Paşa

• Konuyu başlatan DeletedUser48333
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
hahaha yeter la :D:D

gizlice degil pakt a yoktu ortada siz farkında degildiniz sadece herkes bireyseldi öyle pakt olmaz

sıkıldım ama hep aynı şeyi döndürüyon anlayışında artık bir sıkıntı oldugunu düşünüyorum :D:D

o yüzden hadi oyunumuza bakalım boş konuşmayalım icraat gösterelim :D

Ne oldu cevap veremedin mi yoksa cevap verecek cesaretin yok mu?

Satis nedir aciklada ogrenelim.:)

DeletedUser56509

Ziyaretçi
Son post bu Celalim..

Nidaaa'nın amacı ve hayali;

Dejavu ve Elit birbirine düşer, Eşkiya ve arrowa gider yalvarırım bu ikisini vurdururum sonra savaşı kazandım der gurursuz bir şekilde işime bakarım..

Konunun özeti budur.

Bu savaşda ben sana çok acı acı yapıştırıyorum nidaacım bu kadar sinirlenmen ve kızıllanman cok normal 44-7 kaybettiğim bir savaşda bende olsam sinirlendirdim ama karakter kaybına uğramaz klanımı başkalarına peşkeş çekmezdim..

Neyse iyi oyunlar..
Op yapmayı bilen ve karşılık verebilen her klana kapımız acıktır böyle sıkıcı savaşlar istemiyoruz..

DeletedUser

Ziyaretçi
BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM :D

YAHU SEN NASIL KLAN LİDERİSİN ? NEDEMEK ARROW VE EŞKİYA BÖLGEYE GELSİN BEN İNTİHAR EDİYORUM GEREKİRSE PAŞAYIDA DEJAVUYUDA ELİTİDE YIKIP GEÇİN :D

BU OKADAR KOLAY MI ?

NASIL Bİ HAYAL DÜNYASINDASIN SEN ? KLANINDAKİ EMEK VEREN İNSANLARA YAZIK DEĞİLMİ RESMEN PEŞKEŞ ÇEKİYORSUN.. BİLSEYDİM BURADA BÖYLE AĞLAYIP KENDİNİ YERDEN YERE VURACAĞINI SAVAŞMAZDIK :D

ARROW EŞKİYA BÖLGEYE GELSİN BURAYI ALIP ÇIKSIN DİYOSUN RESMEN YANİ BUNU SANA AÇIM NEDEMEK BİLİYOMUSUN BU SAYIN NİDDAAAAAA :)

DEJAVU VE ELİT BENİ YAKTI YIKTI GEÇTİ KARİZMAMI YERLE BİR ETTİ GELİN BENİ KURTARIN DEMEK :D

Melih abi yazma ya bu adam için burada yazmayada değmez boş boş saçma sapan muhabbet ediyor :) ortalık karıştırıyor :)

Allaha emanetsin ZİYA PAŞAAA.. Burada bi dram var biliyorum zor durumdasnz :(

Evlat buyuk yazilar yazman sana bisey kazandirmaz seni ve sizleri hakli cikarmaz.

Benim klanim dejavu ve elit gibi toplama degildir

Rahat ol sen oynunu oyna merkezinize vurduk. Adamlar kacti organize diye klan kurdu.

Oynunuzu oynayin oynunuzu:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ne oldu cevap veremedin mi yoksa cevap verecek cesaretin yok mu?

Satis nedir aciklada ogrenelim.:)

hala anlamıyosun ki :D yeter la deli olsa anlamıştı

satış nerede dejavuyla sa olmakmı bu satış degil ama senin mütlügü atıp saldırman satış oldu bence :D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Evlat buyuk yazilar yazman sana bisey kazandirmaz seni ve sizleri hakli cikarmaz.

Benim klanim dejavu ve elit gibi toplama degildir

Rahat ol sen oynunu oyna merkezinize vurduk. Adamlar kacti organize diye klan kurdu.

Oynunuzu oynayin oynunuzu:)

toplama degilmisiniz o yüzden mi 11 klandan 3 e düştünüz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
hala anlamıyosun ki :D yeter la deli olsa anlamıştı

satış nerede dejavuyla sa olmakmı bu satış degil ama senin mütlügü atıp saldırman satış oldu bence :D:D
Canim kardesim

Bak suan dejavu ve elit pack ve pasaya karsi savastadir ve savas anlasmasi yapmislardir.

Elit gelir tekrar pasa ile dost olursa vu dejavuyu satis demektir.

Bilmiyorsan ogren bunu tabi o zeka varsa:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Canim kardesim

Bak suan dejavu ve elit pack ve pasaya karsi savastadir ve savas anlasmasi yapmislardir.

Elit gelir tekrar pasa ile dost olursa vu dejavuyu satis demektir.

Bilmiyorsan ogren bunu tabi o zeka varsa:)

sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama çok boş bir adamsın daha da yazmam
satış kelimesini bir ara kavra acın büyük oldugu için sesimi çıkarmıyorum seni bunlarla ve paşacıkların yalnız bırakıyorum :D:D

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Yukarda demişsin ya sayın niddaa bana kanıtlayın diye.

git o kral merodine sor !! 8-10 gün önce bizi arayıp birleşelim eliti vuralım dedimi demedimi ?

git sor yöneticine sonra gel..

