Paşa Diplomasisi

niddaayiz

Kılıç Ustası
Ziya abi maşallah çok hızlısın bizim çocuklar daha nerde oynayacağına karar veremedi, sen savaş ilan etmişsin :)

yok abim plandan şaşma yok sükrü ve ekibine söyledik 10 kişi o klanla yanyana başlayacak orada bir paşa kuracaklar. birde genç beni istiyormuş yanında bende 11. kişi:) geri kalan tüm ekip plana sadık kalacak.

rün konusu için en az 2 kıta planlıyorduk iyi oldu. denk geldi

niddaayiz

Kılıç Ustası
evet bende sonradan fark ettim boş gezenin boş kalfasıymış. bende karsımızda adam gibi bir klan var sandım.
pre baronuymuş:) sesinin cok cıkması da ondan sanırım. pre satandan da, pre alandan da, pre kullanandan da, pre kasandan da.. hiç haz etmem.
multilerle savasırsınız dediler. bileydim düşman bile ilan etmezdik.

niddaayiz

Kılıç Ustası
Oyunculuk kariyerin pre üzerine kurulmuş. Burda klavye delikanligi yapıyorsun ya ne diyelim. Boş yapma! Klanına bir başlık aç.. tabii varsa.:) Keşke forumda konuştuğumuz kadar oyunda bir varlığınız olaydı. O zaman laflar ziyan olmazdı..

Deleted User - 5469496

Ziyaretçi
senden hızlısı mezarda erhan :)))))) yoksa seni 54 de gibi türkoglu sanarlar bak dikkat et :)))))

Khaos X

Okçu
yok abim plandan şaşma yok sükrü ve ekibine söyledik 10 kişi o klanla yanyana başlayacak orada bir paşa kuracaklar. birde genç beni istiyormuş yanında bende 11. kişi:) geri kalan tüm ekip plana sadık kalacak.

rün konusu için en az 2 kıta planlıyorduk iyi oldu. denk geldi
Ziyaaaa bey. Ne zman gelceksiniz. 11 kişilik kadronuz ile arkadaşlık isteği silmissin ziyaaaaaa bey lütfen geliniz koy kasiyorum sana hemde busbuyuk

niddaayiz

Kılıç Ustası
KonuMary Jane klanı PASA INFAZ TIMI 009 klanına savaş ilan etti!
GönderildiTem 20, 2020 03:25:51
Klan, Mary Jane ile savaş halinde!

Savaş adı: Geldikleri gibi giderler

Mary Jane klanı PAŞA9 adlı premium klanımıza savaş ilan etmiştir. Sanırım w60 ın ilk savası. Mary klanı düşman ilan edilimiştir.

Şavas ilanı yapmak isteyen klanlar lütfen ana klanımız olan PAŞA Klanına ilanda bulunsunlar.

İyi oyunlar.