Pasa klanlari diplomasisi

• Konuyu başlatan *niddaayiz*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Serhat az kaldi bi gorusmem daha var o da bitsin. Diplomasiyi komple kapatacagim. Iste o an PROFILLERIMIZE

" DIPLOMASIMIZ KAPALIDIR ILLA KONUSMAK ISTIYORSANIZ SINSER E MESAJ YAZINIZ"

Yazdiracagim gayet ciddiyim :)

Bu arada yarin klan sayisini 4 e dusurmeyi dusunuyoruz duyurulur.

DeletedUser

Ziyaretçi
paşa infaz timi olarak klan sayisini 4 e (3 de olabilir) dusurme ve orjin kadroya dönme karari alinmistir. Bu bakimdan bazi bölgelerden cekiliyoruz. Tum w35 ahalisine duyurulur

DeletedUser

Ziyaretçi
saolasın abim oynun basından beri pLanlayıpta yapamadıgımız bişeydi sanırım en sonunda basaracagız:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayırlı olsun usta inşallah istediğiniz amaca ulaşırsınız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende Exp'le savaşacaksınız diye heyecanlanıyordum :) demek ki el ele A-Team klanlarını hedef alacaksınız. diplomasiniz hayırlı olsun :)

Oyun basi diplomasimiz olarak simdilik

Guneybati kitamizda sadece exp klanlari ile diplomasimiz vardir

Guneydogu bolgesinde ise glory klanlar ile diplomasimiz mevcuttur.

biz kendimizi favori görmüyoruz derdimiz sadece zevkli bir oyun. ileriye dönük öngörülerimiz elvelt vardır. w35 süprizlere gebe bir dünya. :)

Diplomasi guncellemesi yapilmistir.

Ateam klani ile gassal ve serhatin yogun baskilari sonucu diplomasi yapmis bulunmaktayiz. Serhat diplomasimizden elini cek!! :)

Muttefiklerimiz

Guneybati kitasi
Exp ve Ateam

Kitalar arasi
Kurt

Toplamda 3 muttefik klanimiz bulunmaktadir. Tum derdimiz bu 3 muttefik klanimizla dunya sonuna yurumektir
Bu saat itibariyle uzun bir sure diplomasimiz kapanmistir.

Serhat eski bir pasa atasozu derki "sona kalan dona kalir"

Sen beni red edersin haaa. Al iste kapandi diplomasi
:)
:)

ateam ve exp'in savaştığı ilk günden belliyken, exp ile müttefikken gidip gassal'ın baskısıyla ateam'le müttefik olup bir de bu klanlarla dünyanın sonuna yürüyeceğiz diyorsun :) savaşan 2 klanla nasıl başaracaksın bunu ne kadar zekisin sen ya :)

Serhat da hiç karışmıyormuş valla milletin diplomasisine :) glory'le olan diplomasiyi bozdurmuş ateamle sana diplomasi yaptırmış. Serhat yanlışın karşısında durmuş ayakta alkışlıyoruz.

ateam ve exp'in savaştığı ilk günden belliyken, exp ile müttefikken gidip gassal'ın baskısıyla ateam'le müttefik olup bir de bu klanlarla dünyanın sonuna yürüyeceğiz diyorsun :) savaşan 2 klanla nasıl başaracaksın bunu ne kadar zekisin sen ya :)

Serhat da hiç karışmıyormuş valla milletin diplomasisine :) glory'le olan diplomasiyi bozdurmuş ateamle sana diplomasi yaptırmış. Serhat yanlışın karşısında durmuş ayakta alkışlıyoruz.

la boş boş konuşma o gün serhatın açıklaması vardı sen foruma katılanları kendin gibi her şeye inacak mı sanıyorsun hatırlarsan serhat "şaka bir yana ne ziya abi bizim diplomasiye karışabilir ne de ben onların diplomasisime karışabilirim demişti" bu da sana yeterli cevap

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende Exp'le savaşacaksınız diye heyecanlanıyordum :) demek ki el ele A-Team klanlarını hedef alacaksınız. diplomasiniz hayırlı olsun :)

Oyun basi diplomasimiz olarak simdilik

Guneybati kitamizda sadece exp klanlari ile diplomasimiz vardir

Guneydogu bolgesinde ise glory klanlar ile diplomasimiz mevcuttur.

biz kendimizi favori görmüyoruz derdimiz sadece zevkli bir oyun. ileriye dönük öngörülerimiz elvelt vardır. w35 süprizlere gebe bir dünya. :)

Diplomasimizde guncelleme yapilmistir.