Organize dediğin klanın geçmişte kim olduğu belli sen nezaman benim merkezime vurdun ? toplama değildin madem 9 klan olarak başladın 2 klana düştün. 7 klan nereye gitti ? yoksa o 7 klan toplama değilmiydi ?

120 kişi ile servera girdim hepsi kemik kadrom dediin bana hatırladın mı ? nerde 120 kişilik paşa klanı ? bi dediğin diyerini tutmuyor. Bitmişsin DEJAVU VE ELİTE olan perişanlığın karşısında tüm servera rezil olduğunu eşkiya ve arrowu bölgeye davet etmenle kanıtladın.

Burada yazıp çizmekle olmaz. biz stratejimizi belirleriz savaşta herşey mübahtır tarihte bunu kanıtlamıştır git araştır..

DeletedUser

Ziyaretçi

git o kral merodine sor !! 8-10 gün önce bizi arayıp birleşelim eliti vuralım dedimi demedimi ?

Organize dediğin klanın geçmişte kim olduğu belli sen nezaman benim merkezime vurdun ? toplama değildin madem 9 klan olarak başladın 2 klana düştün. 7 klan nereye gitti ? yoksa o 7 klan toplama değilmiydi ?

120 kişi ile servera girdim hepsi kemik kadrom dediin bana hatırladın mı ? nerde 120 kişilik paşa klanı ? bi dediğin diyerini tutmuyor. Bitmişsin DEJAVU VE ELİTE olan perişanlığın karşısında tüm servera rezil olduğunu eşkiya ve arrowu bölgeye davet etmenle kanıtladın.

Burada yazıp çizmekle olmaz. biz stratejimizi belirleriz savaşta herşey mübahtır tarihte bunu kanıtlamıştır git araştır..

agzına saglık :D

DeletedUser

Ziyaretçi
toplama degilmisiniz o yüzden mi 11 klandan 3 e düştünüz :D
Biz sayet toplama idiysek ayrilan uyelerimizin tamamina yakini elit ve dejavuya gecti ozaman sizde toplama klan olmus olursunuz:)

Ayrica dejavu merkezde ne kadar vurdugumuz klan varsa hepsinj bunyesine aldi ve tamamen toplama bir klan oldu
Elit in mevcut oyuncularinin %75ide kendisine katilan klanlardir ve buda onlari toplama klan eder.

Pasa ise suan elemelerini yapmis yeni katilimlari ile beraber orjin ekibine donmustur. Pasa suan toplama degil ama elit ve dejavu toplamanin krali oldu:)

DeletedUser

Ziyaretçi
sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama çok boş bir adamsın daha da yazmam
satış kelimesini bir ara kavra acın büyük oldugu için sesimi çıkarmıyorum seni bunlarla ve paşacıkların yalnız bırakıyorum :D:D

Sen bence yas kavramini hic acma:)
Bence iyi bir terapistte gitmen lazim bu oyun seni cok yipratmis:)

DeletedUser56509

Ziyaretçi
ELİT klanından kimse daha birşey yazmasın..
Bu pisiciğin lafıyla gemi yürümeyeceğini görecektir zamanla..
Varsa yüreğin karakterin klanını başkalarına peşkeş çekme buyur bi saldırda görelim kapasiten neymiş..
yok illa klanımı satıp başka klanlara yaaarrr olacam diyorsan saatlik ücretini arttır bari de kaliteli mal desinler.....

DeletedUser

Ziyaretçi
neyse sana ayıracak vaktim yok boş insanlarla ugraşamam daha

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Ya tamam niddayız haklı elit ve dejavu toplama klandır..

paşa kemik kadrodur..

Paşa kraldır.. paşa adamdır.. paşa büyüktür..

ama toplama klanlara paşa boyun eğmiştir...

paşa rezil olmuştur

paşa eşkiya ve arrowa herkesin önünde diz çöküp yalvarmıştır..

Bi daha da yazmam sen ağlamaya devam et :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ELİT klanından kimse daha birşey yazmasın..
Bu pisiciğin lafıyla gemi yürümeyeceğini görecektir zamanla..
Varsa yüreğin karakterin klanını başkalarına peşkeş çekme buyur bi saldırda görelim kapasiten neymiş..
yok illa klanımı satıp başka klanlara yaaarrr olacam diyorsan saatlik ücretini arttır bari de kaliteli mal desinler.....

adamsın hade ben kaçtım

DeletedUser

Ziyaretçi

:)))bunu senin gibi bir kisiden duymak inan beni cok duygulandirdi.

Dur mesajini yayinlayimda biraz da senin yuzun kizarsin:)

Gerci dalaverenin ardina savasta her yol mubahtir diyerek siginan bir adamin yuzunun kizarmasi pek olagan olmiyacaktir

DeletedUser58028

Ziyaretçi
Paşa kraldır. w25 den de biliriz bunu. neyse eyvallah