Pasa klanlari diplomasisi

• Konuyu başlatan *niddaayiz*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Diplomasi durumlarimizi buradan duyuracagiz.

Diplomasilerde asiri seciciyiz az ve daimi diplomasiler yapmayi dusunuyoruz. Diplomasiler bizim acimizdan sade ve sadece diplomasimiz olan klanin yok olmasi ve diplomasiye aykiri tavir hal ve hareketler ile duser. Diplomasilerimizde daimilik soz konusudur. Diplomasilerimizdeki secicilik devamli olarak w35 de var oldugumuz muddetce devam edecektir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyun basi diplomasimiz olarak simdilik

Guneybati kitamizda sadece exp klanlari ile diplomasimiz vardir

Guneydogu bolgesinde ise glory klanlar ile diplomasimiz mevcuttur.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Abim benim seçici davranırken algıda yanılma yapmışsınız sanırım :D canınız saolsun... başarılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende Exp'le savaşacaksınız diye heyecanlanıyordum :) demek ki el ele A-Team klanlarını hedef alacaksınız. diplomasiniz hayırlı olsun :)

DeletedUser57450

Ziyaretçi
paşa klanları çok sağlam klanlar :D kıta 54 de çok iyi ilerliyorlar biz çok geride kaldık onlara karşı :D m@hşer klanındayım bu arada :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Abim benim seçici davranırken algıda yanılma yapmışsınız sanırım :D canınız saolsun... başarılar.

beni red ettigini hor gördügünü ve iteledigini unutmadım. halbuki sadece diplomasi ekle demiştim:)

halbuki ilk birliktelik teklifimi sana yapmıstım mutlu mesut bir w35 hayalimiz olacaktı. kınıyorum seni

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende Exp'le savaşacaksınız diye heyecanlanıyordum :) demek ki el ele A-Team klanlarını hedef alacaksınız. diplomasiniz hayırlı olsun :)

dur yahu öyle birsey demedik bizim a takımıyla bir derdimiz yok. onlar yay bölgesinin klanları. yurtta sulh cihanda sulh.
illa milleti birbirine düşüreceksiniz:)

DeletedUser

Ziyaretçi
hayallerimi yıktınız bari bunu yıkmayın :(

ciddi ciddi savaşmanızı bekliyordum. sebebine gelirse güney-batı, sizler gibi iki büyük klana dar geleceğini düşünüyordum. dünyanında en heyecanlı savaşı olacak diyordum kendi kendime. neyse bakalım birlikteliğiniz hayırlı olsun. artık size başarı dilememe gerek yok bölgeyi yer bitirirsinizthumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
biz kendimizi favori görmüyoruz derdimiz sadece zevkli bir oyun. ileriye dönük öngörülerimiz elvelt vardır. w35 süprizlere gebe bir dünya. :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
beni red ettigini hor gördügünü ve iteledigini unutmadım. halbuki sadece diplomasi ekle demiştim:)

halbuki ilk birliktelik teklifimi sana yapmıstım mutlu mesut bir w35 hayalimiz olacaktı. kınıyorum seni

Abi seni süründürücem dediğin zaman GLORY klanlarını diplomasiye ekleyeceğin hiç aklıma gelmemişti. Bilsem kabul etmez miyim hiç :D

Şaka bir yana , yeri ve zamanı olmayan bir anlaşma olmadığı için bekletme tercihini kullanalım demiştim :) Ama zaten bu diplomasi şartların da bazı klanlarla aynı diplomasi de yer almayacağımız açık ve net :)

serhat sen ziya abiye nasıl hayır dersin bak hiçbir işin doğru gitmez yağmaya hafif atarsın köyden mal götürürler benden söylemesi tt2

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Hayır demedik olm :D bir çay içelim ama taliplerimizi aramaya devam edeceğiz henüz erken dedik tt2 Allah Allah :D

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Hayırlı olsun paşa ailesi eski elitten selamlar

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Ve Diplomat Geri Döndü TatiL Bitti Savaş Mod ON ;)

Serhat Cok cay içiyorsun kafa yapıyor snde hayır denirmi buna tt2

Şaka bir yana Diplomasiyi raf a kaldırdık ama şimdilik bu kadar düşman yeter :)

Dost da var ama gönül bagı ile diplomasi ile degil :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Emin ol onurcum, çay bende sende ki oruç kafasını yapmıyor hiç bir şekilde :D ne içiyorsan sahurda, aynısından istiyorum tt2

DeletedUser58862

Ziyaretçi
O Kafa bnde sürekli var Bişey içerek yaşıyamazsın tt2tt2

GassaL da anlaşmazlıkmı başlıyor şok şok tt2

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Dünkü atar geldi aklıma birden bak anlaşmazlık diyince :D nasıl mis arası iyi geldi mi canem sana :D tt2