar çok çelişmişsin ya,hem ben sinirleniyor muyum bakın diyorsun pay ekibinin sinirlendiğini,agresifleştiğini düşünüp,hem de atarlı atarlı sizi sileceğiz,bitireceğiz 1 ay ömrünüz kaldı diyorsun,üstüne üstlük rakibinin çok pohpohlandığını söylüyorsun tamam hadi diyelim ki öyle ama sende rakibini çok küçük görüyorsun,saygı duymuyorsun,önce bir kendine bak derim,şu 1 aya da amma takmışsın,her mesajında dile getirmişsin yap da görelim tebrik edelim seni.