PAY & HANÇER VS ORGANİZE & SİYAH &ANKA

DeletedUser55288

Ziyaretçi
İki tarafada başarılar yoğun bir savaş olacak belli :)

DeletedUser57824

Ziyaretçi
PAY ve HANÇER klanlarına başarılar dilerim:)

DeletedUser66877

Ziyaretçi
İyi kesimler diyorum ve izlemedeyim Başarılar

DeletedUser66675

Ziyaretçi
Herkese başarılar dilerim en iyi şekilde zevk almak ümidi ile

DeletedUser66851

Ziyaretçi
pay dağıtır diğer klanları. en fazla 1 ay sürer

DeletedUser65896

Ziyaretçi
2 3 klan daha verseydiniz karşı tarafa PAY tarafı çok güçlü olmuş iki tarafa da başarılar dilerim 1 aya kalmaz PAY zaferini duyarız :)

DeletedUser63067

Ziyaretçi
2 3 klan daha verseydiniz karşı tarafa PAY tarafı çok güçlü olmuş iki tarafa da başarılar dilerim 1 aya kalmaz PAY zaferini duyarız :)

Bizim savaşımız kendimize ait birileri için yada birileriyle değil. 1 ay sonra diğer şakşakçılar gibi sende buraya bakarsın kim dağılmış.. Ayrıca pay klanını bu kadar büyütmeyin birkaç dünyada oyunun başlarında silinip gittiler yine böyle şakşakçıları vardı.

DeletedUser66782

Ziyaretçi
Hocam savaş sizin forum herkesindir.
Foruma taşındıysa konu herkes yorum yapma hakkına sahiptir.
Savaşı kazanın herkes tebrik etsin saygı duysun ama bu üslup ile değil savaş dünya kapatsanız bi anlamı olmaz
PAY klanı güzel savaşlar çıkardı siyah klanı da öyle payı her dünyadan tanıyan var bırakın önce dünya sizi bi tanısın.

Bizi de asıp biçenler savaşta ilk hesap silenler kendileri oldu ben yine de tebrik ederim kaybettim deyip hesap sildiler bi çoğu gibi başka klanlara sığınmadılar.

Forum eğlenme amaçlıdır bunu unutmayalım

Favorim de Siyah benim

DeletedUser66851

Ziyaretçi
1 ay sonra yazacağım şakşakçılar için silineni buraya

hocam bu atar niye :D alt tarafı oyun. bizim pay klanıyla her hangi bir diplomasimiz yok hatta tam karşıt kıtalardayız :D yenmesininde yenilmesininde bana ne zararı ne yararı var.