Paşa Diplomasisi

niddaayiz

Kılıç Ustası
Tem 25
01:55
SPARTA klanına savaş ilan edildi.
Tem 25
01:55
HYDRA klanına savaş ilan edildi.
Tem 25
01:54
Fakir klanına savaş ilan edildi.
Tem 25
01:53
REİS klanına savaş ilan edildi.
Tem 25
01:53
IYI klanına savaş ilan edildi.
Tem 25
01:52
KKK !! klanına savaş ilan edildi.
Tem 25
01:51
LoD klanına savaş ilan edildi.
Tem 25
01:51
PARS klanına savaş ilan edildi.
Tem 25
01:49
TEF klanına savaş ilan edildi.
Tem 25
01:48
AKINCI klanına savaş ilan edildi.
Tem 25
01:47
VEFA klanına savaş ilan edildi.
Tem 25
01:46
GAZOZ klanına savaş ilan edildi.

Yeni savaş ilan ettigin klanlarin birkaçı pre kasmakta örng.vefa klanı diğer klanlarin arasındada elbet pre kasan ekipler vardır onlar dışında Savaş ilan ettigin çoğu klan 5-10kisiden oluşan klanlar(lütfen beni bu klanlar yanlış anlamasinlar onlara savaş açan klan 300-400kisilik bir klan olduğu için bu şekilde dedim)yani kısacası sen bu klanlara savaş açmadanda vurabilirdin bence bütün amacın gövde gösterisi

niddaayiz

Kılıç Ustası
Kıtamızda büyük küçük herne sekilde olursa olsun klan varsa düşman ekleyip savaş ilanı yapıyoruz. bunuda belirttim zaten. illa yorum yapmanıza da gerek yoktu. okur gecersiniz. yinede yorumun için tesekkür ederim. kıtamızda sınırımız olan tek klan haricinde tüm klanları düşman ekledik. haritada klanları ekleyip bakabilirsiniz. iyi oyunlar.

karairf21

Mızrakçı
(
Yeni savaş ilan ettigin klanlarin birkaçı pre kasmakta örng.vefa klanı diğer klanlarin arasındada elbet pre kasan ekipler vardır onlar dışında Savaş ilan ettigin çoğu klan 5-10kisiden oluşan klanlar(lütfen beni bu klanlar yanlış anlamasinlar onlara savaş açan klan 300-400kisilik bir klan olduğu için bu şekilde dedim)yani kısacası sen bu klanlara savaş açmadanda vurabilirdin bence bütün amacın gövde gösterisi
La buraya yazmayim dedimde duramadim(pasa bize diplomasi icin geldi biz direkt savasicaz o is olmaz dedik burda da dedigin gibi kendileri savas ilani vermis gibi konusuyor bide bi kac oyun cevirdiler sandilar ko ben savasicaz derken baskalarina guveniyorum ona ragmen savas ilani verdim tek tek 3-4 klanlarina mesaj attim tek savasta toplanin butun klanlariniza savas actirmayin diye en sonunda anca toplandilae.Bana geldiler kitada sadece sana diplomasi teklif ediyoruz ediyoruz dediler.baskasina gittiler oyle dediler "sadece:)"buraya yazmami etik bulmuyorum ama bazi seyler ben sustukca millet kendince yorumluyor gordugum kadariyla neyse iyi olan kazansin.(He son olarak not: Arkaya yay cizmeyin yakışmıyor anladınız umarım) daha buraya cevap ve yazmiycam arkadaslarin alanini kirletmemek adina dedigim gibi sadece aciklama yapma geregi duydum

karairf21

Mızrakçı
Aciklama mi yapmis oldular simdi suskunlugumuzu cehalet saniyorlar neyse dedigim gibi ben susuyorum konusanlar hakli olsun

niddaayiz

Kılıç Ustası
adam kısaca demiş ki; bu w de klan yok. bildigin gömmüş herkesi bu w deki klanların hepsi tırt bi siz varsınız 2 - 3 klanın oldugu dünya gibi bişeyler sayıklamış ötekilerde begenmiş. saka gibi yaw:)

bence bu w de çok kaliteli klanlar az vefalı olalım lütfen