Gassal ve serhatin yogun baskilari sonucu dayanamadik pes ettik ve glory klani ile diplomasiyi bitirmis durumdayiz. Tum sorumluluk serhattadir. Hep beraber kiniyoruz. :)

Kitamizda exp
Kitalar arasinda ise kurt ekibi ile diplomasimiz vardir.

la boş boş konuşma o gün serhatın açıklaması vardı sen foruma katılanları kendin gibi her şeye inacak mı sanıyorsun hatırlarsan serhat "şaka bir yana ne ziya abi bizim diplomasiye karışabilir ne de ben onların diplomasisime karışabilirim demişti" bu da sana yeterli cevap

Haklısın ben muhabbeti kaçırdığımdan tam anlayamamışım.

DeletedUser

Ziyaretçi
eski alıntılar kalmış mesajda , bunlar ne zaman geçecek.

DeletedUser

Ziyaretçi
Tobe tobe:))

Serhat ile diplomasimiz arasinda hicbir bag yok. Serhat bizim hicbir diplomasimize mudahil olmamistir. Bizde onunkine olmamisizdir.

Ateam kurucularina bi sor bakalim pasa ile bu dostluk nereden geliyor. Ateam in kuruculari bizim tabirimizle pasalardir. Gecmiste pasa oyuncularidir hatta w31 de bir muddet bende cin ekibi uyesi idim ;) ateam diplomasisi exp diplomasisinden once yapilmistir. Serhatla alakasi yoktur:)

Glory klaninin devrik lideri olan icanadolu eski bir uyemdir. Ve caylakla diplomasi yapilmistir. Kendi iclerindeki sorunlardan oturu klanini terk etmis ve diplomasiyi iptal etmemi kendi istemistir bizde okeylemisizdir. Serhatla bir alakasi yok :)

Len serhat bu adamlari hep sen musallat ediyorsun bana. Ciddi ciddi senden suphelenmeye basladim. Yoksa bu da bir sakami?

DeletedUser

Ziyaretçi
Niddayız ben onu kabul ettim, kaçırmışım aranızdaki espriyi öyle sandım. Yoksa bana ateam ile sizin aranızda eski bir bağ olduğunuzu söylediler biliyorum. Ancak benim anlamadığım konu şu, biz sizin aranızda bir diplomasi olacağını bilirken ve bizimle diplomasi yapmayacağınızı düşünürken siz niye bize müttefiklik teklif ettiniz? niye sonuna kadar sizleyiz dediniz. Bunları da tartışalım bekliyorum geneldeki konuya.

DeletedUser60166

Ziyaretçi

Erdem, dedem mesajlaşma da benim onu uyardığımı izah etmeye çalışmış ve zaten uyarıma karşın EXP ve Ateam arasında tarafsız kalıp iki klanın savaşına da karışmadan sonucunu bekleyeceğini sonuçtan çıkan klan ile de dünya sonuna kadar devam edeceğini belirtmiş. Ama senin beynin bunlara basmaz. Doğru ve etik bir adım olduğu için. Kişi kendinden bilir, sende herkesten üç kağıt bekliyorsun haliyle. Ama yine yanılıyorsun erdem, yine yalan söylüyorsun, yine boş konuşuyorsun

Alamanya gibiyim, topu ateşlediğim anda herkes savaşa dahil oluyor asdasdasd :D boşver olm bunları ciddiye alma ben hadlerini bildiririm :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Erdem, dedem mesajlaşma da benim onu uyardığımı izah etmeye çalışmış ve zaten uyarıma karşın EXP ve Ateam arasında tarafsız kalıp iki klanın savaşına da karışmadan sonucunu bekleyeceğini sonuçtan çıkan klan ile de dünya sonuna kadar devam edeceğini belirtmiş. Ama senin beynin bunlara basmaz. Doğru ve etik bir adım olduğu için. Kişi kendinden bilir, sende herkesten üç kağıt bekliyorsun haliyle. Ama yine yanılıyorsun erdem, yine yalan söylüyorsun, yine boş konuşuyorsun

