Paşa Diplomasisi

ZuzuX

Kılıç Ustası
W62 ye bekleriz ozaman hazırlanıp gelin
hahahahaha tamam randevulaşalım w62ye de sizin için girelim w61e de başka klana kanıtlamak için girecektim zaten :D

Şaka bir yana paşa ile ilgili dediğinize katılmakla beraber çok iyiyseniz gelin kapatın paşam. Yok öyle hem dünyaya girmeyip hem de dünyaya girenlere çamur atmak bilmiyor demek. Madem dünyada klan yok siz girip kapatsaydınız da sizden 2-3 şey kapsaydık derler adama.
Paşaya da başarılar zor diplomasilerinde :)

hylaz61

Mızrakçı
Bak hocam öyle boş beleşe kırmızı yakıp forumda şov yapılmaz anladın mı biz bunu anlatıyoruz he madem çok iyiyiz diyorsanız diğer dünyalarda aynı anda başlayıp kozlarımızı paylaşalım derler adama

ZuzuX

Kılıç Ustası
Çok tartışmaya gerek yok da iddiayı atan sizsiniz w60 boş dünya oynayan klan yok iddiasını ortaya atıyorsunuz. Ben de diyorum madem öyle düşünüyorsunuz gelin kapatın veya bize öğretin nasıl oynanıyor. Açıkça iddiayı ortaya atan sizsiniz bunu kanıtlamak da size düşer benim sizin attığınız iddianın yanlışlığını kanıtlamak için w62ye girmem çok mantıklı değil gibi. W62de de başarılar

hylaz61

Mızrakçı
Uzun lafın kısası herkese başarılar sadece burda tartışmanın açılması sebebi pre kasmaya gelmiş olduğumuz klana savaş açılıp gövde gösterisi yapılmasıdır.

Merak etmeyin bizde eğlenceli insalarız denk geldiğimiz bir dünyada bunu farkedersiniz;)

YEŞiL cCc

Mızrakçı
Uzun lafın kısası herkese başarılar sadece burda tartışmanın açılması sebebi pre kasmaya gelmiş olduğumuz klana savaş açılıp gövde gösterisi yapılmasıdır.

Merak etmeyin bizde eğlenceli insalarız denk geldiğimiz bir dünyada bunu farkedersiniz;)
Siz kimsiniz hangi klan adına konuşuyorsunuz çok merak ettim ya ben

karairf21

Mızrakçı
O degilde mary j pre klanimiza savas ilan etti diyodu.Kelime oyunlari basarilo arkadas bakalim su pre kasanlari gorucez suan 5 k lar server sonuna kadar kascak galiba arkaslar:) Dursunlarda savas zevkli olsun "dedik-m"

Deleted User - 848888715

Ziyaretçi
Bu forumda neden saldırgan bir dil hakim bu kadar ? Oyunun havası gereği herkes oba beyi şeklinde takılıyor galiba :D Ben Paşa ve TSK klanlarının saldırı timlerinin hikayesini bir oyuncunun profilinden okumuştum. Esaslı arkadaşlar ve esaslı klanlarmış, yan yana ya da karşı karşıya oynamak isterdim doğrusu

pNc*

Casus
Bu forumda neden saldırgan bir dil hakim bu kadar ? Oyunun havası gereği herkes oba beyi şeklinde takılıyor galiba :D Ben Paşa ve TSK klanlarının saldırı timlerinin hikayesini bir oyuncunun profilinden okumuştum. Esaslı arkadaşlar ve esaslı klanlarmış, yan yana ya da karşı karşıya oynamak isterdim doğrusu
Klasik sosyal medya jargonu işte pek şaşılası değil bunlar gene iyi küfür edip ban yememek için kıvrandığımız oluyor :D

niddaayiz

Kılıç Ustası
Sanırım diplomatik güncelleme vakti geldi. Dünyada yalan yanlış bilgiler dönüyor.
Kıtamızdan hiçbir klanla diplomasimiz bulunmamaktadır.

PAŞA Klanları harici klanımız bulunmamaktadır:)
Eski ismi Jog yeni ismi 13.cuma olan ve sanırım kan ile birleşen klanla hiçbir zaman diplomasi yapmadık ve bu saçma sapan bilgileri yayan ve inananları kınıyoruz:)

Düşman olarak ekli olan;

13.Cuma klanına savaş ilanı yapılmıştır.

DUYURULUR

Fsociety

Baltacı
Yeni savaş ilan ettigin klanlarin birkaçı pre kasmakta örng.vefa klanı diğer klanlarin arasındada elbet pre kasan ekipler vardır onlar dışında Savaş ilan ettigin çoğu klan 5-10kisiden oluşan klanlar(lütfen beni bu klanlar yanlış anlamasinlar onlara savaş açan klan 300-400kisilik bir klan olduğu için bu şekilde dedim)yani kısacası sen bu klanlara savaş açmadanda vurabilirdin bence bütün amacın gövde gösterisi
3 sayfa yazıyı üşenmeyip okudum en iyi yorum budur. :)
Dünyayı kazanmak için oynama alt klan yap kazanmanın birinci kuralı :D

Onur.DGN*

Kılıç Ustası
Sanırım diplomatik güncelleme vakti geldi. Dünyada yalan yanlış bilgiler dönüyor.
Kıtamızdan hiçbir klanla diplomasimiz bulunmamaktadır.

PAŞA Klanları harici klanımız bulunmamaktadır:)
Eski ismi Jog yeni ismi 13.cuma olan ve sanırım kan ile birleşen klanla hiçbir zaman diplomasi yapmadık ve bu saçma sapan bilgileri yayan ve inananları kınıyoruz:)

Düşman olarak ekli olan;

13.Cuma klanına savaş ilanı yapılmıştır.

DUYURULUR
Yav burda laf cambazlığı yaptığın kadar oyunda da oynasan World kapatacaksın :) bizde dünkü ekip değiliz 2 kıta birleşiminizde pakt kurup hayaller kuruyorsunuz ben ona gülüyorum :) bi sınırın olsaydı gelseydin savaş açsaydın da savaşsaydık arada var 50 60 brim pro ile müt olduğunuzu ilan ediyorsunuz burda laf salatası yapıyorsunuz. Bizim kimseden çekincemiz yok isteyen herkes açabilir savaş. Biz kıta geçtik World de kimseyle dib konuşmadık eğlenmeye geldik gittiği yere kadar savaşıp oynuyup ekibi diri tutup en üst seviyede zevk almaya bakıyoruz. Size de tavsiye ederim ;)

niddaayiz

Kılıç Ustası
Diplomasiniz olmayan bir klanı diplomasinize ekleyerek, hem klandaslarinizi hemde diplomatimizi günlerce ugrastirdiginiz ve yazınızda ki anlam ve mantık eksikliği ile bizleri tekrar yordugunuz için sizi kınıyorum.

Teşekkürler.