Pasa klanlari diplomasisi

• Konuyu başlatan *niddaayiz*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Bolgesel mantikla ilerliyoruz biz guney batinin merkezinde bir klaniz ve hedef elveltte merkez. merkezde ise bircok klan ile rekabetimiz suruyor. Bu klanlara savas ilan etmiyoruz. Aksi halde ilanda bulundugumuz klan ya hemen dagiliyor Yada bizim bile takibine yetisemiyecegimiz sekilde yeni klanlar kuruluyor packlar yapiyorlar birlesiyorlar v.s :) en iyisi ilansiz savas yoksa adami cok yoruyorlar.

Bide ne kadar favori klan varsa hepsi asiri samimi dostlarin klanlari olmasi bizi cok dusunduruyor. Tam saldiri cikacaksin. Adam sendemi pasam derse ne olacak?;)

Diplomasi esasli emin adimlarla yurume taraftariyiz.

Glory ye laf yok:) O benim muttefikim bizde laf agizdan bi kere cikar. Adamlarda ego yok.

Pasa hemen diplomasiye ekle dedim kabul ettiler. serhat gibi surundurmediler. Mubarek bi cevap veriyor. Ben hayatimda boyle rest gormedim. Mos mor etti adami.:)

DeletedUser61413

Ziyaretçi
Dİplomasimiz hayırlı olsun üstad.

Yukarıda okuyorum bazı arkadaşların istekleri Mesajlarına yansımış.

Bence en doğru kararı vermişsiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Diplomasimizde guncelleme yapilmistir.

Gassal ve serhatin yogun baskilari sonucu dayanamadik pes ettik ve glory klani ile diplomasiyi bitirmis durumdayiz. Tum sorumluluk serhattadir. Hep beraber kiniyoruz. :)

Kitamizda exp
Kitalar arasinda ise kurt ekibi ile diplomasimiz vardir.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Baskılık bir çabam olmasada , öyle hissettirip doğru yolu büyüklerime aydınlattıysam ne mutlu bana :D

İşine yaramazlardı abi boşver.. :D Burada başlık açıp, kıvıranı bile klan değiştirdi :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Ayıp ediyorsun abi, baş tacısın, niye kaale almayalım :( üzdün gece gece.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bırak abi serhatı sen yaz bana beraber halledelim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Diplomasi guncellemesi yapilmistir.

Ateam klani ile gassal ve serhatin yogun baskilari sonucu diplomasi yapmis bulunmaktayiz. Serhat diplomasimizden elini cek!! :)

Muttefiklerimiz

Guneybati kitasi
Exp ve Ateam

Kitalar arasi
Kurt

Toplamda 3 muttefik klanimiz bulunmaktadir. Tum derdimiz bu 3 muttefik klanimizla dunya sonuna yurumektir
Bu saat itibariyle uzun bir sure diplomasimiz kapanmistir.

Serhat eski bir pasa atasozu derki "sona kalan dona kalir"

Sen beni red edersin haaa. Al iste kapandi diplomasi
:)
:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Serhat olmasa foruma yazmam ki. Yil basina 10 post ortalamam var:)

Hepimize hayirli olsun

DeletedUser60166

Ziyaretçi
:D abi sen beni klan profiline diplomat yaz en iyisi :D nasılsa tüm diplomasi benim yüzümden şekilleniyor :p

Cansın sen abi... Sona da kalsak dona da kalsak, yalvartsan da cansın :D wub

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Diplomasiler cogu klanda kapanmış galiba dur bn bi ayar çekeyim :D