Alamanya gibiyim, topu ateşlediğim anda herkes savaşa dahil oluyor asdasdasd :D boşver olm bunları ciddiye alma ben hadlerini bildiririm :D

savaşın sonucunu bekleseymiş doğru ve etik bir adım olurmuş . Burda boş konuşan biri varsa o da sensin ;)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
savaşın sonucunu bekleseymiş doğru ve etik bir adım olurmuş . Burda boş konuşan biri varsa o da sensin ;)

Adamın niyeti oydu zaten, sizi de kendisi gibi sandığı için. Ama burada şair "Kimin ne mal olduğunu anladım bu nedenle savaşın sonunu beklemeyeceğim" demek istemiş. Senin beyin error vermeye başlamış erdem, çık bir hava al gel...

DeletedUser

Ziyaretçi
Adamın niyeti oydu zaten, sizi de kendisi gibi sandığı için. Ama burada şair "Kimin ne mal olduğunu anladım bu nedenle savaşın sonunu beklemeyeceğim" demek istemiş. Senin beyin error vermeye başlamış erdem, çık bir hava al gel...

Evet öyle söylemiş, suçlamalarda bulunmuş. Kaçmasın gelsin de tartışalım kimin ne mal olduğu çıksın ortaya. Biz ateam'le savaşırken gelip bizimle niye müttefik olmuş söylesin, çünkü o söylemezse ben söyleyeceğim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Dogrusun bende son yazini farketmeden yazmisim.
Dostum ateam ile diplonasimiz var iken exp ile diplomasi teklifi olustu ve bizde ateam ile dost oldugumuzu belirterek anlasmaya vardik. Amac nedir merkez kita klani yay bolgesi klanlari ile diplomasi yapar. Bizde bunu yaptik sizle ve ateam ile diplomasi yapildi bunda ilginc ve yanlis olani anlayamadim. Sorun biraz acayip olmus bir klanla diplomasi yapiyorsun ve bu diplomaside 2 temel unsur vardir sadakat ve daimiliktir. Biz tum diplomasilerimize bu 2 unsurun garantisini veririz.
Exp ye derizki sende guney bati klanisin bende bu diplomasi kitamizda sadece sen ve ben kalincaya kadar devam eder o vakit gelincede oturur anlasir ortak karari veririz. Tamam veya devam denir.. bu diplomasinin temel kuralidir. Ayni konusma diger muttefiklerlede ayni sekilde yapilir ve anlasmaya sadik kalinir. Misal kitada pasa exp ve ateam kaldi . Otomatik olarak kitada her iki klan da var oldugu ve anlasmada 2 klan kalma sarti devam ettigi icin diplomasiler aynen devam eder. Iste bunada diplomasi denir. Burada esas olan diplomasinin daimiligidir.

Bu anlasmalar yapilir iken her iki tarafada bir diger tarafla yaptigim anlasmanin metinlerini ilettik mesajlar bile karsilikli iletildi kabul edildi. Bu anlasmalar bu sartlarda yapildi. Her iki tarafta kabul etti. Bu sorunun sorulmasi bile ilginc :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Evet öyle söylemiş, suçlamalarda bulunmuş. Kaçmasın gelsin de tartışalım kimin ne mal olduğu çıksın ortaya. Biz ateam'le savaşırken gelip bizimle niye müttefik olmuş söylesin, çünkü o söylemezse ben söyleyeceğim.

Herkes sana cevap vermek mecburiyetin de değil aslanım. Adamın yaşı ile senin yaşın bir değil önce sen büyüklerinle nasıl konuşulması gerektiğini öğren. Bu terbiyeyi çok küçük yaşlarda alman gerekiyordu senin, bu yaşa gelmiş hala öğrenememişsen bizi yorma yol al erdem... Bu adam sana cevap vermek zorunda değil, senin gibi kıvraklık yapamadığı için aklın sıra etki kurma çabası içerisindesin ama yemezler, yedirtmezler... Dede yerine ne cevap arıyorsan sen bana söyle ben sana haddini bildirecek o adamım ;)

DeletedUser57132

Ziyaretçi

sen hangi klandasun abi